Filtras
1528952981962301.jpg

~2018-06-14~

PALYGINKIME KARALIŠKŲ NUOTAKŲ PUOKŠTES: MEGHAN vs KATE

Nuo Meghan Markle ir princo Harry vestuvių jau praėjo šiek tiek laiko, bet kalbos apie jų vestuves vis netyla. Daugybės diskusijų sulaukė nuotakos suknelė, ne ką mažiau – laisvos plaukų sruogos, atsirado ir šifruojančių šventės svečių kūno kalbą, skaitančių iš lupų... O kaip gi nuotakos puokštė? Galima palyginti ją su ta, kurią turėjo Kate Middleton.

Meghan vestuvinė puokštė

Pirmiausia visur akcentuojama tai, kad savo puokšte Meghan pagerbė Velso princesę Dianą – Meghan puokštėje buvo princesės Dianos mėgstamiausių gėlių – neužmirštuolių. Teigiama, kad tai apgalvotas pasirinkimas, siekiant pagerbiant mirusią princo mamą šią ypatingą jaunavedžiams dieną. Neužmirštuoles puokštei, kaip teigiama, nuskynė pats princas Harry.

Be neužmirštuolių, Meghan puokštėje buvo astilbių, simbolizuojančių atsidavimą mylimam žmogui, žiedų, taip pat švelnumo simbolis – pakalnutės. Nuotakos puokštėje puikavosi ir kvapusis pelėžirnis, jazminas bei astrantijų žiedai. Galima buvo išvysti ir dar vieną, tarsi baigiamąjį puokštės kompozicijos akcentą – mirtą. Pastaroji simbolizuoja vaisingumą ir jos šakelė vestuvių puokštėje yra sena karališkoji tradicija, siekianti Viktorijos laikus. Visas gėlių glėbelis buvo perjuostas žaliu satino kaspinu, idealiai derančiu prie gėlių kotelių ir lapų žalumos. Apskritai, Meghan puokštė dvelkė lengvumu, subtilumu.

Kate puokštė

Pirmiausia tai reikia pasakyti, kad abiejų nuotakų puokštės buvo gana panašios. Kate puokštė taip pat buvo subtili, nedidelė, itin elegantiška. Nenuostabu, kad daugelis komentavo, jog kaip karališkoms vestuvėms tai puokštė buvo pernelyg kukli. Bet ji puikiai derėjo prie nuotakos įvaizdžio – o juk harmonija ir yra svarbiausia.

Kate vestuvinėje puokštėje puikavosi šiurpinis gvazdikas, hiacintai, pakalnučių gijos, gebenės ir, žinoma, mirtos šakelės.

Skirtumai

Nuo Meghan puokštės, kurioje gėlės žvelgia į viršų, Mate puokštė kiek skyrėsi forma – tai esminis puokščių skirtumas. Pastarojoje gėlių žiedai lengvai leidosi žemyn, kompozicijai suteikdami dar daugiau lengvumo.

O kur gražesnė jums? 

1588049877puokste.jpg

VESTUVINIŲ PUOKŠČIŲ FORMOS

Tulpės vestuvėms

TULPĖS VESTUVĖSE

Jonas ir Eglė Valančiūnai. M.Petruškevičiaus gėlės.

IŠSKIRTINIS INTERVIU: M.PETRUŠKEVIČIUS APIE VALANČIŪNŲ VESTUVIŲ DEKORĄ

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader