Filtras
Ingos Budrienės rudens dekoras

~2015-09-15~

RUDENS VESTUVIŲ TENDENCIJOS

Nors auksinis ruduo jau tyliai atkeliauja į mūsų namus, o vakarai prie židinio pradeda kvepėti cinamonu, nereikėtų pamiršti jog vestuvių sezonas dar tikrai nesibaigia. Šis, ramybe dvelkiantis, metų laikas pasižymi ne tik krintančiais lapais, bet ir fantastiška spalvine išraiška bei rudeniniu derliumi. Nenuvertinkite vėstančio rudens ir negalvokite jog šis metų laikas yra netinkamas kelti vestuves. Patikėkite, ruduo jus gali maloniai nustebinti! Pristatome jums šių metų, rudens sezono vestuvių tendencijas!

Spalvos

2015 metais, vienareikšmiškai, spalva nugalėtoja yra gražuolė MARSALA. Ne visiems žinomas, spalvos pavadinimas marsala reiškia rudai raudoną spalvą, kuri taip pat yra apibūdinama kaip sodraus, raudono itališko vyno spalva. Marsala spalvą šį rudenį drąsiai galite rinktis vestuvėms. Žinoma, mes nesiūlome jaunajai vilkėti šios spalvos nuotakos suknelės, tačiau marsala spalva gali dominuoti jaunosios puokštėje, dekoracijose ar pamergių aprangoje.

"Floristai ant ribos" puokštė

Be marsalos, šį rudenį išlieka madingi jūriniai atspalviai, kurie suteiks rafinuotumo, taip pat šiltai gelsvi atspalviai perteikiantys romantiką ir šviesūs rožiniai, spinduliuojantys elegancija. Nereikėtų pamiršti ir levandų spalvos, kuri alsuoja karališka prabanga, bei koralų, persikų ir latte spalvų, kurios pasižymi šiuolaikišku prašmatnumu. Taip pat išliks populiarios ir rudeninėje gamtoje matomos spalvos, tokios kaip oranžinė, rausva, gelsva ar ruda. Manoma, jog jau šį rudenį sugrįš ryškesnės spalvos, kurios į šalį nustums švelnius atspalvius.

Gėlės

Gėlių pasirinkimas pavasario ar vasaros sezonais, tikriausiai, nesukelia jokių problemų, kadangi tai pats gėlių žydėjimo metas, o asortimentas išties stulbina. Nereikia sukti galvos nei dėl spalvų, nei dėl žiedų gausos. Drąsiai galima rinktis ir ryškias, ir pastelines spalvas, tačiau atkeliavus rudeniui - gėlių pasirinkimas tampa didesniu iššūkiu. Nenusiminkite, tikrai rasite iš ko rinktis, kadangi ruduo taip pat gali nustebinti nepakartojamomis gėlių kompozicijomis.

"Janinos gėlės" puokštė

Karščiausia tendencija šį rudenį tai itin sodrios, savo sudėtimi bei tekstūra turtingos jaunųjų puokštės. Nereikėtų bijoti sumaišyti daugiau nei dvi ar tris gėlių rūšis ir pažaisti su jų atspalviais. Taip pat puokštėje puikiai atrodys šakelės su uogomis, lotoso ankštimis, medvilnės šakelėmis ar paparčio lapais. Klasikinės gėlės vis dar išliks populiarios, tačiau rudens vestuvėms patartina rinktis gilesnes, sodresnes spalvas, kurios atspindėtų šį metų laikotarpį. Taip pat šį rudenį yra itin populiarios žalsvos ir rožinės hortenzijos, bei tamsių atspalvių lelijos.

Dekoras

Pastaruoju metu sparčiai išpopuliarėjo kaimo stiliaus, vadinamosios „rustic“, vestuvės ir jų tematika. Ši, kaimiško stiliaus idėja tobulai dera su lietuvišku auksiniu rudeniu, kuris nusidažo rausvomis, rudomis bei gelsvomis spalvomis. Jeigu jus taip pat sužavėjo kaimiško stiliaus vestuvės, kaip dekoracijas galite drąsiai naudoti medienos elementus, statines, lietuviškuosius kviečius ar lininius gaminius. Taip pat papuošimams rinkitės  įvairiaspalvius obuolius, rudeninius medžių lapus ar laukines gėles. Nebijokite naudotis dekoracijomis iš gamtos. Pasitelkdami visas rudens gėrybes, sukursite nepamirštamą rudeninę pasaką

Nuotraukos autorius Linas Žukauskas, dekoras "Prestige Idea"

Ruduo yra nuostabus metas vestuvėms ne tik dėl savo spalvų gamos ar rudeninių gėrybių, tačiau vis sparčiau trumpėjančios dienos leidžia mums  pasitelkti įvairiausius šviesos stebuklus. Vis dar ant bangos šį rudenį  išlieka lempučių dekoracijos, kurios apgaubia nepaprasta romantika, taip pat įvairūs žibintai, lempos ar tiesiog žvakės. Kalbant apie spalvines dekoracijas, kaip jau minėjome, drąsiai galite rinktis marsala spalvą kaip pagrindinę ir ją derinti su balta, žalia, koraline, ryškiai raudona ar bordo spalvomis. O jeigu vis dar abejojate dėl spalvų pasirinkimo - tiesiog apsižvalgykite aplink! Juk pati gamta jums sufleruoja kokias spalvas turėtumėte pasirinkti!

1588049877puokste.jpg

VESTUVINIŲ PUOKŠČIŲ FORMOS

Tulpės vestuvėms

TULPĖS VESTUVĖSE

Jonas ir Eglė Valančiūnai. M.Petruškevičiaus gėlės.

IŠSKIRTINIS INTERVIU: M.PETRUŠKEVIČIUS APIE VALANČIŪNŲ VESTUVIŲ DEKORĄ

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader