Filtras
1588049877puokste.jpg

~2020-04-28~

VESTUVINIŲ PUOKŠČIŲ FORMOS

Nuotakos puokštė nėra atskiras aksesuaras, jis yra visumos elementas, tad turi derėti ne tik prie nuotakos įvaizdžio, bet ir bendros vestuvių šventės koncepcijos: spalvų, stiliaus. Galime skirti keturias populiariausias vestuvinių puokščių formas. Kokias?

Apvali puokštė

Ji, žinoma, yra lyderė, neprarandanti populiarumo pozicijų. Greičiausiai taip yra dėl jos universalumo, mat apvali puokštė tiks bet kokio stiliaus vestuvėms: nuo rustic iki modernių, šiuolaikiškų ir labai prabangių. Apvaliai puokštei sukomponuoti tinka kone visos gėlės, bet populiariausios yra rožės, bijūnai, eustomos, gvazdikai ir kitos gėlės, ypač apvalių formų žiedais.

Pailga puokštė

Kontrastas apvaliai puokštei, puikus pasirinkimas norinčioms kažko išskirtinio bus vertikalios, pailgos formos puokštė. Puikiai tiks elegantiškoms vestuvėms ir sudarys nepriekaištingą derinį su laisva vestuvine suknele, pasiūta iš lengvo audinio. Šios formos puokštėms tinka ilgus kotus turinčios gėlės, bene dažniausiu pasirinkimu galime išskirti solidumo, rafinuotumo nestokojančias kalijas.

Krintanti puokštės

Kaskados formos puokštės tobulai atrodo prie daugelio suknelių siluetų ir padeda kurti norimą įvaizdį. Jei tokią puokštę rinksitės prie A silueto, undinėlės silueto suknelės, ji paryškins eleganciją, rafinuotumą. Ypatingos prabangos tokios formos puokštė suteiks įvaizdžiui, kai nuotaka vilki suknelę su ilgu šleifu. Prie laisvo stiliaus suknelės kaskados formos puokštė suteiks papildomo žavesio, nerūpestingumo, o prie pūstos, princesiškos kaskados formos puokštė bus skoningas kontrastas suknelės siluetui. Kaskados formos puokštę galima sukurti iš bet kokių gėlių, dažnai joms naudojama daug žalumos.

Laisvo stiliaus puokštė

Taip apibūdintume nuotakos puokštę, kuri yra netaisyklingos formos, kartais apibūdinama kaip netvarkinga. Puikus pavyzdys – puokštė iš lauko gėlių. Tokios formos puokštė labai tiks rustic, boho, vintage stiliaus vestuvėse. Tokia puokštė suteiks romantikos, svajingumo, žavesio. Su vėjyje plazdančia nuotakos suknele bei plaukais laisvo stiliaus puokštė sudarys nepamirštamą derinį.

Tulpės vestuvėms

TULPĖS VESTUVĖSE

Jonas ir Eglė Valančiūnai. M.Petruškevičiaus gėlės.

IŠSKIRTINIS INTERVIU: M.PETRUŠKEVIČIUS APIE VALANČIŪNŲ VESTUVIŲ DEKORĄ

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader