Filtras
Geltoni vėdrynai

~2016-04-15~

RYŠKIOMS VESTUVĖMS - GELTONI VĖDRYNAI

Nors sakoma, kad vestuvės yra amžina klasika, kur mados vėjai siaučia retai, bet naujovės čia itin laukiamos ir vertinamos. Vienas jų pasiūlo jaunavedžiai, kitas - specialistai.

Gamtos studijos „Puokštė“ floristai šiemet kviečia atkreipti dėmesį į ypatingą gėlę - geltonus vėdrynus, kurie gali tapti ypatingu dekoro akcentu ar nuotakos puokštės komponentu. 

Vėdrynai, tai daugelio darželių ar net pamiškėse auganti gėlė, kuri puikiai išsilaiko vestuvėse, o jų žiedai mus džiugina daugybe spalvų. Šiemet kviečiame atkreipti dėmesį tik į vieną iš jų - sodrią vėdrynų geltoną spalvų institutas „Pantone“, kasmet skelbiantis sezono spalvas, paskelbė tarp 9 madingiausių. 

Kodėl būtent vėdrynų geltona? Juk geltona, rodos, gali būti įvairiausių atspalvių: citrininė, kiaušinio trynio, sviesto, saulės geltona… Bet madingiausia būtent vėdrynų, nes tai maloniai šilta, pakankamai intensyvi ir sodri spalva. Geltona visad mums atneša tik geras, teigiamas emocijas, kelia nuotaiką - saulė šviečia ne taip dažnai, todėl geltonuojantys vėdrynai lyg atperka šios spalvos trūkumą. 

Tiesa, Lietuvoje pastaraisiais metais karaliauja bijūnai, tad geltoniems vėdrynams dar reikia įgauti nuotakų pasitikėjimą. Galima tik pasidžiaugti, kad selekcininkai dabar išvedė netikėčiausių spalvų ir net formų (pavyzdžiui, garbanotus) vėdrynus. Pasirinkdami šias gėles savo vestuvėms surinksite net tris TOP dalykus - madingą spalvą, madingą gėlę ir iki tobulumo išdailintą lietuvišką pamiškių burbulį.

Gamtos studijos „Puokštė“ dekoratoriai provokuoja ir skelbia iššūkį, įrodydami savo darbais - geltona spalva gali būti vestuvių dekoro pagrindinė spalva, vėdrynų geltona yra labai ypatinga, o patys vėdrynai - papuoš bet kokias vestuves. 

Labai gražus derinys - vėdrynų geltoną derinti su pilkšvai alyviniais tonai. Tai lakoniškas, elegantiškas, sukuriantis atsipalaidavimo nuotaiką, derinys.

Gamtos studijos „Puokštė“ floristų sukurtame dekorą papildo atitinkami akcentai, kuriuose žaidžia įvairūs geltoni, kreminiai, pilkšvi, sodriai pilki, baltai pilki atspalviai. Būtent tai sukuria rafinuotų ir tuo pačių lengvų, šiltų vestuvių, kurios yra vienintelės ir nepakartojamos, nuotaiką.

Dekoras jūsų vestuvėms ir floristiniai sprendimai - Gamtos studija „Puokštė“

www.gamtospuokste.lt 

Taikos pr. 61, Žydų al. 102A, PC Akropolis Klaipėda

Naujojo sodo g. 1, Viešbutis Amberton Klaipėda

1607580425I0003.jpg

9 VESTUVIŲ DEKORO PATARIMAI, KURIE PAD$S SUTAUPTYI PLANUOJANT ŠVENTĘ

Vestuviu tendencijos

Vestuvių planuotoja Inesa: VESTUVIŲ TENDENCIJOS 2019 LIETUVOJE

1531748982pamergiu_puokstes_Foto_Nerijus_Janu.JPG

5 DALYKAI Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ RENKANTI PAMERGIŲ PUOKŠTES

Guboja vestuvėse

50 IDĖJŲ, KAIP GALIMA PAPUOŠTI VESTUVES SU GUBOJA

Vestuvių tendencijos 2017

2017m. VESTUVIŲ MADOS

KĄ BŪTINA ŽINOTI PUOŠIANT BAŽNYČIĄ? Atsako: Janinos gėlės

KĄ BŪTINA ŽINOTI PUOŠIANT BAŽNYČIĄ

Daugiau
naujienų

ajax loader