Filtras
Geltoni vėdrynai

~2016-04-15~

RYŠKIOMS VESTUVĖMS - GELTONI VĖDRYNAI

Nors sakoma, kad vestuvės yra amžina klasika, kur mados vėjai siaučia retai, bet naujovės čia itin laukiamos ir vertinamos. Vienas jų pasiūlo jaunavedžiai, kitas - specialistai.

Gamtos studijos „Puokštė“ floristai šiemet kviečia atkreipti dėmesį į ypatingą gėlę - geltonus vėdrynus, kurie gali tapti ypatingu dekoro akcentu ar nuotakos puokštės komponentu. 

Vėdrynai, tai daugelio darželių ar net pamiškėse auganti gėlė, kuri puikiai išsilaiko vestuvėse, o jų žiedai mus džiugina daugybe spalvų. Šiemet kviečiame atkreipti dėmesį tik į vieną iš jų - sodrią vėdrynų geltoną spalvų institutas „Pantone“, kasmet skelbiantis sezono spalvas, paskelbė tarp 9 madingiausių. 

Kodėl būtent vėdrynų geltona? Juk geltona, rodos, gali būti įvairiausių atspalvių: citrininė, kiaušinio trynio, sviesto, saulės geltona… Bet madingiausia būtent vėdrynų, nes tai maloniai šilta, pakankamai intensyvi ir sodri spalva. Geltona visad mums atneša tik geras, teigiamas emocijas, kelia nuotaiką - saulė šviečia ne taip dažnai, todėl geltonuojantys vėdrynai lyg atperka šios spalvos trūkumą. 

Tiesa, Lietuvoje pastaraisiais metais karaliauja bijūnai, tad geltoniems vėdrynams dar reikia įgauti nuotakų pasitikėjimą. Galima tik pasidžiaugti, kad selekcininkai dabar išvedė netikėčiausių spalvų ir net formų (pavyzdžiui, garbanotus) vėdrynus. Pasirinkdami šias gėles savo vestuvėms surinksite net tris TOP dalykus - madingą spalvą, madingą gėlę ir iki tobulumo išdailintą lietuvišką pamiškių burbulį.

Gamtos studijos „Puokštė“ dekoratoriai provokuoja ir skelbia iššūkį, įrodydami savo darbais - geltona spalva gali būti vestuvių dekoro pagrindinė spalva, vėdrynų geltona yra labai ypatinga, o patys vėdrynai - papuoš bet kokias vestuves. 

Labai gražus derinys - vėdrynų geltoną derinti su pilkšvai alyviniais tonai. Tai lakoniškas, elegantiškas, sukuriantis atsipalaidavimo nuotaiką, derinys.

Gamtos studijos „Puokštė“ floristų sukurtame dekorą papildo atitinkami akcentai, kuriuose žaidžia įvairūs geltoni, kreminiai, pilkšvi, sodriai pilki, baltai pilki atspalviai. Būtent tai sukuria rafinuotų ir tuo pačių lengvų, šiltų vestuvių, kurios yra vienintelės ir nepakartojamos, nuotaiką.

Dekoras jūsų vestuvėms ir floristiniai sprendimai - Gamtos studija „Puokštė“

www.gamtospuokste.lt 

Taikos pr. 61, Žydų al. 102A, PC Akropolis Klaipėda

Naujojo sodo g. 1, Viešbutis Amberton Klaipėda

15506760232019_tendencijos_Balti_rėmeliai.jpg

10 TENDENCIJŲ 2019 M. VESTUVĖMS

Mantas Petruskevicius Tomas&Lukas nuotrauka

M.PETRUŠKEVIČIUS: „VESTUVĖS NĖRA PRAKTIŠKOS“

[sp] fotografija nuotrauka

10 KLAUSIMŲ, KURIUOS TURITE UŽDUOTI FLORISTUI. I dalis

Gamtos studija Puokštė - sidabrinės vestuvės

SIDABRINĖS VESTUVĖS - GILIOS PRASMĖS PRIPILDYTA ŠVENTĖ

Tulpės vestuvėms

TULPĖS VESTUVĖSE

Vestuvių paroda Vilniaus Rotušėje žurnalo viršelis

VESTUVIŲ PARODOS 2015 ŽURNALAS: DAUGYBĖ PATARIMŲ

VESTUVIŲ PUOKŠTĖ IŠ VIENOS GĖLĖS

VESTUVIŲ PUOKŠTĖ IŠ VIENOS GĖLĖS

Daugiau
naujienų

ajax loader