Filtras
Bijūnai. Infantė gėlės.

~2016-04-19~

SĄRAŠAS: LIETUVIŠKOS GĖLĖS VESTUVĖMS

Ar pagalvojote kada, kad ir Lietuvoje auginama daug nuostabių gėlių, kurios puikiai tinka vestuvėms!

Kartu su „Infantės gėlės“ www.gelesvestuvems.com floriste Jolita vardiname gražiausias gėles, kurios tiktų nuotakos puokštei ar vestuvių ceremonijos ir šventės vietos dekorui.

BIJŪNAI

Pastarųjų metų „topas“. Tad jeigu nenusibodo, rinkitės juos. Bijūnų žiedai būna įvairaus dydžio ir nuo švelnių pastelinių atspalvių iki ryškių bordo spalvų. Bijūnas kartais vadinamas puikūnu, yra kvapnus ir neprastai išsilaiko puokštėse. Na, o svarbiausia, jis lietuviškuose darželiuose simbolizuodavo meilę.

ŽYDRĖ-MUSKARIS

Tai gležna smulki gėlelė, bet kai jų pulkas surišamas į vieną grakščią puokštę - lieka tik žavėtis. Lietuviškas pavadinimas neatsitiktinis - muscaris ryškiai mėlynos spalvos, tad tik visoms, kurios nori šią karališką spalvą panaudoti vestuvėse. Žydrę rasite beveik kiekviename gėlių darželyje. O juk visos žino, jog mėlyna spalva simbolizuoja amžinybę!

RUGIAGĖLĖS

Dar viena vaiskiai mėlyna gėlė, kuri kartais „nurašoma“, kaip laukų piktžolė. Rugiagėlė iš tiesų simbolizuoja trapumą, paprastumą ir ištikimybę.

LEVANDA

Nors jas Lietuvoje auginti nelengva, bet levandos užkariauja daugelio darželius. Kvapnioji levanda ypač tiks toms, kurių vestuvių tema - romantiškasis Provansas.

VANDENS LELIJA

Labai įspūdinga ir įnoringa gėlė - niūrią dieną gali susiskleisti ir taip ir neprabusti, o karštyje nuleips.

RAMUNĖS

Vėjavaikiškai ir romantiškai nuotakai tiks lietuviškų ramunių puokštė su keletą smilgų iš pievos. Tiesa, karštą vasaros dieną ramunės gali greitai nuleipti, bet gavusios vandens - vėl atsigauna, todėl patariame turėti atsarginę puokštę ir jas mainyti.

AGUONOS

Darželio aguonos atrodo lepios, bet byrėti ima tik stipriai išsiskleidę žiedai. Gaila, bet atvežtinės aguonos atsparesnės.

BERGENIJA

Beveik kiekviename darželyje rasite ir smulkių, rausvų su alyviniu atspalviu bergenijos žiedelių. Jie puikiai atlaikys visą ceremoniją.

SNIEGŽYDRĖ

Gėlės ankstyvo pavasario vestuvėms romantiškai nuotakai.

SNIEGUOLĖ

Ankstyvą pavasarį pasinaudokite snieguolėmis, kurios nors ir labai mažos, bet sukuria ypatingą efektą ir labai gerai laikosi. Bijote trumpų kotelių? Nebėda, nes geras specialistas žinos, kaip su šiuo augalo trūkumu susitvarkyti.

BITKRĖSLĖ

Norite saulėtos puokštės, nors dar nėra saulėgrąžų? Rinkitės bitkrėslę ir jos ryškius geltonus it saulė žiedelius, kurie puikiai išsilaiko.

JURGINAI

Didžiuliai, spalvingi jurginai nepelnytai užmiršti, nors puokštėse atrodo labai įspūdingai.

ASTROS

Tinkamos tik mūsų močiutėms? Anaiptol! Astros turi labai didelę spalvų gamą, o be to - puikiai laikosi.

FUKCIJA

Tai kambarinė gėlė ypač tinkama nuotakoms, kurios tuokiasi liepos-spalio mėnesiais. Nepaprastas žiedų grožis ir galimi įvairūs puokščių variantai. Šios gėlės puikiai laikosi be vandens! Net puokštės kuriamos taip, kad nereikėtų merkti į vandenį, nes naudojami tik žiedai.

KRŪMAI IR UOGOS

Originaliai nuotakai, kuri nori ypatingo stiliaus, siūlome nepamiršti lietuviškų krūmynų ir uogynų. Labai gražiai atrodo spanguolių, gervuogių puokštės. Svarbu, kad uogos nebūtų pernokusios, nes gali nukristi ar ištepti. Mažieji rojaus obuoliukai taip pat naudojami puokštėse. Tiesa, jeigu naudosite vien juos, puokštė gali būti sunkoka.

Visus floristinius ir dekoro sprendimus patikėkite - „Infantės gėlės“
www.gelesvestuvems.com
+37061856533
https://www.facebook.com/Infantė-gėlių-dirbtuvės

 

1607580425I0003.jpg

9 VESTUVIŲ DEKORO PATARIMAI, KURIE PAD$S SUTAUPTYI PLANUOJANT ŠVENTĘ

Vestuviu tendencijos

Vestuvių planuotoja Inesa: VESTUVIŲ TENDENCIJOS 2019 LIETUVOJE

1531748982pamergiu_puokstes_Foto_Nerijus_Janu.JPG

5 DALYKAI Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ RENKANTI PAMERGIŲ PUOKŠTES

Guboja vestuvėse

50 IDĖJŲ, KAIP GALIMA PAPUOŠTI VESTUVES SU GUBOJA

Vestuvių tendencijos 2017

2017m. VESTUVIŲ MADOS

KĄ BŪTINA ŽINOTI PUOŠIANT BAŽNYČIĄ? Atsako: Janinos gėlės

KĄ BŪTINA ŽINOTI PUOŠIANT BAŽNYČIĄ

Daugiau
naujienų

ajax loader