Filtras
1586347938geles.jpg

~2020-04-08~

VESTUVIŲ GĖLĖS 2020: IDĖJOS, TENDENCIJOS IR PATARIMAI

Galite įsivaizduoti vestuves be gėlių? Greičiausiai, ne... Daugiau ar mažiau gėlių ir jų kompozicijų naudojama kiekvienose tuoktuvėse: pradedant nuotakos puokšte, jaunikio butonjere ir baigiant įspūdingomis gėlių dekoracijomis šventės vietoje. Jei domitės madomis ir svarstote, kokias gėles rinktis, siūlome kelias šiais metais vyraujančias tendencijas.

Kabantys sprendimai

Iš lubų virstančios gėlių kaskados vis dar populiarios, jos atrodo prabangiai, stilingai, suteikia daug gyvumo vestuvių vietai. Rinkitės minimalistines kompozicijas ar ištisus kabančius sodus.

Sezoninės gėlės

Populiaru dekorui, nuotakos puokštei rinktis sezonines gėles. Pavyzdžiui, pavasariui puikiai tinka daugelio mėgiamos tulpės, vasarai – rožės, bijūnai, eustomos, gvazdikai, hortenzijos, rudeniui – jurginai, gali būti įpinamos uogų šakelės, žiemai populiaru rinktis rože, orchidėjas.

Pynės stalui

Per stalą vilnijančios gėlių ir žalių šakelių gijos, nutįstančios per kraštus ant žemės, – originalu, stilinga, elegantiška. Puikiai tinka užpildyti dideliam stalui.
Patarimas: rinkitės gėles, kurios net po gero pusdienio dar vis bus pasistiebę į viršų, neapvys.

Mirgėjimas

Daug mažų vazų su gėlėmis ir stiklinių žvakidžių stalui – žydėjimas ir žvagių liepsnos mirgėjimas bei stiklinių žvakidžių spindesys. Taip nesunkiai sukursite įstabią romantiką ir estetiką.

Žaliuojanti siena

Šiandien, regis, sunku įsivaizduoti vestuves be gėlių sienos. Šiais metais siūloma jos atsisakyti. Tiesa, ne visai, bet keisti į žaluma spinduliuojančią. Jai idealiai tiks palmės, paparčiai, žolelės, samanos, vaisiai.

Derinkite spalvas

Gilūs, sodrūs uogų ir gėlių tonai suderinti su baltomis gėlėmis sukurs tobulus kontrastus, įstabius gilius ir subtiliai spalvingus derinius.

Gėlės plaukuose

Pridėkite gyvų gėlių kurdami nuotakos įvaizdį.

Tvarumas

Šiandien tvarumas akcentuojamas daugelyje sričių: maisto, mados, namų ir kt. Nenuostabu, jog neaplenkia ir vestuvių, ypač kalbant apie gėles. Tad populiarėja vazoniniai augalai, kaktusai, sukulentai, žalumynai ir kt. Tai, ką galima išsaugoti, auginti ar panaudoti po vestuvių.

Vaisiai, uogos ir daržovės

Valgomas dekoras, pavyzdžiui, moliūgai, ananasai, granatai, įvairios uogos, citrinos ir kt., vis dažniau įpinamas į gėlių kompozicijas arba net naudojamas ir be gėlių. Vaisių ir uogų spalvų gausa yra puiki terpė pasireikšti kūrybiškumui.

Gėlių arkos

Visa dar populiarios gėlių arkos: nuo minimalistinių, pagamintų iš nedidelių gėlių žiedelių, iki masyvių, milžiniškomis gėlių kompozicijomis tampančių vartų.

Džiovintos gėlės

Dar vienas pasirinkimas tvarumo kontekste. Džiovintos gėlės vėl populiarios! Ypač jas mėgsta rustic, vintage, boho vestuvių nuotakos. Sausos gėlės tinka ir nuotakos puokštei, ir stalo puošybai, šventės vietos dekoracijoms.

Gvazdikai

Manoma, kad nuostabieji gvazdikai kiek nepelnytai palikti užnugaryje. Tad šiais metais dizaineriai siūlo kurti gvazdikų girliandas, kabinti jas virš stalo, šokių aikštelės ir tiesiog jų negailėti!

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

1560851421geles_2019_Fotana.jpg

2019 VESTUVIŲ GĖLĖS: IDĖJOS, PATARIMAI, TENDENCIJOS

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Mantas Petruskevicius Tomas&Lukas nuotrauka

M.PETRUŠKEVIČIUS: „VESTUVĖS NĖRA PRAKTIŠKOS“

[sp] fotografija nuotrauka

10 KLAUSIMŲ, KURIUOS TURITE UŽDUOTI FLORISTUI. I dalis

Bijūnai. Infantė gėlės.

SĄRAŠAS: LIETUVIŠKOS GĖLĖS VESTUVĖMS

Gėlių siena - gamtos studija „Puokštė“

GEIDŽIAMIAUSIAS VESTUVIŲ ŠVENTĖS ATRIBUTAS - GĖLIŲ SIENA

Daugiau
naujienų

ajax loader