Filtras
1562314417IMG_1453.jpg

~2019-07-05~

„ŽIEDŲ BITĖS": ŠVENTINIS DEKORAS NESIVAIKANT MADŲ

„Jei kas myli gėlę, kuri yra tik viena tokia milijonų milijonuose žvaigždžių, tai ar to neužtenka, kad jaustųsi laimingas, kai į jas žiūri. Jis taria sau : "Ten kažkur yra mano gėlė..." A. de Sent Egziupery

ŽIEDŲ BITĖS kūrėjos:

„Floristika yra dekoratyvinio meno rūšis. Jau pats sąvokos apibūdinimas atskleidžia, kad žmonės, kurie užsiima šia meno rūšimi, kažką kuria, dekoruoja, puošia. Mes floristiką suprantame kiek kitaip, nei įprasta. Nendrės, smilgos, samanos - mūsų žaliava. Šalia natūralių gamtos dovanų stengiamės panaudoti kuo daugiau Lietuvoje išaugintų gėlių ir augalų. O jų yra išties didelė įvairovė.

Būtent natūralumas yra mūsų išskirtinis bruožas. Pirmenybę teikiame sezoniškumui, natūralumui ,kiekvieno sezono nuotaiką perteikiantiems augalams.

Mūsų dekorui tinka viskas, kas gamtoje alsuoja gyvybe, laukinėmis žydinčiomis pievomis, žaliuojančiais miškais. Viskas, ko iš tiesų labai trūksta didmiestyje gyvenančiam žmogui.

Mums labai patinka tvarka, tačiau dekore norime sukurti intrigą, kuri būtų išskirtinė, už kurios užkliūtų akis, kuri jaudintų. Netaisyklingai išaugęs gėlės žiedas, atsikišusi medžio šaka - tai mes naudojame savo kūryboje.

Tikime, kad estetikos suvokimas gali būti lavinamas lyg raumuo. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai kas natūralu, labai paprasta, tačiau juk genialumas ir slypi paprastume, detalėse, subtilume.

Dekoras - ne tik gėlės. Gero dekoro sėkmė yra tada, kai visi puošybos elementai susijungia į vieną visumą. Daug papildomo grožio suteikia šventei naudojamos interjero detalės: užuolaidos, kilimai, skulptūros, žvakidės, vazos.

Gamtoje nėra madingų gėlių. Viskas priklauso nuo idėjos, aplinkos, užsakovo skonio ir pageidavimų.

Naujų idėjų mes semiamės kasdien: keliaudamos, poilsiaudamos ir pastoviai stebėdamos gamtą, įvairius jos dovanojamus mums augalus.

Berašant šį tekstą žvilgtelėjau į balkoną, kuriame guli tvarkingai, it kareivukai surikiuoti kankorėžiai, atsinešti šiandien iš parko. Jie laukia, kada galės papuošti jūsų kolektyvo ar šeimos šventes, vestuves, ar tiesiog atnešti dalelę gamtos į jūsų namus."

Susisiekite su mumis: 

https://www.facebook.com/ziedubites/

(8-676) 37757

info@ziedubites.lt

 

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

1560851421geles_2019_Fotana.jpg

2019 VESTUVIŲ GĖLĖS: IDĖJOS, PATARIMAI, TENDENCIJOS

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Mantas Petruskevicius Tomas&Lukas nuotrauka

M.PETRUŠKEVIČIUS: „VESTUVĖS NĖRA PRAKTIŠKOS“

[sp] fotografija nuotrauka

10 KLAUSIMŲ, KURIUOS TURITE UŽDUOTI FLORISTUI. I dalis

Bijūnai. Infantė gėlės.

SĄRAŠAS: LIETUVIŠKOS GĖLĖS VESTUVĖMS

Gėlių siena - gamtos studija „Puokštė“

GEIDŽIAMIAUSIAS VESTUVIŲ ŠVENTĖS ATRIBUTAS - GĖLIŲ SIENA

Daugiau
naujienų

ajax loader