Filtras
Easy foto nuotrauka

~2015-10-16~

10 DALYKŲ, KURIŲ NEREIKĖTŲ DARYTI LIKUS SAVAITEI IKI VESTUVIŲ

Kiekviena nuotaka savo vestuvių dieną nori atrodyti taip gerai, kaip tik įmanoma, kitaip sakant – būti geriausia savo pačios versija. Ir nenuostabu! Juk tai diena, kurią prisiminsite visą gyvenimą, todėl viskas, nuo plaukų iki kojų galiukų, turi būti tiesiog tobula! Jeigu išties norite atrodyti tobulai, yra sąrašas dalykų, kurių turėtumėte daryti likus savaitei iki vestuvių. Ir patikėkite, šie dalykai yra labai svarbūs, kadangi elgiantis priešingai, visas jūsų tobulas vestuvių įvaizdis gali tiesiog žlugti!

Easy foto nuotrauka

Nedažykite ir nekirpkite plaukų!


Tai ne patarimas, tai įsakymas! Dabar tikrai ne laikas eksperimentuoti su savo išvaizda. Nauja plaukų spalva gali jums visiškai netikti, o be to gali įvykti ir alerginė reakcija. Nukirpti plaukai per savaitę ne ataugs, o ir vestuvinė šukuosena gali nebe pavykti. Jeigu norite keisti plaukų spalvą, stilių ar šukuoseną, darykite tai likus trims mėnesiams iki vestuvių. Plaukų spalvą per tokį laiką spėsite susigrąžinti, o nukirpti plaukų galiukai dar spės šiek tiek ataugti.

Jokių giluminių veido procedūrų


Turime pasakyti, jog tai irgi labiau įsakymas, nei patarimas. Veido šveitimai įvairiomis balinamomis, valomosiomis ar šveičiamosiomis priemonėmis nėra gera idėja likus savaitei iki vestuvių. Po tokių procedūrų oda turi atsigauti ir sugrįžti į normalią būseną, o tam reikia laiko. Juk nenorėsite prie altoriaus stovėti raudonu veidu ar patinusiais paakiais. O ką jau ir kalbėti apie galimas alergines reakcijas! Veido priežiūros procedūras atlikite taip pat likus maždaug trims mėnesiams iki vestuvių, arba tiesiog apie tai konsultuokitės su kosmetologe.
Jokios naujos kosmetikos


Kadangi jau prakalbome apie grožį ir kosmetines priemones, turėtume jums pasakyti, jog likus savaitei iki vestuvių, nepatariame eksperimentuoti su kosmetika. Šiuo metu nesugalvokite išmėginti naujo blakstienų tušo, veido kremo, pagrindo ar kitų kosmetikos priemonių. Naujas blakstienų tušas gali nepatikti jūsų akims ir sukelti alergiją.  Naujas veido kremas ar pagrindas gali išberti, išsausinti ar kitaip paveikti veido odą. Patikėkite, tokių pasekmių jūs nenorite.

Nepasilikite manikiūro ir pedikiūro procedūrų paskutinei dienai

Tęsiant grožio temą, norime pasakyti, jog manikiūrą ir pedikiūrą turėtumėte pasidaryti likus vienai dienai iki vestuvių. To pasekoje, vestuvių šventės metu jūsų nagučiai atrodys šviežiai, tačiau taip pat nereikės jaudintis, jog per vestuvių dienos pasiruošimo užduotis sugadinsite kurį nors nagą. Jeigu turite tam tikrų problemų su rankų ar kojų nagais, lankytis pas specialistus pradėkite likus trims mėnesiams iki vestuvių, taip turėsite laiko išspręsti esamas problemas.

Jokio įdegio


Mes kalbame rimtai, nesideginkite likus savaitei iki vestuvių. Ir es kalbame ne tik apie saulės spindulius, tačiau taip pat ir apie soliariumus. Žinome, jog savo vestuvių dieną norite atrodyti tarsi mulatė iš šiltųjų kraštų, tačiau neturėtumėte persistengti. Deginimosi seansus tiek paplūdimyje, tiek soliariume pradėkite anksčiau, o likus savaitei iki vestuvių sustokite. Juk nenorite atrodyti tarsi išvirtas omaras ar svečias iš Afrikos. Juolab, nepamirškite jog jūsų vestuvinė suknelė bus balta, todėl odos spalva atrodys dar tamsesnė.

Jokių agresyvių dietų


Mes nesakome, kad iki vestuvių kimštumėte viską ko tik norisi, tačiau badauti taip pat nereikėtų. Vestuvių planavimas jau pats savaime yra varginantis procesas, o jeigu dar negausite visų reikiamų maisto medžiagų, tiesiog nusilpsite. To pasekoje nejausite nei planavimo malonumo, nei vestuvių džiugesio. Maitinkitės subalansuotai, nepersivalgykite, tačiau ir nebadaukite. Valgykite sveiką maistą, vaisius ir daržoves, bei gerkite daug vandens.

Nepiktnaudžiaukite alkoholiu


Likus savaitei iki vestuvių nepatariame piktnaudžiauti alkoholiniais gėrimais. Viena taurė raudono ar balto vyno, po sunkios darbo dienos – nieko tokio. Tačiau audringi vakarėliai šiuo metu - ne jūsų nosiai. Alkoholio pasėkmės palieka pėdsaką visame mūsų kūne. Tiek odoje, akyse, plaukuose ir apskritai savijautoje. Alkoholio vartojimas jus išvargins, todėl per savo vestuves galite jaustis ne taip gerai, kaip norėtumėte.

Jokio agresyvaus sporto


Nesugalvokite likus savaitei iki vestuvių eiti imtynių su vyru, žaisti futbolo ar krepšinio, tinklinio ar beisbolo. Manome, jog supratote, ką turime omenyje. Agresyviu sportu, vadiname tokį, kurį žaidžiant yra didžiulė rizika susižeisti. Šią taisyklę taikykite ir savo vyrui. Juk nenorite link altoriaus eiti su mėlyne paakyje ar su ramentu po pažastimi.

Jokio žadintuvo


Paskutinė savaitė iki vestuvių, turi būti poilsio savaitė. Tikriausiai galvojate, jog juokaujame, kadangi paskutinė savaitė yra pati svarbiausia, labiausiai kelianti stresą ir panašiai, tačiau turite nusiraminti ir leisti sau pailsėti. Paskirkite šią savaitę poilsiui, ilgam miegui be ramybei. Jeigu lėksite lyg akis išdegusi, o jūsų žadintuvas pradės skambėti 6 valandą ryto, galite tik įsivaizduoti kokia pavargusi būsite per vestuves, o norint paslėpti juodus maišelius po akimis reikės sunaudoti daug kosmetikos.

Jokio streso dėl smulkmenų


Moterys turi tam tikrą būdo savybę -  jaudintis ir prakaituoti dėl įvairiausių smulkmenų. Sustokite, dabar ne laikas tą daryti. Viskuo bus pasirūpinta. Juk ne veltui pasamdėte vestuvių planuotoją ar koordinatorę. O jeigu nesamdėte, yra jūsų mama ir anyta, ir sesuo, pusseserė ar dukterėčia. Smulkmenos neleis jums miegoti naktį, susikaupti ties kitais darbais, o galiausiai pradėsite pyktis su jaunikiu ir visai aplinkiniais žmonėmis. Šiuo metu jums to nereikia, ir jūs to nenorite. Todėl atsipalaiduokite ir laukite savo šventės!

1618808805milita.png

VIDEO: NUOTAKOS MAKIAŽAS - REKOMENDUOJA MILITA

1552541923makiazas_2019_foto_Orange_Studio.jpg

TOP 5 NUOTAKOS MAKIAŽO AKCENTAI 2019

1532584212vestuvinispedikiuras.jpg

VESTUVINIS PEDIKIŪRAS: TENDENCIJOS IR PATARIMAI

Milita Daikerytė

KAS YRA SVAJONIŲ NUOTAKA?

Flebologijos klinika

SPECIALUS PASIŪLYMAS

Crest dantų balinimo juosteles Elite Sun

BŪTINAS AKCENTAS VESTUVĖMS - BALTA ŠYPSENA

Fotogidas.lt nuotrauka. Grožio procedūros

KADA KOKIAS GROŽIO PROCEDŪRAS ATLIKTI IKI VESTUVIŲ?

Daugiau
naujienų

ajax loader