Filtras
Grožio procedūros nuotakai East Island

~2014-06-13~

10 PROFESIONALIOS KOSMETOLOGĖS PATARIMŲ BŪSIMOMS NUOTAKOMS

Kiekviena, bent kiek besirūpinanti savo veido ir kūno oda, suprantame, jog tikrasis grožis yra ne nuostabus makiažas ar pribloškianti šukuosena, bet ir puiki veido bei kūno oda. Spindinti, minkšta, skaisti oda natūraliai atrodo įspūdingai, o ant tokios ir makiažas atrodys daug geriau.

Kalbamės su SPA ir grožio centrų “East Island” kosmetologe Virginija Mariūnienė (nuotraukoje) apie tai, ką nuotakos turėtų daryti norėdamos pagerinti savo odos būklę prieš vestuves.

1. Neuždelsti

Pas kosmetologę būtina apsilankyti vėliausiai trys mėnesiai prieš vestuves, bet kuo anksčiau - tuo geriau. Iš tiesų, net jeigu vestuves planuojate po metų - galite įspėti savo specialistę apie būsimą šventę arba jeigu nesilankote - susirasti nuolatinę kosmetologę kuri sistemiškai rūpintųsi jūsų veido ir kūno oda.

2. Nesiimti saviveiklos

Tik specialistas gali nuspręsti ko reikia jūsų odai. Gali tekti kovoti su spuogeliais, atkurti odos drėgmę, o jeigu esate šiek tiek vyresnė - suteikti odai elastingumo ir mažinti raukšleles. Bet kokios pagalbos reikia jūsų odai turi nuspręsti specialistas, o ne jūs pati.

3. Pirmiausia - šveitimas

Jeigu procedūras pradeda keletas mėnesių prieš šventę, pirmiausiai rekomenduoju šveitimo procedūras. Tinka visos valančios procedūros, dermobrazija, kuomet oda išvaloma, nuimamos negyvos ląstelės, paprastai tariant, “nusiimate kailinius” ir tik tada pradeda rimtesnes procedūras.

4. Reguliarumas

Jeigu nusprendėte pasirūpinti savo oda, labai svarbu reguliarumas. Jeigu neturite jokių ypatingų bėdų ar problemų, vieną kartą per mėnesį profesionalių procedūrų turėtų sočiai užtekti. Bet svarbu tai daryti kiekvieną mėnesį ir nepraleidinėti susitikimų su kosmetologe.

5. Išsaugokite įdegį

Jeigu jūs svajojate vestuvėse atrodyti įdegusi, tuo pasirūpinkite po šveitimo procedūrų. Nesvarbu ar įdegis parsivežtas iš atostogų, ar iš soliarumo, ar purškiamas - po jo nerekomenduojama daryti jokių šveitimo procedūrų, nes tuomet jį tiesiog “nuvalysite”.

6. Deimantinė dermobrazija

Norėdamos turėti tikrai spindinčią odą - išbandykite deimantinės dermobrazijos procedūrą. Ji nuima suragėjusias ląsteles, įvedama hialurono rūgštis ir veidas iškart po procedūros atrodo sveikas, spindintis, lygesnis, minkštesnis ir gražesnis. Būtina šią procedūrą išbandyti bent jau mėnuo prieš vestuves, kad žinotumėte kaip ji jums tinka. O jeigu viskas tiks - ją galite daryti ir kelios dienos iki šventės. Skirtumas po procedūros būna akivaizdus ir patinka visoms nuotakoms.

7. Nepamirškite dekoltė

Rūpindamosis veidu, nepamirškite ir dekolte. Procedūras, kurias atliekame veidui, mes atliekame ir dekolte zonai. Jeigu jūsų pečiai nėra labai gražios odos, turite smulkių problemų - papasakokite apie tai kosmetologei ir po, pavyzdžiui, dermobrazijos procedūros, galėsite pasipuokuoti labai atvira suknele.

8. Prižiūrėkite ir namuose

Pati svarbiausia priežiūra yra namuose. Jeigu jos nebus - net ir profesionalios procedūros stebuklo nepadarys. Darykite pylingą kartą ar du per savaitę, valykite odą su prausikliu, naudokite kosmetologės rekomenduotas kaukes. Ir, žinoma, gerkite daug vandens!

9. Kūnas - taip pat svarbu

Net jei ir neturite jokių problemų su kūno oda ir jos elastingumu, vis tiek rekomenduojame bent prieš vestuves pasilepinti kūno procedūromis. Vestuvinės suknelės dažnai atidengia nugarą, pečius ir rankas, nuotakos puošiasi atvirais bateliais - juk norisi, kad ir tos vietos spindėtų sveikumu, nebūtų išsausėjusios ar suglebusios. Jeigu kovojate su viršsvoriu ir žadate prieš vestuves atsikratyti nereikalingų kilogramų - nepamirškite stangrumui ir odos elastingumui skirtų procedūrų.

10. Rinkitės kur eiti

Grožio srities specialistų yra daug ir tikrai sunku apsispręsti kur eiti. Daugybė mėgėjų, kurie jums nieko nepadės, todėl kuo daugiau sužinokite apie specialistą, pas kurį planuojate eiti. Pasiklausinėkite draugių, paskaitykite atsiliepimus internete, sužinokite kiek metų veikia grožio salonas, kiek jame laiko dirba šis specialistas. Taip pat užsirašykite bandomajai paprastesnei procedūrai ir išbandžiusios suprasite ar jums tiko ir patiko konkreti kosmetologė. 

1618808805milita.png

VIDEO: NUOTAKOS MAKIAŽAS - REKOMENDUOJA MILITA

Crest dantų balinimo juosteles Elite Sun

BŪTINAS AKCENTAS VESTUVĖMS - BALTA ŠYPSENA

Daugiau
naujienų

ajax loader