Filtras
Crest dantų balinimo juosteles Elite Sun

~2016-11-30~

BŪTINAS AKCENTAS VESTUVĖMS - BALTA ŠYPSENA

Artėja Jūsų vestuvės, bene svarbiausias nuotraukų akcentas - Jūsų balta šypsena, kurią fotografas įamžins nuotraukose visam gyvenimui.

„Elitsun“ dalinasi savo asmenine patirtimi ir pataria naudoti Crest dantų balinimo juosteles. Užteks savaitės ir jau matysite stulbinančius pokyčius. Tereikia dantų balinimo juosteles užsiklijuoti ant dantų 30 min. prieš miegą ir kartoti procedūrą 7 dienas. Juostelės yra trijų skirtingų rūšių, todėl galėsite pasirinkti pagal savo poreikius bei dantų jautrumą. Jeigu rūkote ar geriate daug kavos ir Jūsų dantys stipriai pageltę, naudokite Flex fit juosteles. Naudojant šias juosteles, pasiekiamas pats geriausias  rezultatas. Jeigu Jūsų dantys pakankamai balti, bet vis tiek jaučiate poreikį turėti dar baltesnę šypseną, rinkitės Supreme dantų balinimo juosteles.  O labai jautrių dantų savininkams siūloma naudoti Professional Effects juosteles. Dantų balinimo juostelės Crest 3D -  tobula alternatyva dantų balinimui odontologo kabinete, su šiomis juostelėmis dantis balintis galite tiesiog savo namuose. Dantų balinimo juostelės yra sukurtos naudojant tas pačias dantų emalį apsaugančias medžiagas, kurias naudoja ir Jūsų odontologas. 

Po 7 dienų balinimo kurso, kad šypsena būtų švytinti net tik vestuvių dieną, bet ir po jos - patariama naudoti Crest dantų balinimo pastą 3D Briliance. Ši dantų pasta nuvalo apie 90% dantų apnašų, puikiai balina dantis ir suteikia gaivumo pojūtį. Rezultatas matomas jau po 5 dienų naudojimo. Puikiai palaiko dantų baltumą, išbalinus Crest balinimo juostelėmis.

http://shop.elitsun.lt/index.php?module=catalog&action=search&searchForm%5Bkeyword%5D=dant%C5%B3+balinimo+juostel%C4%97s&search=Paie%C5%A1ka

1618808805milita.png

VIDEO: NUOTAKOS MAKIAŽAS - REKOMENDUOJA MILITA

Grožio procedūros nuotakai East Island

10 PROFESIONALIOS KOSMETOLOGĖS PATARIMŲ BŪSIMOMS NUOTAKOMS

Daugiau
naujienų

ajax loader