Filtras
Flebologijos klinika

~2017-01-25~

TIESA IR MITAI APIE ESTETINES GROŽIO PROCEDŪRAS

„Flebologijos klinikoje” konsultuojantis plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Jonas Drąsutis artėjant vestuvių sezonui pasakoja apie keletą aktualiausių grožio procedūrų, skirtų pasirūpinti savimi prieš gražiausią gyvenimo akimirka.

Hialurono rūgšties užpildų ir botulino toksino injekcijos – tai skirtingos procedūros, kurių pagalba siekiama skirtingų rezultatų. „Botulino toksinu galima efektyviai koreguoti mimikos raukšles:

- tarpuakyje esančią pykčio raukšlę

- raukšles apie šoninius akių kampus

- horizontalias kaktos raukšles

Po injekcijos raukšlė tampa akivaizdžiai švelnesnė. Svarbu nepamiršti, kad botulino toksinas yra vaistas, su kuriuo dirbti gali tik gydytojas. Procedūros negali atlikti kosmetologas ar kitas specialistas“, – pamini gydytojas.

Hialurono rūgšties injekcijos efektyvios norint užpildyti smulkias ir gilias raukšles, susiformuojančias bėgant metams. Hialurono užpildais koreguojamas:

- veido ovalo kontūras

- skruosto ir smakro apimtis

- lūpų forma

- smulkios ir gilios raukšlės apie lūpas

- nosies kuprelė

- kaklo raukšlės

Medicininių studijų duomenimis, botulino toksino injekcijų rezultatus pacientės mato jau po dviejų dienų. Įvedus hialurono rūgšties užpildą efektas stebimas iškart po procedūros, užpildas iš karto panaikina raukšlės žymę, efektas išlieka iki 24 mėnesių.

Anot gydytojo, kartais pacientas gali neteisingai įvertinti amžiaus  veido pakitimus. „Labai dažnai pacientai ateina skųsdamiesi viena ar kita veido raukšle, tačiau nemato visumos. Estetinės medicinos specialistai žino žmogaus veido anatominius pokyčius  ir turi patirties, kaip reikia juos įvertinti. Profesionalus gydytojas nefiksuos dėmesio į vieną ar kitą konkrečią raukšlę, o koreguos visumą, tik tuomet bus galima tikėtis teigiamo estetinio rezultato ir patenkinto, laimingo paciento.“ teigia plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

MITAI

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Jonas Drąsutis sako, kad botulino toksino ir hialurono rūgšties injekcijos vis dar yra plačiai apipintos mitais. Vieni jų verti dėmesio, kiti žmonių sukurti iš nežinojimo. „Flebologijos klinikoje“ konsultuojantis gydytojas aptaria keletą dažniausiai visuomenėje sklandančių nuogirdų.

Dirbtinumas

„Dažnas pacientų, atėjusių pasiteirauti dėl injekcijos, klausimas: ar po suleistos injekcijos neatrodysiu dirbtinai? Kiekvieno gydytojo siekiamybė – natūralus vaizdas. Dirbtinos veido proporcijos, neproporcingai padidintos lūpos ar išryškinti skruostai – tai praeitis ir sutirštintas mitas. Profesionalus gydytojas veido korekcijas atlieka siekdamas pagerinti, o ne pabloginti natūralią žmogaus išvaizdą.“

Nekokybiški užpildai

„Esminis dalykas leidžiant užpildus – jų kokybė. Jei suleisime nesertifikuotus, nežinomos kilmės užpildus, gali laukti didelių pasekmių, netgi tokių, kurias vėliau reikėtų spręsti chirurginiu būdu. Dėl to akcentuoju licencijuotos vietos ir profesionalaus gydytojo, kuris atlieka injekciją, svarbą.“

Žingsnis visam gyvenimui

„Botulino toksinu ir hialurono rūgšties užpildais atliekamos procedūros nėra žingsnis visam gyvenimui. Jeigu preparatas patikimas ir kokybiškas, jo veikimas ilgainiui natūraliai išnyks ir leis pacientui vėl išvysti pradinę odos būklę jeigu to norisi.

Greitas idealus rezultatas

Medicininių tyrimų duomenimis, geriausias gydymo rezultatas pasiekiamas periodiškai lankantis pas gydytoją ir laikas nuo laiko  atliekant estetines injekcijas. Reguliari priežiūra leidžia pasiekti kur kas efektyvesnį ir ilgalaikį rezultatą.

Atlikdami gydomąsias ir grožio procedūras ar skirdami operacijas klinikos gydytojai vadovaujasi devizu, kad gražus, jaunatviškas ir gyvybingas žmogus jaučiasi tik būdamas sveikas. Patirtį sukaupę „Flebologijos klinikos“ gydytojai visų pirma pasirengę išklausyti ir tik nuodugniai įvertinę situaciją ar paciento poreikį paskirti geriausiai pritaikytą sprendimą.

Konsultuokis asmeniškai - www.flebologijosklinika.lt

1618808805milita.png

VIDEO: NUOTAKOS MAKIAŽAS - REKOMENDUOJA MILITA

Crest dantų balinimo juosteles Elite Sun

BŪTINAS AKCENTAS VESTUVĖMS - BALTA ŠYPSENA

Grožio procedūros nuotakai East Island

10 PROFESIONALIOS KOSMETOLOGĖS PATARIMŲ BŪSIMOMS NUOTAKOMS

Daugiau
naujienų

ajax loader