Filtras
1533013084idegis_vestuvems_foto_Tomas_Preiksa.jpg

~2018-07-31~

ĮDEGIS VESTUVĖMS: KOKĮ PASIRINKTI?

„Balta suknelė gražiau žiūrisi prie įdegusios odos...“ – teko girdėti? Taigi, dalis būsimųjų nuotakų numoja ranka į tokius pareiškimus, o kitos imasi įvairiausių priemonių, kad vestuvių dieną oda būtų dailiai (bent jau taip norėtųsi) įrudusi. Ką reikia žinoti apie įdegį vestuvėms?

Tomo Preikšos nuotrauka

Pirmiausia, o ir svarbiausia, jokiu būnu nenaudokite savaiminio įdegio kremo prieš pat vestuves ir ypač, jei nesate įdegusi. Rezultatas ne tik, kad nemaloniai nustebins, bet gali būti toks prastas, apie kokį net nesapnavote ir šventė – neperdedame – bus sugadinta.

Nepersistenkite – žavingai ir natūraliai atrodo lengvas, švelnus įdegis, kuris drauge padeda paslėpti ir kai kuriuos odos nelygumus. O persistengus pasiekiamas nenatūralaus įdegio efektas tikrai neatrodys gražiai. Žinoma, kas kita – jei esate tamsaus gymio.

Jei reguliariai lankotės pas kosmetologę, greičiausiai žinote, koks Jūsų odos tipas, kaip ji reaguoja į vienas ar kitas priemones ir pan. To nežinančioms tikrai verta pasidomėti, jei planuojate prieš vestuves kiek pasilepinti saulės spinduliais. Yra odos tipų, kurie reaguoja į saulės spindulius – atsiranda pigmentinės dėmės, taip pat oda gali itin išsausėti, kas irgi nebus džiuginantis dalykas.

Naudosite savaiminio įdegio kremą? Išbandykite jį gerokai prieš vestuves. Ne tik tam, kad sužinotumėte, kaip reaguos jūsų oda, bet ir tam, kad įsitikintumėt, ar oda netaps oranžinės spalvos.

Jei naudosite savaiminio įdegio kremą, rinkitės tą, kuris neteps baltų drabužių.

Dažniausiai norinčios įdegti naudoja šiuos būdus:

1. natūralus įdegis;

2. soliariumo įdegis;

3. savaiminio įdegio kremai ir pudros.

Gražiausiai atrodys natūralus įdegis. Tik svarbu nepersikaitinti saulėje: viena, dėl jau minėtos nenuspėjamos odos reakcijos, antra, greit įskrudusi oda netrukus ima luptis (tikriausiai bent kartą teko tai patirti?), o štai tada ji toli gražu neatrodo dailiai. Vargu, ar norėtumėt tokios vaizdo vestuvių dieną.

Tiesa, neverta vaikytis madų, jei nesate soliariumų mylėtoja, o savaiminio įdegio kremu taip pat nė karto nesinaudojote. Būkite savimi ir jauskitės patogiai. Be to, porcelianinė oda atrodo be galo elegantiškai ir rafinuotai!

1618808805milita.png

VIDEO: NUOTAKOS MAKIAŽAS - REKOMENDUOJA MILITA

1552541923makiazas_2019_foto_Orange_Studio.jpg

TOP 5 NUOTAKOS MAKIAŽO AKCENTAI 2019

1532584212vestuvinispedikiuras.jpg

VESTUVINIS PEDIKIŪRAS: TENDENCIJOS IR PATARIMAI

Milita Daikerytė

KAS YRA SVAJONIŲ NUOTAKA?

Flebologijos klinika

SPECIALUS PASIŪLYMAS

Crest dantų balinimo juosteles Elite Sun

BŪTINAS AKCENTAS VESTUVĖMS - BALTA ŠYPSENA

Fotogidas.lt nuotrauka. Grožio procedūros

KADA KOKIAS GROŽIO PROCEDŪRAS ATLIKTI IKI VESTUVIŲ?

Daugiau
naujienų

ajax loader