Filtras
1534788828jaunikio_grozis_foto_Ieva_Markeviciute.jpg

~2018-08-20~

JAUNIKIO GROŽIO PROCEDŪROS: KAS PRIVALOMA?

Apie nuotakos grožio ypatumus kalbėta, rašyta ir informacijos apstu. O ką galėtume pasakyti apie jaunikį? Juk savo išvaizda turėtų nė kiek nenusileisti nuotakai... Šukuosena, manikiūras – kas svarbu ir kokios tendencijos vyrauja?

Pirmiausia – plaukai. Kirpykloje reikėtų apsilankyti maždaug mėnesį prieš vestuves ir pasikirpti. Kodėl taip anksti? Nes vasarą – o juk didžioji dauguma vestuvių ir vyksta būtent šiuo metų laiku – oda įdega, tad reikia, kad įdegis paliestų ir plaukų augimo liniją. Jei plaukai auga greitai, galite pasikirpti ir likus maždaug trims savaitėms iki vestuvių. O štai iki svarbiosios dienos likus maždaug savaitei reikalingas dar vienas apsilankymas pas kirpėją – plaukus reikia dar šiek tiek patrumpinti. Kirptis likus vos porai dienų iki šventės nerekomenduojama, nes plaukams reikia šiek tiek laiko dailiai „susigulėti“, kad Didžiąją dieną būtų tiesiog be priekaištų.

Kokią šukuoseną pasirinkti vestuvių dienai? Šiuo atveju verta pasinaudoti patarimais plaukų stilisto, kuris pasiūlys, kokia šukuosena labiausiai tiktų, atsižvelgiant į Jūsų, kaip jaunikio, aprangą ir bendrą stilių.

Manikiūras jaunikiui? Būtinas! Juk vyrai nuolat turi įvairiausių darbų: vieni mėgsta meistrauti, kiti – žvejoti, o ar kitų ir profesija susijusi su darbais, kuriuose rankos ne visada lieta tvarkingos ir švarios. O vestuvių dieną tiek nuotakos, tiek jaunikio rankos turi atrodyti nepriekaištingai, todėl ir vyrui pravartu prieš šventę patikėti savo rankas manikiūro specialistui. Tiesa, verta atlikti ir pedikiūrą – nors batuose kojų nesimatys, bet jei reikėtų nusiauti fotosesijos metu ar atliekant tam tikras smagias užduotis šventėje, pėdos irgi turi atrodyti tvarkingai. Kita vertus, juk ir pačiam kur kas maloniau iki pirštų galiukų atrodyti puikiai.

Na, ir tikriausiai nė nereikia sakyti, kad stilisto kėdėje būtinai turi apsilankyti tie vyrai, kurie puikuojasi barzdele.

1618808805milita.png

VIDEO: NUOTAKOS MAKIAŽAS - REKOMENDUOJA MILITA

1552541923makiazas_2019_foto_Orange_Studio.jpg

TOP 5 NUOTAKOS MAKIAŽO AKCENTAI 2019

1532584212vestuvinispedikiuras.jpg

VESTUVINIS PEDIKIŪRAS: TENDENCIJOS IR PATARIMAI

Milita Daikerytė

KAS YRA SVAJONIŲ NUOTAKA?

Flebologijos klinika

SPECIALUS PASIŪLYMAS

Crest dantų balinimo juosteles Elite Sun

BŪTINAS AKCENTAS VESTUVĖMS - BALTA ŠYPSENA

Fotogidas.lt nuotrauka. Grožio procedūros

KADA KOKIAS GROŽIO PROCEDŪRAS ATLIKTI IKI VESTUVIŲ?

Daugiau
naujienų

ajax loader