Filtras
Fotogidas.lt nuotrauka. Grožio procedūros

~2015-12-18~

KADA KOKIAS GROŽIO PROCEDŪRAS ATLIKTI IKI VESTUVIŲ?

Vestuvės yra pati gražiausia diena moters gyvenime, todėl kiekviena jaunoji šią dieną nori atrodyti nepakartojamai. Tam, kad visas grožio procedūras atliktumėte laiku ir nereikėtų pergyventi, jog nespėjote numesti keleto kilogramų ar persidažyti plaukų raudonai, turėtumėte viską atlikti atitinkamu laiku. Ir visa tai tikrai įmanoma! Tiesiog susidėliokite tam tikrą grožio procedūrų ir užduočių tvarkaraštį, kuris jums padės orientuotis kada ir kokį grožio ritualą turėtumėte atlikti. Taigi, nuo ko pradėti?

Fotogidas.lt nuotrauka

6 mėnesiai iki vestuvių

Jeigu ketinate drąstiškai pakeisti savo šukuoseną, galbūt nusirėžti ilgas kasas ar iš brunetės tapti blondine, žinokite, jog dabar yra pats tinkamiausias laikas tą padaryti. Jeigu kažkas jums netiks ar nepatiks, dar turėsite laiko viskam sutvarkyti. Apskritai, visus eksperimentus su plaukais atlikinėkite ne anksčiau kaip likus šešiems mėnesiams iki vestuvių. Ir tai labiau taisyklė, nei patarimas.

Šiuo metu taip pat turėtumėte paskirti pasimatymą savo dermatologei, kad ji galėtų įvertinti jūsų odos būklę ir turėtų užtektinai laiko ją pagerinti. Galbūt norite skaistesnės odos arba pašalinti kokį apgamėlį, o galbūt iš esmės pagerinti odos būklę? Pats metas pradėti rūpintis tuo.
Jeigu vienas jūsų tikslų yra atsikratyti keleto kilogramų iki vestuvių, pradėkite jo siekti dabar. Taip galėsite sveikai, nebadaujant ir nekankinant savęs atsikratyti norimų keleto kilogramų. Skirkite daugiau laiko pasivaikščiojimams, galbūt pratimams lauke ar treniruotėms sporto salėje.

4 – 5 mėnesiai iki vestuvių

Susitarkite dėl konsultacijos su savo plaukų stiliste/u bei makiažo meistre/u. Dabar pats tinkamiausias laikas nuspręsti kokią save norite matyti einat link altoriaus. Jūs turite žinoti, jog jūsų ir jūsų stilistų nuomonės sutampa ir jūs sutariate dėl vestuvinio makiažo ir šukuosenos. Visa tai užtikrins, jog vestuvių dieną nebus jokių eksperimentų ar nesutarimų. Jūs žinosite ko laukti, o stilistų komanda – ką jums duoti.

Orange studio nuotrauka

2 – 3 mėnesiai iki vestuvių

Šiuo laikotarpiu jūs turite užsisakyti savo vestuvių dienos grožio procedūras (makiažas, šukuosena ir kt.) ir susitarti su specialistais dėl tikslaus laiko. Visa tai rašykitės į savo vestuvių planuoklį ar užrašinę, taip nepasiklysite tarp vizitų.

Norite nebūti balta it drobė? Pats laikas pradėti rūpintis savo įdegiu. Jeigu jums priimtini soliariumai, apsilankykite juose, tačiau nepersistenkite, kad neatrodytumėte per daug įdegus. Prie baltos vestuvinės suknelės jūsų oda ir taip atrodys šiek tiek tamsesnė. Jeigu pirmenybę teikiate savaiminio įdegio kremams, pats metas jį išmėginti ir atrasti savo spalvą bei toną.

2 savaitės iki vestuvių

Nuo šiol (jeigu to nedarėte anksčiau) pradėkite nuolatos reguliariai gerti vandenį, nes tai jums padės išsilaikyti ant kojų visą dieną, taip pat kūnas nepatirs dehidratacijos. Taip pat vanduo paskaistins jūsų odą bei palaikys reikiamą odos drėgmę.

Šiuo metu taip pat turite patvirtinti visas savo grožio procedūras ir vizitus. Tiesiog apskambinkite ir patvirtinkite, jog niekas nepasikeitė. Jeigu reikia koreguokite laiką, tačiau būtinai apie tai perspėkite.

[sp] fotografija nuotrauka

1 savaitė iki vestuvių

Metas skausmingesnėms grožio procedūroms. Ši savaitė skirta depiliacijai. Susitvarkykite su visais plaukeliais, nuo antakių iki kojų ir visur kitur, kur jie yra nepageidaujami.

Jeigu planuojate atlikti tam tikras veido procedūras, ne gilumines žinoma (šveitimai, balinimai uždrausti), pavyzdžiui veido masažą ar paprastą valymą, darykite tai likus ne mažiau savaitei. Jeigu atsirastų tam tikra alerginė reakcija turėtumėte laiko su ja susitvarkyti.

1 diena iki vestuvių

Kadangi jau rytoj jūsų vestuvės, šią dieną paskirkite manikiūro ir pedikiūro procedūroms. vestuvių dieną jūsų nagučiai atrodys šviežiai, o jums nereikės sukti galvos jog juos sugadinsite.

Nepamirškite ir toliau nuolatos gurkšnoti vandenį!

Vestuvių diena!

Būtinai suvalgykite ką nors sveiko. Ir apskritai nepamirškite pavalgyti. Per skubėjimą, makiažą ar šukuosena jūs tiesiog galite tai pamiršti, tačiau pavalgyti tiesiog būtina. Visų pirma laukia ilga diena, jums ilgą laiką teks stovėti, priimti sveikinimus ir gerti šampaną. Tikriausiai žinote, jog šampanas tuščiu skrandžiu yra labai prastas pasirinkimas.

Na, o svarbiausia nepamirškite švęsti naujo jūsų gyvenimo etapo. Neskubėkite ir nesinervuokite, šypsokitės ir laukite stebuklingos akimirkos!

Parengta pagal: www.brides.com

1618808805milita.png

VIDEO: NUOTAKOS MAKIAŽAS - REKOMENDUOJA MILITA

1552541923makiazas_2019_foto_Orange_Studio.jpg

TOP 5 NUOTAKOS MAKIAŽO AKCENTAI 2019

1532584212vestuvinispedikiuras.jpg

VESTUVINIS PEDIKIŪRAS: TENDENCIJOS IR PATARIMAI

Milita Daikerytė

KAS YRA SVAJONIŲ NUOTAKA?

Flebologijos klinika

SPECIALUS PASIŪLYMAS

Crest dantų balinimo juosteles Elite Sun

BŪTINAS AKCENTAS VESTUVĖMS - BALTA ŠYPSENA

Daugiau
naujienų

ajax loader