Filtras
Kristina Ivanova

~2013-11-13~

Kristina Ivanova: esu pasiruošusi būti nuotaka!

Jau seniai sklando kalbos, kad „Grožio studijos Kristina“ savininkė ir įkūrėja Kristina Ivanova ruošiasi vestuvėms. Vieni kalba, kad data jau paskirta ir žiedai užsakyti, kiti – kad suknelė spintoje kabo ir svečiai sukviesti. Pati Kristina apie asmeninį gyvenimą nekalba ir laiko jį užrakinusi po devyniais užraktais. Tačiau jau šį penktadienį žibalo gerokai į ugnį šliūkštelės, įtarimus sustiprins ir kalbas paįvairins, kai Vilniaus rotušėje vyksiančioje vestuvių parodoje „Išteku.lt“ Kristina taps nuotaka.

K. Ivanova visą šią savaitę labai atsakingai ruošiasi nuotakos vaidmeniui: kosmetologinėmis procedūromis ir priemonėmis puoselėja kūną ir veidą, su geriausiais meistrais derina makiažą ir šukuoseną, renkasi batus ir gal dvidešimtą kartą matuojasi vestuvinę suknelę. „Nuo pirmos „Grožio studijos Kristina“ atidarymo dienos praėjo dveji metai. Per tuos metus vestuvėms paruošiau daugybę nuotakų. Su kiekviena mergina kartu išgyvenau vestuvių jaudulį, visomis rūpinausi taip, kaip rūpinčiausi savimi ar artimiausiomis draugėmis. Todėl galiu drąsiai sakyti, kad žinau, ką reiškia būti nuotaka. O kad ne tik žinočiau, bet ir jausčiau, tai reikia nors kartą ir pačiai patirti. Jau antra savaitė gyvenu ir jaudinuosi taip, lyg tekėčiau. Rezultatą visi galės pamatyti jau šį penktadienį vestuvių parodoje „Išteku.lt“,  - intriguojančiai šypsojosi Kristina. 

K. Ivanova vestuvių parodoje „Išteku.lt“ ne tik bus nuotaka, pristatys “Grožio studijos Kristina“ kolektyvą, geriausius vizažo bei plaukų meistrus, bet ir patikimiausius verslo bendražygius. „Būsimos nuotakos, atėjusios prie “Grožio studijos Kristina“ stendo, gaus visus su vestuvėmis susijusius atsakymus. Aš pati padėsiu joms susiorientuoti, susidėlioti pirmuosius vestuvių planavimo žingsnius. Jei reikės, patarsiu, kaip ir kur rasti geriausią fotografą, vestuvių vedėją, stilistą, floristus  ar saldumynų gamintoją. Žodžiu, būsimiems jauniesiems galiu pateikti visą vestuvių paketą,  iš milijono pasiūlymų padėti išsirinkti vieną geriausią ir, svarbiausia, -  labiausiai tinkantį konkrečiai porai“.

„Grožio studijos Kristina“ meistrai ir pati Kristina konsultuos būsimas nuotakas absoliučiai visais grožio klausimais:  kaip puoselėti kūną, prižiūrėti plaukus, veido odą. „Noriu, kad būsimos nuotakos pasinaudotų galimybe ir gautų visą joms reikiamą informaciją. Kartais merginoms neaišku net ir tokie dalykai kaip, pavyzdžiui, išsirinkti tinkamą veido pudrą. Todėl galiu nuraminti ir pasakyti, kad kvailų klausimų nėra. Jei neaišku, reikia klausti. Mūsų studijos grožio meistrai atsakys į visus klausimus, suplanuos ir sudėlios  grožio procedūras taip, kad išaušus lemtingam rytui nuotaka atsikeltų žvali, žvilgančiais plaukaus, švytinčia veido oda ir spindinčiomis akimis“, – sakė studijos vadovė. 

Ne vieną nuotaką vestuvėms suruošusi Kristina merginoms pataria nepasilikti visų grožio procedūrų paskutinei savaitei. Pasitarti ir pasikonsultuoti su profesionaliais meistrais reikėtų bent prieš pusmetį. Taip pat primygtinai reikalauja nepamiršti ir savo būsimų vyrų. „Reikia ne tik savimi, bet ir savo vyru pasirūpinti. Vyro rankos, nagai taip pat turi būti sutvarkyti, veido oda padrėkinta, atliktos kosmetologinės procedūros. Apie plaukus ir šukuoseną net nekalbu. Šalia gražios, išpuoselėtos nuotakos turi būti ir tvarkingas vyras“. Kristina vestuvių parodoje „Išteku.lt“ praleis abi dienas, penktadienį ir šeštadienį,  laukdama būsimų nuotakų.      

Nuotraukų autorius - Darius Gražys

1618808805milita.png

VIDEO: NUOTAKOS MAKIAŽAS - REKOMENDUOJA MILITA

1552541923makiazas_2019_foto_Orange_Studio.jpg

TOP 5 NUOTAKOS MAKIAŽO AKCENTAI 2019

1532584212vestuvinispedikiuras.jpg

VESTUVINIS PEDIKIŪRAS: TENDENCIJOS IR PATARIMAI

Milita Daikerytė

KAS YRA SVAJONIŲ NUOTAKA?

Flebologijos klinika

SPECIALUS PASIŪLYMAS

Crest dantų balinimo juosteles Elite Sun

BŪTINAS AKCENTAS VESTUVĖMS - BALTA ŠYPSENA

Fotogidas.lt nuotrauka. Grožio procedūros

KADA KOKIAS GROŽIO PROCEDŪRAS ATLIKTI IKI VESTUVIŲ?

Daugiau
naujienų

ajax loader