Filtras
Nuotakos manikiūras.

~2014-05-27~

NUOTAKOS MANIKIŪRAS: 25 IDĖJOS

Mėnesių mėnesius galvojate kokia vestuvine suknele puoštis, kokią šukuoseną ir makiažą darytis, o vat nagučius ir pamirštate. Daugelis nuotakų net negalvodamos vestuvėms renkasi prancūzišką manikiūrą arba lakuoja nagus švelniai rausva spalva. Mes turime jums naujieną - vestuvių manikiūras gali būti visai kitoks, derantis prie jūsų išvaizdos, bet neišsišokantis.

Dalinamės idėjomis kokio stiliaus galėtų būti nuotakos manikiūras. Žinoma, svarbiausia taisyklė - nagučiai turi būti sveiki, nagų lakas nenutrupėjęs. Anksčiau manikiūrą tekdavo darytis dieną prieš vestuves, o dabar kai atsirado ilgalaikio manikiūro galimybė - galite pasigražinti ir prieš keletą dienų.

Prisiminkite, kad ne tik jūsų nagai bus matomi nuotraukose, nes pvz. fotografuojant tavo ir jaunikio žiedus, matysis jūsų abiejų manikiūras, todėl nagus susitvarkyti nusiųsk ir mylimąjį.

Nebijok eksperimentuoti, bet tai išbandyk dar prieš vestuves, todėl darykis ne tik bandomąją šukuoseną ar makiažą, bet ir bandomąjį manikiūrą. Tuomet gali iškart išbandyti keletą variantų ant skirtingų nagų! O mes dalinamės idėjomis, koks originalus manikiūras galėtų puošti nuotakos rankas.

Miela ir kūrybinga

Tinka žaismingoms, romantiškoms asmenybėms, kurios mėgsta šiek tiek išsiskirti.

Elegantiška

Klasikos mylėtojos gali išbandyti ne tik prancūzišką manikiūrą!

Madinga

Tinka toms, kurios ypač domisi mados tendencijomis ir mėgsta išskirtinę išvaizdą.

1532584212vestuvinispedikiuras.jpg

VESTUVINIS PEDIKIŪRAS: TENDENCIJOS IR PATARIMAI

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader