Filtras
2bee studio nuotrauka

~2016-10-07~

NUOTAKOS MANIKIŪRAS: 5 PATARIMAI, KAD NAGAI BŪTŲ SVEIKI IR GRAŽŪS

Nepriklausomai nuo to, ar mėgstate profesionalų manikiūrą, ar pasitenkinate tik drėkinamuoju rankų kremu, atminkite, jog vestuvių dieną Jūsų rankos (ypač dešinioji!) bus dėmesio centre.
Sausa, šerpetojanti rankų oda, besisluoksniuojantys nagai vargu ar puošia rankas tiek kasdienybėje, tiek tokią išskirtinę dieną. Kaip puoselėti savo rankas ir nagus iš anksto, kad vestuvių ceremonijos metu, mainantis žiedais, nereikėtų gėdintis - štai keli mūsų patarimai.

2 Bee Studio nuotrauka

1.Norėdami atsikratyti sausumo ir pleiskanojimo, jūsų kasdienėje rankų priežiūroje must-have sąraše turėtų būti maitinamasis rankų kremas su kakavos arba taukmedžio sviestu. Tam, kad kremas turėtų veiksmingą poveikį, lengvai jį įmasažuokite į rankų odą, ypatingą dėmesį skirdami sričiai aplink nagus. Jei jūsų oda linkusi sausėti, nepamirškite naudoti kremo kaskart po rankų plovimo. Be to, venkite naudoti higienos priemones, kurių sudėtyje yra daug kvapnių medžiagų ir rūgščių - tai dirgina odą.

2. Kaip ir rankų oda, taip ir nagai kasdien turi būti maitinami ir drėkinami. Todėl geriausia naudoti specialų odelių aliejų - jis prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, o tai ypač svarbu, jei nagai linkę lūžinėti. Renkantis nagų priežiūros priemones, atkreipkite dėmesį į jų sudėtį: joje turi būti vitamino E, kokosų, migdolų arba simondsijų aliejaus - jie efektyviausiai drėkina rankų ir nagų odą.

Nude Mood Photography“ nuotrauka

3. Net jei nusprendėte nelakuoti nagų jokia spalva vestuvių dieną ir išsaugoti neutralų atspalvį, vis tiek juos profesionaliai sutvarkykite. Klasikinis vestuvių manikiūras - vidutinio ilgio ovalo formos nagai. Kad nagai nesisluoksniuotų, dildinti juos reikėtų tik viena kryptimi.

4. Norint, kad jūsų nagai per vestuves neatrodytų liūdnai ir blankokai, patariame juos bent nulakuoti bespalviu ar lengvu rožinio atspalvio laku. Jie suteiks nagams švelnų švytėjimą.

5. Likus kelioms dienoms iki vestuvių, stenkitės vengti sunkių fizinių darbų, kad nepažeistumėte nagų ir jie būtų puikios būklės didžiąją dieną. Taip pat patariame vengti naudoti įvairias buitines plovimo priemones be guminių pirštinių. Jei planuojate darytis mankiūrą pas specialistą, apsilankykite ten ne anksčiau, nei likus 1-2 dienoms iki vestuvių.

Rūpinkitės savo nagais kasdien - tad jų priežiūra nesukels didelių rūpesčių!

1532584212vestuvinispedikiuras.jpg

VESTUVINIS PEDIKIŪRAS: TENDENCIJOS IR PATARIMAI

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader