Filtras
Nuotakos pedikiūras – kokios rekomendacijos?

~2015-10-01~

NUOTAKOS PEDIKIŪRAS - KOKIOS REKOMENDACIJOS?

Manikiūras vestuvių dieną yra labai svarbi nuotakos įvaizdžio detalė, kurią tikrai pastebės ne vienas. Pagalvokite, juk jūsų rankos bus nuolat fotografuojamos! Jaunoji laikanti vestuvinę puokštę, jaunoji laikanti taurę šampano, jaunųjų žiedai, jaunieji susikabinę rankomis ir pan. Galėtumėme vardinti ir vardinti. Tačiau tai anokia naujiena, kadangi kiekviena nuotaka supranta manikiūro svarbą vestuvių dieną ir savo nagučiais pasirūpina nepriekaištingai! Tačiau kaip dėl pedikiūro? Ar galvojate, jog į jūsų kojas niekas nekreips dėmesio? Patikėkite, atkreips! Ir atkreips dar labiau jeigu jos nebus sutvarkytos! Taip pat tikriausiai po vestuvių šventės keliausite į šiltuosius kraštus, kuomet jūsų pedikiūras prie baseino ar paplūdimyje bus dar svarbesnis! Taigi, kokių taisyklių turėtumėte paisyti kalbant apie vestuvinį pedikiūrą?

Manikiūrą tikriausiai darotės daug dažniau nei pedikiūrą, tačiau kojų nagučiais turėtumėte pradėti rūpintis likus trims mėnesiams iki vestuvių. Įdomu kodėl taip anksti? Jūs tikrai nenorėtumėte išbandinėti naujų priemonių likus keletui savaičių iki vestuvių. O jeigu nauja priemonė jums netiks? Jeigu prasidės alergija? Jeigu nepadės? Būtent dėl šių priežasčių turėtumėte skirti daugiau laiko savo kojų ir nagų priežiūrai bei puoselėjimui, kadangi vestuvių dieną tikrai norėsite, kad jūsų nagučiai atrodytų taip gerai, kaip tik įmanoma!

Darykitės pedikiūrą salone. Nesvarbu jog jums atrodo, kad galite su savo nagučiais ir pėdomis susitvarkyti pačios, vis tiek apsilankykite pas specialistus. Įaugę nagai, odelių atstumdymas ir jų tvarkymas yra gan skausmingas procesas, todėl leiskite tuo pasirūpinti profesionalams. Jie užtikrins, kad nebūtų infekcijos ar žaizdelių, o ir priemonės, kurias naudoja specialistai yra kokybiškos ir tokios, kurių namuose tikriausiai net neturite. Specialūs aliejukai odelėms minkštinti, gydantys kremukai, drėkinantys nagų lakai ir pan. Visa tai jums suteiks tik salone. O pasinaudojusi vizitu pas specialistus taip pat ir atsipalaiduosite, bei pabėgsite nuo vestuvių planavimo darbų.

Lankykitės pas pedikiūro specialistus kas mėnesį. Kadangi pirmąjį žingsni gražesnių kojų link turėtumėte žengti likus trims mėnesiams iki vestuvių, kitas žingsnis bus po mėnesio. Stenkitės pedikiūrą darytis profilaktiškai kas mėnesį. Taip išvengsite įgausių nagų ar netvarkingų odelių. Jeigu su kojų nagučiais turite tam tikrų problemų lankykitės pas specialistus kartą per savaitę. Jie pasirūpins jūsų problemų pašalinimu ir gydimu. O pastovūs vizitai leis įvertinti ar gydymo efektyvumą. Tai pat namuose naudokite šveitimo priemones, tokias kaip pemza ar kitus šveistukus. Na, o prieš miegą kojas gausiai ištepkite drėkinamuoju kojų kremu, apvilkite jas vilnonėmis kojinėmis ir eikite miegoti. Taip kremas įsigers daug geriau ir neleis pėdoms išsausėti bei sutrūkinėti.

Vestuvinį pedikiūrą darykite likus dienai iki vestuvių. Ne savaitei ir ne dviems dienoms, o dienai! Taip jūsų pedikiūras atrodys šviežias vestuvių dieną,  o taip pat jums nereikės jaudintis jog jį sugadinsite per pasiruošimo darbus vesuvių rytą. Pedikiūrą nepatariama atlikti likus, pavyzdžiui, savaitei iki vestuvių, kadangi yra rizika, jog po vestuvinėje kelionėje jis atrodys ne visai tvarkingai, nagų lako spalva gali būti pakitusi ar aptrupėjusi, o nagų odelės ataugusios bei netvarkingos.

Vienas dažniausiai nuotakas kamuojantis klausimas -  ar reikia kojų nagučius lakuoti taip pat kaip ir rankų? Turėtumėme jums pasakyti, jog tai tik jūsų pasirinkimas. Kojų ir rankų nagų spalvos derinti tikrai nebūtina! Jokių taisyklių tam nėra, tačiau stenkitės galvoti praktiškai. Rankų nagučiai vestuvių dieną bus nulakuoti šviesiomis, pastelinėmis spalvomis, tokiomis kaip kreminė, kūno spalva, pudrinė, balta, šviesiai rožinė ar tiesiog prancūziškai. Galbūt nagučius puošite akmenėliais, blizgučiais ar kitais papuošimais. Kojų nagai dažniausiai būna lakuojami ryškiomis, o ne pastelinėmis spalvomis, todėl galvokite ir apie tai kokių norite kojų nagučių per savo medaus mėnesį. Jeigu rankų nagučius puošite įvairiais akmenėliais ar blizgučiais, nepatartumėme taip pat dekoruoti ir kojų nagų. Apsiavus uždarus batelius, ilgaaulius ar kojines, akmenėliai gali tiesiog nukristi, kadangi atsiranda trintis tarp nago ir audinio ar medžiagos. Na, o kalbant apie spalvas, tik nuo jūsų priklauso, ar norite jog jūsų kojų nagai atrodytų taip pat kaip ir rankų, ar būtų nulakuoti seksualia raudona spalva.

1532584212vestuvinispedikiuras.jpg

VESTUVINIS PEDIKIŪRAS: TENDENCIJOS IR PATARIMAI

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader