Filtras
1532584212vestuvinispedikiuras.jpg

~2018-07-26~

VESTUVINIS PEDIKIŪRAS: TENDENCIJOS IR PATARIMAI

Įprasta išsamiai aptarti nuotakos manikiūro tendencijas, madingas spalvas, o būsimos nuotakos jau kuris laikas prieš šventę bando įvairius variantus ir renkasi labiausiai patikusį. Bet kodėl kur kas mažiau girdime apie vestuvinį pedikiūrą? Jis – ne mažiau svarbus, nes nuotakos kojos – juo labiau jei avimos basutės ar bateliai atvirais pirštais, kulnais – yra matomos. Tad pateikiame naudingų patarimų ir vestuviniam pedikiūrui:

1. Pirmiausia, jei paprastai pedikiūro nesidarote, tai lai vestuvinis pedikiūras nebus pirmasis – išbandykite procedūrą kur kas anksčiau. Kodėl? nes jokių naujų priemonių ir procedūrų nerekomenduojama atlikti prieš pat vestuves – juk nežinote, koks bus rezultatas, kaip į vienas ar kitas priemones sureaguos Jūsų oda, nagai.

2. Spalva – analogiška manikiūrui ar galima rinktis kitokią? Neretai laikomasi pozicijos, jog rankų ir kojų nagai turi būti nulakuoti vienodai ar spalviniu požiūriu bent jau labai panašiai. Bet tai nėra taisyklė. Nuotakos manikiūrui būdinga šviesių spalvų paletė, o kojų nagus dažniau priimta lakuoti ryškiai. Tikrai neprašausite pro šalį, jei kojų nagams parinksite ryškią spalvą, kuri idealiai atrodys ir povestuvinės kelionės metu. O per vestuves ryškūs nuotakos kojų nagučiai gali tapti išskirtine įvaizdžio detale, žaismingai atrodys nuotraukose. Tiesa, išimtimi galėtume įvardyti prancūzišką lakavimą – toks idealiai tiks ir manikiūrui, ir pedikiūrui. Prancūzas – universalus, tad derės prie bet kokios nuotakos suknelės, puikiai atrodys ir šventės metu, ir povestuvinėje kelionėje.

3. Šįmet madingos ryškios nagų spalvos, ypač koralinio rifo atspalviai, pavyzdžiui, oranžiniai, žydri ir pan. Jei vadovaujatės tendencijomis ir norite būti madinga nuotaka, gal priimsite drąsesnį sprendimą?

4. Akmenukams – NE. Kodėl? Pirmiausia, labai dažnai akmenukai pasirenkami nuotakos manikiūrui, tad jais dekoruoti ir kojų nagus jau būtų per daug... Kitas aspektas – jei avėsite batelius uždarais pirštais, tuomet akmenukai bus nepraktiška (jų nesimatys, jie gali nukristi, taip pat kels diskomfortą, klius).

5. Savo kojas patikėkite profesionalams ir keliaukite į grožio saloną, nepasikliaukite mažesne kaina ir nežinomais paslaugų teikėjais.

6. Vestuvinį pedikiūrą reikėtų atlikti likus dienai, daugiausia – dviem, iki vestuvių. Jei padarysite prieš savaitę ar dar anksčiau, vestuvių dieną jis jau gali nebeatrodyti taip reprezentatyviai. Maža to, po vestuvių greičiausiai leisitės į povestuvinę kelionę lepintis saule, jūra ir šilkiniu paplūdimio smėliu, tad neabejotinai norėsite, kad ir kelionės metu Jūsų kojos atrodytų tobulai.

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader