Filtras
VESTUVINIS MANIKIŪRAS. IDĖJOS

~2015-06-12~

NUOTAKOS VESTUVINIS MANIKIŪRAS: 2015 TENDENCIJOS

Jei pati planuoji savo vestuves, turbūt žinai, jog šių metų topas - PASTELĖ! Viskas kas švelnu, minkšta, gaivu ir labai labai vasariška. Dalinamės šiomis pastelinėmis idėjomis ir tavo nagučiams. Daugelis galvoja, jog nuotakai tinka tik prancūziškas manikiūras. Garantuojame, yra ir kitų originalių vestuvinio manikiūro būdų!

NEUŽPILDYTI

Kodėl manai, jog nagas turi nulakuotas visiškai? Štai keletas minčių, kuomet nagai puošti tik dalinai. Žinoma, tvarkingas manikiūras privalomas, bet nebūtina užlakuoti viso nago paviršiaus. 

Nuotraukos: The Fashion Medley / Beauty for Brides / Sonailicious / Elleandish

GĖLĖTI

Gėlės ir vestuvės - neatsiejami dalykai, todėl ne tik rankose laikykite puokštę, bet ją perkelkite ir ant savo nagų. Tiesa, nereikia galvoti, jog gėlytės gali būti tik infantilios ir tinkamos mažoms mergaitėms. Gėlėti raštai būna ir labai originalus, viskas priklauso nuo jūsų manikiūrininkės sugebėjimų. 

Nuotraukos: Paige Williams (Paella on Fancy) / bossisfabulous on Tumblr / Sonailicious / Make up tips and ideas

OMBRE

Oh, tas ombre, siaučiantis moterų plaukuose, drabužiuose ir, žinoma, naguose. Kodėl jo nepasirinkus vestuviniam manikiūrui? Švelniai pereinantys atspalviai gali net keisti spalvą iš mėtinės į rausvą ar tapti blizgučiais. 

Nuotraukos: Byrdie / Cosmopolitan / Byrdie / Glam Radar

MATIŠKAI NATŪRALŪS

Matinis nagų lakas jau keletą metų skinasi kelią į populiarumą, o vestuvėms siūlome rinktis kūno spalvos matinį nagų laką. Sprendimas toms, kurios išvis nežadėjo dailinti nagų papildomu manikiūrų, nemėgsta ryškių spalvų ir nori, jog manikiūras netaptų stiliaus akcentu. Žinoma, visad galima ir matinį laką papildyti įvairiais raštais ar smulkmenėlėmis. 

Nuoraukos: pshiiit / The Zoe Report / Hot Metal Studio / Amber Jagodzinski

PRABANGŪS

Vestuvės yra šventė, o per šventes galima ir žėrėti. Tegu jūsų nagai suspindi lyg gražiausi deimantai ir rinkitės spalvas, kurios artimos brangiesiems akmenims. Agato mėlynumas, rubino raudonumas, "metalic" spalvos ir kiti prabangūs atspalviai tiks drąsioms nuotakoms, kurios nori atrodyti kitaip, nei daugelis.

Nuotraukos: Gabytaangeles on Tumblr / Pshiiit / Will Paint Nails for Food / Fashionisers

MARGI

Pasirinkite keletą spalvų iš jūsų vestuvinio kolorito ir sumaišykite juos ant savo nagų. Lyg dailininko teptuko tekštelėjimas ir manikiūras - įspūdingai margas. Tiesa, nebūtina daryti visų nagų ar per visą nagą - tokie akcentai itin tinka ir papuošti vieną ar dalį nago. 

Nuotraukos: Fashionisers / Pshiiit / Paulinas Passions / Pshiiit

BRIAUNUOTI

Dar vienas madingas dalykas - briaunos ir kampai. Geometriniai raštai jūsų naguose puikiai dera ir vestuvių įvaizdyje. Ypač, jeigu puošitės modernia, paprasta suknele, o šventę švęsti miesto ritmu. 

Nuotraukos:  Camille Styles / fudge.jp / Pshiiit / 1Akita Nail

Parengta pagal www.praisewedding.com

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

1552542037sukuosena_trend_2019_foto_OpenFace_Photography.jpg

TOP 5 NUOTAKOS ŠUKUOSENOS 2019

1533013084idegis_vestuvems_foto_Tomas_Preiksa.jpg

ĮDEGIS VESTUVĖMS: KOKĮ PASIRINKTI?

vestuvinis manikiūras

13 VESTUVINIO MANIKIŪRO TENDENCIJŲ

Flebologijos klinika

TIESA IR MITAI APIE ESTETINES GROŽIO PROCEDŪRAS

ELITE SUN - HYDRA_BRONDZE

NUOTAKOS TIKSLAS - NEPRIEKAIŠTINGA ODA

Pajūrio nuotaka Rent Boutique

4 STILIAI NUOTAKAI VESTUVĖMS PRIE JŪROS

Daugiau
naujienų

ajax loader