Filtras
Milita Daikerytė Studio by M

~2017-01-19~

Grožio specialistė Milita pataria prieš vestuves neeksperimentuoti

Milita Daikerytė puikiai žino, kaip nuraminti jaunąją TĄ rytą, kuomet kiekviena smulkmena ypatingai svarbi. „Cosmopolitan“ grožio specialistė ir grožio salono „Studio by M“ įkūrėja dalinasi patarimais, kuo svarbus nuotakos makiažas, o daugiau bus galima sužinoti vestuvių parodoje Išteku.lt sausio 28-29 dienomis Vilniaus Rotušėje, kur M.Daikerytė ves seminarus.

- Kuo ypatingas yra nuotakos makiažas?

Manau, kad ypatingai didelė atsakomybė daryti makiažą vienai svarbiausių moters progų jos gyvenime. Todėl itin svarbu pasirinkti profesionalų meistrą. Nuotakos makiažui aš skiriu šiek tiek daugiau laiko, nes nuotakos yra jautresnės, dažnai būna įsitempusios ir labai jaudinasi.

- Ar vestuviniam makiažui galioja tendencijos? Kokios jos šiais metais?

- Esu įsitikinusi, kad svarbiausia yra parinkti įvaizdį, kuris nuotakai atrodytų gražiausiai. Pajausti, kad labiausiai tinka atėjusiai moteriai yra didžiausia užduotis mums. Juk visos esame skirtingų skonių, stilių, todėl nėra tendencijos, kuri tiktų visoms.

- Ką patariate labiau paryškinti per vestuves?

- Mano nuomone, nuotakai svarbu išraiškingos akys. Juk šią meilės dieną jose slypi tiek daug jausmų! Taip pat labai svarbu kruopščiai išmodeliuotas veidas, nes tai labai atsispindi nuotraukose.

- Ar tikrai būtinas bandomasis makiažas? Gal tai tik reklaminis triukas pritraukti daugiau pinigų?

- Iš profesinės pusės labai rekomenduoju pasidaryti bandomąjį makiažą ir šukuoseną. Patirtis rodo, kad gražinant klientę ne pirmą kartą darbas yra atliktas geriau. Ne dėl to, kad siekiama išgauti tą patį rezultatą, bet meistras jau būna susipažinęs su nuotaka, žino trūkumus, pageidavimus ir kitus niuansus. Be to ir mergina jaučiasi daug ramesnė, užtikrintesnė, pasitiki meistru.

Žinoma, nereikia tikėtis, kad ir vestuvių rytą bus atkartoti identiški bandomosios šukuosenos ar makiažo rezultatai. Tai neįmanoma! To juk nedaro robotai, žmogaus ranka nėra mechaninė, tačiau tikrai galima pajausti meistro stilistiką, darbo įpročius. Be to, pripažinkime, kad labai svarbu ir biolaukai. Tikrai būna, kad nesutampa žmonių požiūriai, charakteriai, o vestuvių dieną juk norisi, kad suptų mums patinkantys žmonės. Šiais įvairiais aspektais bandomasis makiažas ir šukuosena yra svarbūs.

Tiesa, daugelis pergyvena, kad tai papildomos išlaidos. Mielosios, patikėkite, progų šukuosenai ir makiažui dar iki vestuvių turėsite ne vieną, tad ir išnaudokite jas!

- Kuo reikėtų pasirūpinti dar iki vestuvių dienos?

- Svarbiausia, nepradėkite eksperimentuoti su savo išvaizda prieš pat šventę. Pastebiu, kad kai kurios nuotakos savo laiką planuoja… atvirkščiai. Pradžioje neskiria sau dėmesio, užsiima tik vestuvių planavimu, pavarsta, o tada tik prieš pat šventę prisimena save. O tuomet puola stačia galva atlikti įvairias procedūras, kurios joms galbūt net netinka. Todėl didžiausias mano patarimas - viso pasiruošimo metu galvokite ir apie save, karts nuo karto atsinaujinkite, pailsėkite, skirkite laiko savo grožiui. O tokias procedūras, kaip blakstienų, antakių ar nagų korekcijos geriausia darytis 2-3 dienos prieš šventę.

- Kaip vertinate permanentinį makiažą vestuvėms?

- Permanentinis makiažas yra skonio reikalas ir ypač tinkantis toms nuotakoms, kurios nemėgsta būti nesidažiusios, ruošiasi povestuvinei kelionei, nėra patenkintos savo visažo meistre. „Studio M“ permanentinio makiažo specialistė rekomenduoja daryti procedūrą mažiausiai keturis mėnesius iki vestuvių, kad viskas užgytų, liktų laiko korekcijoms. Ši procedūra turi būti atliekama labai atsakingai, todėl pasirinkite patikimą meistrę ir būkite tvirtai apsprendusi ko norite.

- Ką manote apie priauginamas blakstienas nuotakai?

- Priauginamos blakstienos gali ir pagražinti, ir labai sugadinti išvaizdą. Blakstienos itin svarbios makiažui, nes diktuoja akies atsivėrimą ir išraiškingumą, todėl arba pasirinkite labai gerą meistrę, arba nedarykite šios procedūros ir tiesiog vestuvėms pasipuoškite priklijuojamomis blakstienomis.

- Kas turi būti nuotakos delninėje, kad ji vakaro metu galėtų atnaujinti?

- Kiekviena renkasi pagal savo individualius poreikius, bet dažniausiai patariu turėti kompaktinę pudrą blizgesiui nuslopinti, lūpų pieštuką ir blizgesį.

- Ką seminaro papasakosite nuotakoms?

- Labai išsamiai aptarsime visus nuotakoms svarbius klausimus. Taip pat norime parodyti kiek įmanoma daugiau susirinkusioms nuotakoms aktualių dalykų. Pademonstruosime šukuoseną „transformerį“, kuri gali kisti vakaro eigoje, keletą įvaizdžių variantų. Tikimės suteikti informacijos, kad nuotakos jaustųsi užtikrintos ir žinančios ko iš tiesų nori!

Militos Daikerytės seminaras nuotakoms sausio 28 dieną, šeštadienį, vyks 14.30 val., o sausio 29 dieną, sekmadienį 13.30 val. Vilniaus Rotušėje. Bilietus į parodą galima įsigyti http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/kitos-pramogos/vestuviu-paroda-istekult-vilniaus-rotuseje-206266/

geles nuotakos plaukuose

PLAUKŲ AKSESUARAI VESTUVĖMS: 15 IDĖJŲ

Elite Sun

KAIP PASKATINTI PLAUKŲ AUGIMĄ PRIEŠ VESTUVES?

Nuotakos oda. Jelenos Kurbatovos nuotrauka

VISAŽISTĖ PATARIA: AR TINKA NUOTAKAI ĮDEGIS?

Vestuvinis makiažas vyras. Pataria Giedrė Marcinonytė. Nuotrauka Jelena Kurbatova.

VESTUVINIS MAKIAŽAS VYRAMS - AR TOKS BŪNA?

Fotografė Jelena Kurbatova

KAS PRIVALO BŪTI NUOTAKOS DELNINUKĖJE?

Daugiau
naujienų

ajax loader