Filtras
SP fotografija vestuvių nuotrauka

~2015-07-31~

KAIP IŠVENGTI GROŽIO KATASTROFŲ VESTUVIŲ DIENĄ?

Manote, nuotaka būti paprasta? Anaiptol! Visą dieną į tave nukreipti visų žvilgsniai ir fotoaparatų objektyvai. Tikime, kad vestuvinę suknelę išsirinkai tokią, kokia tau patinka, o ką daryti jeigu nubėgo tušas, šukuosena susiplojo, o akys atrodo patinusios?

[SP] Fotografija nuotrauka

 Nuo streso tavo veido oda atrodo raudona ir dėmėta. Tai natūralu, nuo streso dažnai atsiranda bėrimų ir raudonų dėmių. Pirmiausia ką tau reikia padaryti, tai nusiraminti ir išgerti raminančios arbatos. Juolab, kad nėra nieko ko profesionalus visažistas neužmaskuos. Svarbiausia, pasirinkti gerą specialistą, kuris dirba su aukštos kokybės kosmetika.

Verkei ir susigadinai makiažą. Ne pasaulio pabaiga, beveik visos nuotakos verkia per savo vestuves. Tiesiog pasirūpink, kad kuri nors iš pamergių visada turėtū kosmetikos priemonių bei servetėlių, kad galėtum ištaisyti nubėgusi tušą. 

Tavo plaukai neatrodo taip kaip tu nori. Svarbiausia, yra netylėti ir tikslai pasakyti, kas tau nepatinka. Jeigu nori, kad plaukai būti labiau pasipūtę ar garbanoti tai taip ir pasakyk, jeigu nebūsi patenkinta savo šukuosena, tai gali sugadinti tau nuotaiką visai dienai.  Kai prieš vestuves darysi šukuosenos bandymus būtinai padaryk nuotraukų, kad stilistui būtų lengviau atkurti tai kas tau patiko.

Susigadinai manikiūrą. Tai dar viena užduotis vienai iš tavo pamergių: turėti tavo spalvos nagų laką ir nagu lako valiklį, bei manikiūro rinkinį tam atvejui jeigu nusilaužtum nagą. Tiesa, jeigu būsi pasirinkusi ilgalaikį gelinį lakavimą, greičiausiai, šios katastrofos išvengsi.

• Nelaimingi atsitikimai su lūpdažiu. Prieš rinkdamasi lūpdažį ir jo spalvą įsitikink, kad jis lengvai nusivalo. Tu tikrai nenori atrodyti, kaip klaunas jeigu netyčia išsitepliosi aplink lūpas ir negalėsi nusivalyti.  O jei jau taip nutiko - paprasčiausiai, panaudok makiažo pagrindą viskam užmaskuoti.

• Smarkiai padauginai kvepalų. Jei net tau pačiai riečia nosį kosmetologai pataria išpurkštas kūno vietas pavalyti su alkoholiu sudrėkintu vatos tamponėliu, kuris neutralizuos per stiprų kvapą. Primename, jog kvepalus rekomenduojama purkšti ant vidinės riešo pusės ir kaklo.

• Kaip išlaikyti baltą šypseną.  Raudonas vynas negailestingai dažo dantis, tad būk pasiruošusi priemonių valyti dantims. Iš situacijos gali išgelbėti ir citrinos žievelė su kurios vidine dalimi galima patrinti dantis. Tik nedaryk to per dažnai, nes gali pažeisti emalį.

• Patinusios akys.  Naktį niekaip negalėjai užmigti, o ryte pabudai su maišėliais po akimis? Vėsinanti gelinė akių kaukė viską ištaisys per 10 minučių, o jeigu tokios po ranka neturi i šaldiklį įmesk pora šaukštų, vėliau suvyniok juos į nosinaites ir palaikyk po akimis.

• Persistengei pešiodama antakius.  Tai dar viena užduotis profesionaliam visažistui. Pati geriau nieko nesiimk, nes gali būti tik blogiau. Geras makiažo specialistas sutvarkys viską.

• Pabudai su spuogu. Tam reikia ruoštis iš anksto. Pasidomėti apie priemones, kurios greitai išdžiovina ir išžudo bakterijas ir turėk jų po ranka. Nedaryk iš to tragedijos ir gražiai užmaskuotas spuogas, net nesimatys.

1618808805milita.png

VIDEO: NUOTAKOS MAKIAŽAS - REKOMENDUOJA MILITA

Elite Sun

KAIP PASKATINTI PLAUKŲ AUGIMĄ PRIEŠ VESTUVES?

Vestuvinės nuotakos šukuosenos

NUOTAKOS ŠUKUOSENŲ IDĖJOS ROMANTIKĖMS

Vestuvinis makiažas vyras. Pataria Giedrė Marcinonytė. Nuotrauka Jelena Kurbatova.

VESTUVINIS MAKIAŽAS VYRAMS - AR TOKS BŪNA?

Fotografė Jelena Kurbatova

KAS PRIVALO BŪTI NUOTAKOS DELNINUKĖJE?

Daugiau
naujienų

ajax loader