Filtras
Fotografė Jelena Kurbatova

~2013-08-08~

KAS PRIVALO BŪTI NUOTAKOS DELNINUKĖJE?

Vestuvės yra ypatinga diena, per kurią tau teks išgyventi labai daug jausmų, naujų potyrių ir dar visad išlikti gražiai. O juk visos rankinės grožio priemonių juk nesinešiosi! Visažistė Giedrė Marcinonytė pataria kokius būtiniausius grožio dalykėlius reikėtų įsimesti į dailią nedidelę nuotakos delninukę:

Atsižvelgiant i nuotakos makiažą, orą bei nuotakos odos tipą parenkamos priemonės gelbėjančios kritiniu momentu.

Riebesnės odos turėtojoms pagelbės drėgmę sugeriančios servėtėlės, kurių pagalba nuimamas nepageidaujamas odos blizgėjimas nenuvalant makiažo pagrindo nuo veido. Karštą vasaros dieną blizgėti beja gali ne tik riebesnę, bet ir normalią odą turinti mergina. Todėl į delninukę įsimeskite jų.

Nors dauguma draugių supranta kaip svarbu nenubučiuoti, nenuglėbesčiuoti kruopščiai nugrimuotos jaunosios, tačiau vistiek viena kita pagyvenusi tetulė norės karštai priglusti prie skaistaus žanduko taip nuvalydama pudruotus skruostus. Tokiais atvejai pagelbės kompaktinė pudra. Ji dažnai būna dėžutėje iškart su veidrodėliu, todėl sutaupysite vietos ir iškart turėsite grožio priemonę ir veidrodėlį.

Ir vistik būtiniausia priemonė - lūpų dažai. Jokie vizažisto lūpų dažai neatsilaikys prieš saldžius jaunikio bučinius. Todėl pasiimkite kartu su visažistu išrinktos spalvos lūpų dažus ir kartais paryškinkite lūpytes. 

Kada atnaujinti makiažą? Jei pora iki vestuvių ceremonijos nusprendė pasifotografuoti, vertėtų po fotosesijos pasižiūrėti ar nereikia paryškinti lūpų ar pasipudruoti nosytės. Keliaujant švęsti į nutartą vietą taip pat derėtų užmesti akį ar riedanti ašarėlė nepridarė bėdų.

Jeigu nuotaka vestuvių dieną neturi savo delninukės arba ji yra labai miniatiūrinė, derėtų paprašyti vyriausiosios pamergės ar mamos, jog ši įsidėtų būtiniausias jūsų grožio priemones. Taip pat, jei nebūtų laiko dirstelti į veidrodį, paprašykite kad kažkas pabūtų jūsų akimis ir stebėtų ar sveikinimo bučiniai nepaliko lūpų dažų jums ant skruostų.

Kur patikrinti išvaizdą? Makiažą geriausiai įvertinsite būdama dienos šviesoje, todėl nuošalioje vietoje naudokites kompaktišku veidrodėliu. Koreguoti makiažo nepatartina vonios kambario apšvietime, jis iškraipo tikrąjį ryškumą.

Žinomą geras specialistas atliks savo darbą taip, kad vestuvių dieną sukti galvos dėl savo makiažo jums neteks, tačiau būna visko: juk net giedrą dieną fotografuojantis pievoje iš dangaus gali pasipilti lietus, tad kelios būtiniausios priemonės tikrai gėdos nepadarys.

Visažistė Giedrė Marcinonytė

Ignius Photography nuotrauka

1616573216161599100_4166426536715035_609391374875915191_o.jpg

VIDEO: NUOTAKOS MAKIAŽAS - REKOMENDUOJA MILITA

Vestuvinių šukuosenų tendencijos

NUOTAKOS ŠUKUOSENA: KAS MADINGIAUSIA?

SP fotografija vestuvių nuotrauka

KAIP IŠVENGTI GROŽIO KATASTROFŲ VESTUVIŲ DIENĄ?

Vestuvinės šukuosenos Eglė Čiurlytė

ORIGINALIOS NUOTAKOS ŠUKUOSENŲ IDĖJOS

Makiažo tendencijos: Natūralus įvaizdis

VISAŽISTĖ GIEDRĖ: 5 MAKIAŽO TENDENCIJOS RUDUO-ŽIEMA

Daugiau
naujienų

ajax loader