Filtras
bsolutely-weddings.co.uk nuotrauka

~2017-07-13~

NUOTAKOS GROŽIO TENDENCIJOS 2017

Vargu, ar atrastume nuotaką, kuri nesureikšmintų savo įvaizdžio šią Didžiąją dieną. Anot specialistų, 2017 metais vyraujančios tendencijos iš tolo šaukia „natūralumas ir neperkrautas spindesys – štai kas aktualu šiais metais nuotakų grožio pasaulyje!“

Dėmesys odai

Pirmiausia, tai pamirškite storą pudros sluoksnį, visiškai pakeičiantį natūralią nuotakos odos spalvą. Šviesi, natūraliai atrodanti oda – štai esminis nuotakos įvaizdžio aspektas. Tiesa, nesakome, kad prie altoriaus turite žengti be makiažo, tačiau dailios išvaizdos paslaptis – susitelkimas į odos tonusą, jos sveiką spindėjimą. Verta pasinaudoti metodu „mažiau yra daugiau“. Kokybiškas, natūraliai atrodantis makiažo pagrindas, keli skaistalų potėpiai tiksliai ten, kur jų reikia – viskas, Jūsų oda atrodys ir natūraliai, ir sveikai bei žavingai.

Akys

Akių šešėliai taip pat turėtų būti natūralių, neutralių spalvų. Belieka padėkoti grožio dievams, kad nuplaukė ryškių, akis rėžiančių ir ne visuomet skoningai atrodančių šešėlių mados banga ir šiandien galime žavėtis švelniais, neutraliais atspalviais. Subtilūs šešėliai idealiai dera prie natūralios odos įvaizdžio, puikiai paryškina akis, o nuotakai suteikia žavesio. Matiniai akių šešėliai dėkingi ir tuo, kad jie ne tik dailiai atrodo, bet ir puikiai dera prie įvairaus apšvietimo, labai gražiai atrodo nuotraukose. Matinių akių šešėlių ypatumas tas, kad jie nepakeičia išvaizdos, kaip tai padaro blizgūs šešėliai, bet jie patobulina, išryškina akis.

Plaukai – lengvas kritimas

Vis daugiau nuotakų renkasi ne griežtas šukuosenas, o laisvai krintančius plaukus, žaismingai išsitaršiusias sruogas – tai puiku ir 2017 metais labai sveikintina. Nesuklysite pasirinkusios ir žaismingai sukeltus plaukus, ir krintančius dailiomis bangomis. Šiais metais lieka populiarios ir įvairios pynės, bet prioritetas taip pat teikiamas ne griežtam pynimui, bet laisvam.

Plaukų aksesuarai

Kadangi 2017 metais būdinga paprasta elegancija, tai į plaukus puikiai tiks gėlės, kristalais dekoruotos šukos. Plaukų aksesuaras gali būti prabangesnis ir taip kontrastuoti su paprasta, bet elegantiška suknute bei natūralių, pastelinių spalvų makiažu.

1618808805milita.png

VIDEO: NUOTAKOS MAKIAŽAS - REKOMENDUOJA MILITA

Elite Sun

KAIP PASKATINTI PLAUKŲ AUGIMĄ PRIEŠ VESTUVES?

Vestuvinės nuotakos šukuosenos

NUOTAKOS ŠUKUOSENŲ IDĖJOS ROMANTIKĖMS

Vestuvinis makiažas vyras. Pataria Giedrė Marcinonytė. Nuotrauka Jelena Kurbatova.

VESTUVINIS MAKIAŽAS VYRAMS - AR TOKS BŪNA?

Fotografė Jelena Kurbatova

KAS PRIVALO BŪTI NUOTAKOS DELNINUKĖJE?

Daugiau
naujienų

ajax loader