Filtras
Vestuvinės šukuosenos Eglė Čiurlytė

~2014-05-27~

ORIGINALIOS NUOTAKOS ŠUKUOSENŲ IDĖJOS

Prasidėjus vestuvių sezonui plaukų stilistė Eglė Čiurlytė pristatė savo pirmąją nuotakų šukuosenų kolekciją ne veltui pavadintą „Offbeat“. Kai išgirstame žodį jaunoji, kokios asociacijos mums kyla? Balta pūsta suknutė, į kuodą surišti plaukai ir nuometas. Tačiau Eglė ragina būsimas nuotakas nebijoti būti savimi, juk vestuvių dieną moteris turi švytėti, turi harmoningai susilieti tiek vidinis, tiek išorinis pasauliai.

 

Ši fotosesija puikus pavyzdys, kaip trys visiškai skirtingos merginos gali virsti į tris mūzas. Iš kiekvienos nuotraukos veržiasi moteriškumas,stiprybė, mistika, melancholija, individualumas.

 

Eglė kaip tyčia pasirinko tris visiškai skirtingų tipažų modelius, vien tam kad parodyti, kad mes visos esame asmenybės, tad neverta save grūsti į rėmus, tokią svarbią dieną. Reikia būti savimi, nevaržyti savęs, nes nuotakos įvaizdis tai jos asmenybės išraiška.

 

Santuokos įžadų priėmimas tai trapi akimirka, tad norisi, jog kiekviena mergina ar moteris jaustų hormoniją tarp šio momento ir savo vidinio pasaulio. Šiomis nuotraukomis fotografai Justė Balčiūnaitė bei Gediminas Venckus stengėsi užfiksuoti momentą kada nuotaka lieka viena, pati su savimi, savo mintimis. Akimirka, kuri skirta tik jai, intymi , jausminga, gili ir tokia trumpa.

 

Photo: Juste Balciunaite Margarita (www.justhing.lt) & Gediminas Venckus


Make Up: Giedrė Marcinonytė ( Giedrė /make-up artist)


Dresses: La Boutique

 

1618808805milita.png

VIDEO: NUOTAKOS MAKIAŽAS - REKOMENDUOJA MILITA

Elite Sun

KAIP PASKATINTI PLAUKŲ AUGIMĄ PRIEŠ VESTUVES?

Vestuvinės nuotakos šukuosenos

NUOTAKOS ŠUKUOSENŲ IDĖJOS ROMANTIKĖMS

Vestuvinis makiažas vyras. Pataria Giedrė Marcinonytė. Nuotrauka Jelena Kurbatova.

VESTUVINIS MAKIAŽAS VYRAMS - AR TOKS BŪNA?

Fotografė Jelena Kurbatova

KAS PRIVALO BŪTI NUOTAKOS DELNINUKĖJE?

Daugiau
naujienų

ajax loader