Filtras
15829856085801373e2d601.jpg

~2020-02-29~

TOP5 NUOTAKOS MAKIAŽO AKCENTAI 2020

Nuotakos makiažas – apgalvota, daug dėmesio susilaukianti ir skrupulingai planuojama nuotakos įvaizdžio detalė. Dar prieš šventę atliekami bandomieji makiažai vien tam, kad ypatingą dieną nuotaka atrodytų nepriekaištingai. Net jei esate apsisprendusi, ko norite, verta pasižvalgyti po makiažo specialistų siūlomas šių metų tendencijas. Taigi, kas madinga šiais metais nuotakų makiažo kontekste?

Itin skurdus makiažo pagrindas

Šiuo atveju kalbame apie jo naudojimo skurdumą. Naudokite pieštuką, maskuoklį ar makiažo pagrindą tik labai probleminėms vietoms, tačiau akcentas turėtų būti natūralumas, t.y. natūrali Jūsų veido odos spalva, tekstūra, su visais netolygumais ar, kaip Jūs manote, defektais.

Rožinis švytėjimas

Rožinė spalva yra jauki, šilta, švelni ir romantiška. Prie natūralios išvaizdos pridėkite rožinės spalvos gerąsias savybes ir gausite neapsakomai dailų, mielą duetą. Rinkitės šiek tiek švytėjimo suteikiančius skaistalus.

Natūralūs antakiai

Jau pernai užnugaryje palikome plonytes antakių linijas. Šiais metais vyraujančios tendencijos sako – puikuokitės vešliais, natūraliais antakiais.

Bronziniai akių vokai

Įprastus rožinius, baltus, kreminius ir panašių spalvų akių vokų šešėlius keiskite išraiškingais bronziniais. Negana to, bronzanatą naudokite ir veidui. Bronzinis veido odos ir šešėlių spindesys susilies, sukurs vientisą, harmoningą įvaizdį – atrodysite tarsi iš egzotinių kraštų atvykusi deivė. Žinoma, turbūt nereikia sakyti, kad bronzanato padauginti nereikėtų. Bet palikite tai vizažistei...

Blizgios lūpos

Blizgus atspalvis yra puikus būdas lūpoms suteikti ir šiek tiek apimties ir išraiškingumo. Atsisakykite matinių lūpų dažų. Išbandykite švelnią, romantišką rožinę ar išraiškingą, sodrią raudoną, o gal nude efektą.


 

1618808805milita.png

VIDEO: NUOTAKOS MAKIAŽAS - REKOMENDUOJA MILITA

Elite Sun

KAIP PASKATINTI PLAUKŲ AUGIMĄ PRIEŠ VESTUVES?

Vestuvinės nuotakos šukuosenos

NUOTAKOS ŠUKUOSENŲ IDĖJOS ROMANTIKĖMS

Vestuvinis makiažas vyras. Pataria Giedrė Marcinonytė. Nuotrauka Jelena Kurbatova.

VESTUVINIS MAKIAŽAS VYRAMS - AR TOKS BŪNA?

Fotografė Jelena Kurbatova

KAS PRIVALO BŪTI NUOTAKOS DELNINUKĖJE?

Daugiau
naujienų

ajax loader