Filtras
Vestuvinis makiažas vyras. Pataria Giedrė Marcinonytė. Nuotrauka Jelena Kurbatova.

~2013-11-06~

VESTUVINIS MAKIAŽAS VYRAMS - AR TOKS BŪNA?

Pataria visažistė Giedrė Marcinonytė:
"Natūralu, jog vestuvių dieną kiekviena nuotaka nori atrodyti geriau nei bet kada. Svarbu ne tik suknelė, derantys bateliai ar papuošalai, tačiau ne ką mažiau svarbi yra nuotakos šukuosena bei makiažas. Atsidavusios į geras visažo meistrų rankas jaunosios gali būti ramios, kad savo šventės dieną atrodys nepriekaištingai. Tačiau kaip gi jaunikis?

Dažosi ir vyrai

Nors makiažas anksčiau buvo šiukštu tik moterų reikalas, paskutiniu metu šis suvokimas kiek pasikeitė. Juk vestuvės galų gale dviejų žmonių šventė, tad abu turėtų jaustis bei atrodyti nepriekaištingai.

Įsivaizduokite merginą, tobula it porcelenas oda, rausvais skruostukais ir šalia stovintį dailų vyriškį su... skutimosi peiliuko paliktu nubrozdinimu pasmakrėje. Vyrai, kaip ir mes visos, neišsimiega, todėl matyti pamėlę paakiai. Vyrus taip pat muša raudonis ar pačiu netinkamiausiu metu išdygsta spuogelis. Štai čia ir padeda keli visažisto potepiai. Žinoma, vyrų makiažas stipriai skiriasi nuo nuotakos. Šiam makiažui sukurti svarbiausia saikas. Makiažas vyrams turėtų būti toks lengvas, kad jį nešiodamas jaunikis nejaustų diskomforto ir nesuktų sau galvos: "ar labai matosi, kad aš esu nugrimuotas".

Pasidarykite bandomąjį makiažą

Patiems nedrąsiausiems taip pat galima atlikti ir bandomąjį makiažą. Gal skamba labai neįprastai, tačiau dauguma porų prieš savo vestuves planuojasi priešvestuvines fotosesijas, tad kodėl gi kartu su būsima žmona neatėjus į grožio saloną ir neišmėginus jaunojo grimo? Taip pačiam jaunikiui bus ramiau ir vestuvių dieną jis jau žinos, kad su savo makiažu jis neatrodo mažiau vyriškas.

Na o namų darbai jaunajai, žinoma, yra pasirūpinti savo vyru. Juk tikrai labai maža dalis vyrų prieš vestuves galvoja apie savo makiažą, tad pasigražinti savo mylimiesiems pasiūlyti turėtų jų antrosios pusės."

Visažistė Giedrė Marcinonytė

Nuotraukos autorė Jelena Kurbatova 

1618808805milita.png

VIDEO: NUOTAKOS MAKIAŽAS - REKOMENDUOJA MILITA

Elite Sun

KAIP PASKATINTI PLAUKŲ AUGIMĄ PRIEŠ VESTUVES?

Vestuvinės nuotakos šukuosenos

NUOTAKOS ŠUKUOSENŲ IDĖJOS ROMANTIKĖMS

Fotografė Jelena Kurbatova

KAS PRIVALO BŪTI NUOTAKOS DELNINUKĖJE?

Daugiau
naujienų

ajax loader