Filtras
Makiažo tendencijos: Natūralus įvaizdis

~2013-10-01~

VISAŽISTĖ GIEDRĖ: 5 MAKIAŽO TENDENCIJOS RUDUO-ŽIEMA

Pasikeitus sezonui dauguma mūsų atsinaujiname garderobą. Ieškodamos palto dairysimės šį sezoną madingo siluteto, sijono – tinkančio spalviškai. Sužinojusios ką rekomenduoja plaukų stilistai - galbūt dažniau plaukus šukuosime šlapių plaukų efektu ar netgi nusidažysime šį sezoną madinga raudona plaukų spalva. Tačiau norint pilnai užbaigti savo įvaizdį derėtų žinoti ir koks makiažas madingas.

1. NATŪRALUMAS

Peržvelgiant tai, kas siūloma, panašu, jog kai kurios pavasario/vasaros tendencijos tiesiog adaptuojamos šaltajam sezonui. Tačiau tai tikrai nereiškia, jog makiažo meistrai nesugalvoja nieko naujo, tiesiog norisi ilgiau džiaugtis tuo, kas išties yra gražu ir moteriška.

Pirmoji tendencija – natūralumas. Jau kelintą sezoną madoje ir panašu, jog ilgai liks madingas. Kas trečias podiumu žingsniuojantis modelis grimuojamas plonu makiažos pagrindo sluoksniu ir atrodo taip, lyg būtų visai nepadažytas. Pagrindinis akcentas šiame įvaizdyje išraiškingi antakiai, “dideli” ir natūralūs, tad galite drąsiai juos pasiryškinti antakių šešėliais ar pieštuku.

2. RAUDONA

Kitą šį sezoną siūloma tendencija be abejonės – burgundiškos lūpos. Šios spalvos jau dabar pilnos drabužių parduotuvių lentynos, tad belieka priderinti tik lūpų dažus ir dramatiškas fatališkos moters įvaizdis baigtas.

3. JUODA

Žinote kas mano manymu bus madinga visada? Juoda. Ir šį sezoną ji juodesnė negu betkada anksčiau. Nepakeičiamu draugu tampa juodas skystas akių pravedimas. Panašu, jog nėra neteisingo būdo jį naudoti, todėl brėždamos liniją galite improvizuoti. Svarbiausia yra sukurti katės akių formą ir nesvarbu kaip tai padarysite - retro pravedimu ar dūminių akių makiažu. Tik nepamirškite, kad nuo išorinio akies kampučio link smilkinių šepetėlis kryptingai kyla, taip ir sukuriamas vadinamas katės akių efektas.

Jei juodą pravedimą sumanytumėte brėžti ties apatine blakstienų augimo liniją, taip pat būsite madingos, nes tai dar viena šio sezono tendencija. Šiam makiažui nebūtina ypatinga švara, išgaudamos dūminį efektą sklaidykite šešėlius žemyn.

4. BLIZGESYS

O kas gi naujo? Blizgučiai!!! Eidamos į vakarėlį nebijokite sužibėti tikrąja to žodžio prasme. Jei anksčiau manėte jog blizgūs šešėliai tik paauglėms, šį sezoną mitas sugriautas. Metalo spalvos ar žėrinčios aplikacijos akių makiaže itin madinga, todėl paskubėkite pasidabinti, nes nepanašu, jog ši tendencija nesilaikysis taip ilgai kaip dūminės akys ar natūralus įvaizdis.

5. RUDUO

Na ir paskutinė, tačiau ne pati prasčiausia – sodrios rudeniškos spalvos. Nesvarbu kas tai bus - rudai oranžine padažytos akys ar tiesiog raudonos lūpos, tačiau viena spalva – akcentas. Rinkitės ką akcentuosite akis ar lūpas, nes pabrėždamos viską sukursite per stiprų makiažą, todėl dominuoti pasirinkite vieną.

Pataria visažistė Giedrė Marcinonytė

1618808805milita.png

VIDEO: NUOTAKOS MAKIAŽAS - REKOMENDUOJA MILITA

Elite Sun

KAIP PASKATINTI PLAUKŲ AUGIMĄ PRIEŠ VESTUVES?

Vestuvinės nuotakos šukuosenos

NUOTAKOS ŠUKUOSENŲ IDĖJOS ROMANTIKĖMS

Vestuvinis makiažas vyras. Pataria Giedrė Marcinonytė. Nuotrauka Jelena Kurbatova.

VESTUVINIS MAKIAŽAS VYRAMS - AR TOKS BŪNA?

Fotografė Jelena Kurbatova

KAS PRIVALO BŪTI NUOTAKOS DELNINUKĖJE?

Daugiau
naujienų

ajax loader