Filtras
Nuotakos oda. Jelenos Kurbatovos nuotrauka

~2014-03-26~

VISAŽISTĖ PATARIA: AR TINKA NUOTAKAI ĮDEGIS?

Šįkart visažistė Giedrė Marcinonytė kalba apie labai aktualią problemą - nuotakų odą. Vienos nori baltos porcelianinės odos, o kitos prie baltos suknelės neįsivaizduoja nieko kito tik tamsaus įdegio. Ką rinktis ir kada pradėti rūpintis oda? Apie tai kalba Giedrė.

Artėjant vasaros sezonui į grožio procedūrų jūrą pasineria ir būsimos nuotakos. Juk prižiūrėta, švytinti oda yra pusė nuotakos grožio. Kalbant apskritai, juk nuotakos makiažas dažniausiai būna švelnus, subtiliai pabrėžiamos akys ir parenkamas neryškus lūpų dažas. Tokiu atveju oda turi būti nepriekaištinga, nes kiekvienas defektas prie baltos suknelės gali tapti itin pastebimu. Žinoma, tokia oda pasigirti gali ne kiekviena, tad likus bent keliems mėnesiams iki vestuvių datos rekomenduojama apsilankyti pas kosmetologę, kuri įvertins jūsų odos būklę ir paskirs procedūras norimam rezultatui pasiekti.

Ne mažiau populiarus klausimas nuotakų tarpe yra įdegis. Žinoma lengvas įdegis tikrai suteikia žavesio. Įdegusi oda šiek tiek neutralizuoja odos nelygumus, tačiau mano giliu įsitikinimu nederėtų persistengti.

Porcelianinė oda vis dar labai madinga, ji atrodo rafinuota, tad puikiai tinka prie jaunosios įvaizdžio. Kitas aspektas – nuo saulės spindulių atsirandančios pigmentinės dėmelės ar odos išsausėjimas, ko pasekoje oda sensta gerokai greičiau.

Na bet jei jau nuspręsite pasilepinti saulės voniomis, tokiu atveju rekomendacija būtų pasaugoti bent veidą. Juolab, kad makiažas ant šviesesnės odos atrodo gaivesnis, skaistesnis, nereikia sukurti sunkių akių efekto, kaip atsvaros įdegusiai veido odai. Na o taip geidžiamą įdegio efektą lengva sukurti naudojant saulės pudrą tam tikrose veido zonose.

Sergėjančioms savo odą taip pat išeitis atrodytų purškiamas soliariumas arba savaiminio įdegio kremai, tačiau būtinai įsitikinkite, jog šie produktai neteps balto jūsų rūbo arba neturės ne itin puošiančio oranžinio atspalvio.

Visada Jūsų - Giedrė Marcinonytė

Nuotraukos autorė - Jelena Kurbatova

Nuotakos stilius - "La Boutique"

1618808805milita.png

VIDEO: NUOTAKOS MAKIAŽAS - REKOMENDUOJA MILITA

Elite Sun

KAIP PASKATINTI PLAUKŲ AUGIMĄ PRIEŠ VESTUVES?

Vestuvinės nuotakos šukuosenos

NUOTAKOS ŠUKUOSENŲ IDĖJOS ROMANTIKĖMS

Vestuvinis makiažas vyras. Pataria Giedrė Marcinonytė. Nuotrauka Jelena Kurbatova.

VESTUVINIS MAKIAŽAS VYRAMS - AR TOKS BŪNA?

Fotografė Jelena Kurbatova

KAS PRIVALO BŪTI NUOTAKOS DELNINUKĖJE?

Daugiau
naujienų

ajax loader