Filtras
1552541923makiazas_2019_foto_Orange_Studio.jpg

~2019-03-14~

TOP 5 NUOTAKOS MAKIAŽO AKCENTAI 2019

Kasmet kintančios nuotakų makiažo tendencijos įpučia naujų vėjų šioje srityje. Pernai populiarumo viršūnėje buvo natūralus, nude makiažas, o kokios naujovės vyrauja šiemet?

Orange Studio" nuotrauka

1. Rožiniai atspalviai

Nuo bordo iki švelnaus uogų rausvumo – rožinių atspalvių dominavimas šio sezono makiažo naujienose atrado savo vietą. Šią spalvą galite rinktis lūpoms, o gal norite nurausvinti skruostus ar švelniais rožiniais šešėliais „nuspalvinti“ akių vokus?

2. Švytinti oda

Matinis makiažo pagrindas? Ne! Šį sezoną akinkite švytinčiu makiažu! Ir kalba eina ne tik apie spindinčius skruostikaulius, o visą veidą. Juk tokia nuostabi diena, kodėl gi nešvytėt? Tad šių metų tendencijos siūlo sunkius matinius tonus, sausą pudrą keisi priešingomis priemonėmis. Tiesa, riebios odos savininkės, nuolat besistengiančios pasislėpti po matiniais makiažo pagrindais, greičiausiai gūžčioja pečiais ir mano, jog šių metų tendencijos – ne joms, bet svarbu pasirinkti profesionalų vizažistą ir nepatikėsite, kokį stebuklą jis sukurs, kad ir veido riebumą paslėps, ir į makiažo naujoves atsižvelgs.

3. Bronziniai vokai

Bronza – tobulas pasirinkimas vokų spalvai. Priblokškite nuostabiais bronziniais vokų šešėliais. Tiks dūminis makiažas, taip pat mažiau ryškus.

4. Akių kontūro linija – tarsi sparnas

Akių kontūro liniją mėgsta daugelis moterų, o ar žinot, kad šiemet madingas jos kuriamas tarsi sparnuotas efektas, t. y. akių kraštuose, prie smilkinio, ji lengvai tarytum plazdantis sparnas užsiriečia į viršų? Spalva nebūtinai juoda, anaiptol, bronzinė, bordo, švelni ar ryškesnė ruda – platus pasirinkimas leis sukurti įstabų makiažo akcentą.

5. Masyvūs antakiai

Masyvūs, bet dailūs ir tvarkingi – tokie antakiai madingi šį sezoną. Tad pamirštame tobulai nubrėžtas plonytes antakių linijas ir šiek tiek grįžtame prie natūralumo.

1618808805milita.png

VIDEO: NUOTAKOS MAKIAŽAS - REKOMENDUOJA MILITA

1532584212vestuvinispedikiuras.jpg

VESTUVINIS PEDIKIŪRAS: TENDENCIJOS IR PATARIMAI

Milita Daikerytė

KAS YRA SVAJONIŲ NUOTAKA?

Flebologijos klinika

SPECIALUS PASIŪLYMAS

Crest dantų balinimo juosteles Elite Sun

BŪTINAS AKCENTAS VESTUVĖMS - BALTA ŠYPSENA

Fotogidas.lt nuotrauka. Grožio procedūros

KADA KOKIAS GROŽIO PROCEDŪRAS ATLIKTI IKI VESTUVIŲ?

Daugiau
naujienų

ajax loader