Filtras
1552542037sukuosena_trend_2019_foto_OpenFace_Photography.jpg

~2019-03-14~

TOP 5 NUOTAKOS ŠUKUOSENOS 2019

Šukuosena – nuotakos įvaizdžio dalis, todėl atmestinai žiūrėti į jos pasirinkimą negalima. Daugelis nuotakų šukuosenos pasirinkimui, bandomiesiems sušukavimams skiria daug laiko ir tai puiku – juk vestuvių diena skirta ne eksperimentams. Na, o jei esate ta nuotaka, kuri mėgsta atsižvelgti į vyraujančias mados tendencijas, būtinai peržvelkite, kokios šukuosenos ir plaukų aksesuarai madingi šį sezoną.

Open Face photography" nuotrauka

1. Nerūpestinga šukuosena

Šią, kaip ir daugelį šių metų nuotakų įvaizdžio tendencijų, žinoma, įkvėpė Meghan Markle. Jos kuodelis su keliomis ištrūkusiomis sruogomis pernai buvo viena labiausiai aptarinėjamų šukuosenų. Vieni aikčiojo kaip gražu, kiti vertino skeptiškai, esą karališkosios šeimos atstovei tokia šukuosena netinkama, bet abejingų neliko. Ir štai šių metų tendencija – nerūpestinga šukuosena. Šiais metais madinga viskas: nuo tarsi vėjo lengvai suveltų plaukų, netvarkingų, valiūkiškų bangelių iki žaismingų kuodelių.

2. Sklastymas per vidurį

Nepriklausomai nuo to, kokią šukuoseną pasirinksite, pavyzdžiui, paleistus plaukus, kuodelį, kasą ar kt., šių metų šukuosenų tendencijos diktuoja, kad sklastymas turėtų būti per viduriuką.

3. Lankeliai ir juostelės

Garbanos, kasos, uodegos, pynės ar kuodeliai – kokią šukuoseną bepasirinksite, šiemet bus madingi dailūs lankeliai, blizgančios galvos juostos: nuo minimalizmą atstovaujančių, kuklių iki originalių, masyvių, drąsių sprendimų. Subtili blizgi juostelė arba didžiulių burbulų lankelis ir kt. Platus galvos juostų ir lankelių spektras leis pasirinkti, kokį stilių atstovausite: klasiką, minimalizmą, modernųjį, o gal 90-uosius?

4. Kirpčiukai grįžta!

Nuostabūs kirpčiukai vėl madingi ir šiemet naujausias tendencijas stebinčios nuotakos neabejotinai jais puošis. Trumpesni, ilgesni, griežto kirpimo, valiūkiški, simetriški ar asimetriški – rinkitės tokius, kurie Jums arčiausiai širdies.

5. Drąsūs sprendimai

Čia kalbama apie plaukų aksesuarus – šį sezoną madingi drąsūs, masyvūs, originalūs ir net iš kojų verčiantys sprendimai, pavyzdžiui, itin didelis ir įspūdingas gėlių lankelis, gyvų gėlių kompozicija, ekstravagantiška karūna, įmantri skrybėlė ir kt.

1616573216161599100_4166426536715035_609391374875915191_o.jpg

VIDEO: NUOTAKOS MAKIAŽAS - REKOMENDUOJA MILITA

Milita Daikeryte Sonata Daikeriene

ŽINOMA MAMA IR DUKRA SUVIENIJA JĖGAS

1534788828jaunikio_grozis_foto_Ieva_Markeviciute.jpg

JAUNIKIO GROŽIO PROCEDŪROS: KAS PRIVALOMA?

1508139219ingrida_martinkenaite2.jpg

Ingrida Martinkėnaitė patarimais apie sveiką gyvenseną dalinsis su nuotakomis

Vestuvinių šukuosenų tendencijos

NUOTAKOS ŠUKUOSENA: KAS MADINGIAUSIA?

Milita Daikerytė Studio by M

Grožio specialistė Milita pataria prieš vestuves neeksperimentuoti

Guinot_Mini_Lift_Eclat_Beaute Elite Sun

ŠVYTINTI ODA AKIMIRKSNIU!

Daugiau
naujienų

ajax loader