Filtras
1527737439jaunikio_ivaizdis_foto_Balti_remeliai.jpg

~2018-05-31~

5 STILIAUS PATARIMAI JAUNIKIUI

Sutikime, jaunikio aprangai skiriama kiek mažiau dėmesio nei nuotakos, o ir fantazijai pasireikšti čia vietos kur kas mažiau, bet visgi tai, ką dėvi jaunikis, yra labai svarbu. Jo įvaizdis turi idealiai derėti prie tobulos nuotakos suknelės. Poros harmonija – štai, kas gražiausia.

Balti rėmeliai“ nuotrauka

Pateikiame kelis patarimus, padėsiančius išvengti klaidų, planuojant jaunikio įvaizdį.

Dviračio neišrasime

Vestuvės nėra ta diena, kai reikia daryti kardinalius pokyčius, išbandyti ką nors visai naujo ar neįprasto. Svarbiausia – patogumas ir kad jaustumėtės savimi. Rekomenduojama vengti pernelyg madingų dalykų, pavyzdžiui, įmantrių apykaklių, kaklaraiščių, nebent jie yra kasdieniai Jūsų stiliaus palydovai.

Išbandytos, populiarios spalvos

Rinkitės išbandytas, laiko patikrintas, Jums artimas spalvas. Neprašausite pro šalį pasirinkę klasiką – pilką, juodą, tamsiai mėlyną. Šie atspalviai ne tik visada madingi, bet dar ir lieknina, puikiai atrodo nuotraukose.

Tinkamas audinys

Rinkitės drabužius tinkamo audinio pagal metų laiką, orus. Šaltuoju metų laiku, vėsiais orais rinkitės storesnio audinio drabužius, pavyzdžiui, vilną, kašmyrą, o vasarai, šiltiems orams tokie, žinoma, netiks. Šiltuoju metų laiku rinkitės lengvus audinius, pavyzdžiui, liną.

Šiek tiek dėmesio pabroliams – suteikite aprangos kodą

Neįsprauskite pabrolių į rėmus ir neliepkite visiems ateiti su vienodais kostiumais, su kuriais jie galbūt net nesijaus patogiai. Paprašykite apsirengti savo nuožiūra elegantiškai, suteikite tam tikras gaires, pavyzdžiui, tamsus kostiumo atspalvis. Ir kiekvienam pasakykite turėti kokį vienodą įvaizdžio akcentą, pavyzdžiui, vienodus kaklaraiščius ar varlytę, galbūt batus, o gal net kojines (puikus sprendimas būtų spalvotos kojinės ar batų raišteliai, jei nestokojate humoro ir norite žaismingo įvaizdžio bei spalvų). Tiesa, marškiniai ir batai turėtų būti daugiau mažiau vienodi, kad visi pabroliai atrodytų harmoningai. Jaunikio apranga turi derėti su pabrolių apranga atspalviais. Pavyzdžiui, nesirinkite kontrasto, kai jaunikio kostiumas šviesus, o pabrolių – juodi ir pan.

Švarko sagos taisyklė

Kad ir kokio stiliaus švarką vilkėtų jaunikis, atminkite – apatinė švarko saga visada paliekama atsegta!

Dar šis tas:

- švarkas turi būti tinkamai įliemenuotas;

- švarko apykaklė turi gražiai gulti ant marškinių apykaklės;

- rankovės neturi veržti rankos;

- švarko rankovių ilgis turi būti toks, kad iš po jų matytųsi 1–2 marškinių rankogalių.

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

Jaunikio įvaizdis. Akvilina Photography nuotrauka

JAUNIKIO ĮVAIZDIS: KĄ PASIRINKTI?

Em Ties šilkinis kaklaraištis jaunikiui

SPECIALISTĖ PATARIA: KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINĮ KAKLARAIŠTĮ?

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

VZX Photography nuotrauka

KAIP SUSIRIŠTI VARLYTĘ?

Daugiau
naujienų

ajax loader