Filtras
1444833220paroda04.JPG

~2015-10-14~

6 PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI TOBULĄ PETELIŠKĘ VESTUVĖMS

Didžiausioje vestuvių parodoje Išteku.lt dalyvavę peteliškių namai "Dom Bow Tie" ragina kaklaraiščius palikti verslo susitikimams ir vestuves švęsti pasipuošus peteliškėmis, nes būtent besidžiaugiantiems gyvenimu jos yra ir skirtos. Jie vardino žingsnius, kurie padės išsirinti pačią tinkamiausią.

1. Kokios spalvos peteliškę rinktis? Juokais sakoma, kad arba juodą, arba tokią, kuri labiausiai patinka nuotakai.

Iš tiesų, juoda peteliškė – laiko patikrinta klasika, atrodysite iškilmingai ir elegantiškai, ypač peteliškę ryšint ar segint prie juodo smokingo.

Visgi peteliškių namų pardavimų vadovas Dominykas Žėkas pasakojo, kad kur kas dažniau būsimų jaunavedžių žvilgsniai krypsta ne į juodas, o į tamsiai mėlynas peteliškes.

Tiek vienspalvės, tiek subtiliai pamargintos jos atrodo puošniai, ne pernelyg rimtai, bet ir ne valiūkiškai.

Ryškesnių spalvų, drąsesnių raštų, įdomios faktūros peteliškės puikiai atrodys, jei pabrėš jaunikio asmenybę, atspindės vestuvių tematiką ar subtiliai papildys jaunosios aprangą. Pavyzdžiui, būriuoti mėgstančiam jaunikiui tiktų peteliškė su laiveliais, kaimo stiliaus vestuvėms – medinė, lininė varlytė, arba jei nuotakos suknelė su, tarkime, žaliu dirželiu, jaunikio peteliškė galėtų būti irgi žalia.

2. Nerašyta taisyklė, kad kitų vestuvėse nederėtų vilkėti baltos ilgos suknelės ir pranokti nuotakos. Jaunikis taip pat turėtų pasistengti neatrodyti nykiai greta puoštis mėgstančio pusbrolio ar dėdės.

Tai nereiškia, kad jam savo aprangai teks išleisti didžiausią pinigų sumą, tačiau kostiumas turėtų gulti nepriekaištingai, o aksesuarai lyg prieskoniai pagardinti bendrą vaizdą.

Puošniausios – natūralaus šilko peteliškės. Jos žvilga subtiliau nei pasiūtos iš sintetinio audinio.

Ypač stilingai ir netikėtai atrodo medinės peteliškės, puikiai galinčios derėti ir prie klasikinio kostiumo.

3. Idealus peteliškės plotis yra toks, kai jos kraštai baigiasi ties išoriniais akių kampučiais. Siauresnė gali atrodyti vaikiškai, gerokai platesnė – karnavališkai.

4. Paruošta dėvėti ir vienu rankos mostu užsegama peteliškė – saugus pasirinkimas, bet vis daugėja jaunikių, kurie ryžtasi išmokti susirišti šį aksesuarą patys. Surišama varlikė atrodo žaismingiau, o šventei įsibėgėjus galima ją atsirišti ir suteiti savo įvaizdžiui papildomo žavesio.
 
„Jei vestuvių rytą rankos visgi virpa ir nepavyksta susirišti taip, kaip norisi, savo klientams mielai pagelbstime. Praėjusią vasarą ne kartą rišome peteliškes jaunavedžiams jų vestuvių dieną – ir parduotuvėje, ir nuvykę į ceremonijos vietą“, - pasakojo D.Žėkas.

5. Peteliškėms netrukdo kitų vyriškų aksesuarų draugija. Prie peteliškės sumaniai priderinus kišenės nosinaitę, atlapo gėlę, sąsagas, visi šie akcentai papildys vienas kitą ir atrodys puikiai.

6. Tinkamiausias laikas rinktis peteliškę, kai kostiumas ir marškiniai jau įsigyti. Veidrodyje matydami galutinį rezultatą lengviausiai apsispręsite, kuris iš sudominusių variantų tinka labiausiai.

Patarė peteliškių namai "Dom Bow Tie"

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

Jaunikio įvaizdis. Akvilina Photography nuotrauka

JAUNIKIO ĮVAIZDIS: KĄ PASIRINKTI?

Em Ties šilkinis kaklaraištis jaunikiui

SPECIALISTĖ PATARIA: KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINĮ KAKLARAIŠTĮ?

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

VZX Photography nuotrauka

KAIP SUSIRIŠTI VARLYTĘ?

Daugiau
naujienų

ajax loader