Filtras
Easy photo kostiumas jaunikiui

~2016-11-25~

6 TAISYKLĖS, KAIP IŠSIRINKTI JAUNOJO KOSTIUMĄ

Tavo išrinktojo mados jausmas turbūt tikrai nėra viena iš priežasčių, kodėl tu už jo išteki. Tau nuolatos tenka jam patarinėti derinant marškinėlius prie kelnių? Štai keli patarimai, kurie padės pasirinkti tinkamą bei stilingą aprangą vestuvėms.

Easy Foto nuotraukos

Taisyklė nr. 1. Jo kostiumas arba smokingas turi derėti prie šventės stiliaus

Jaunikio darbužiai turi derėti su šventės tematika. Jeigu vestuvės vyksta dienos metu arba gamtoje, galima rinktis plono audinio spalvingesnius, pastelinių spalvų kostiumus. Jeigu visas veiksmas vyksta pokylių salėje - būtinas juodas kostiumas arba smokingas. Itin prabangiai šventei galima rinktis fraką, baltus marškinius ir baltos spalvos peteliškę.

Taisyklė nr. 2.  Jūsų drabužiai turo derėti tarpusavyje

Atsiminkite, kad jūsų vestuvės yra jūsų pirmoji galimybė parodyti savo, kaip poros stilių, todėl įsitikinkite, kad derėsite vienas su kitu. Suprantama, tu turbūt nenorėsi prieš vestuves pasirodyti savo išrinktajam su suknele vien tam, kad pasižiūrėtum, kaip kartu atrodysite. Bet susiderinti galima ir nerodant vienas kitam savo pasirinkimų. Jeigu tavo suknelė yra prabangi ir primena princesės svajonę, jaunikiui būtina rinktis juodą kostiumą arba smokingą. Juk tikrai atrodysit ne kaip, jeigu jis pasirodys su lengvu lininiu kostiumu.

Kita puiki kombinacija yra nėriniuota paprasta suknelė ir „Tan“ stiliaus kostiumas ( lengvos rusvos ar kreminės spalvos).

Moderni vestuvinė suknelė puikia derės su pilku „slim cut“  (prigludusio) stiliaus kostiumu.

Taisyklė nr. 3. Kostiumą būtina rinktis pagal jaunikio kūno sudėjimą

Pagrindinė taisyklė: norint atrodyti gerai reikia rengtis pagal savo kūno tipą. Jeigu tavo mylimasis yra aukštas ir lieknas, jis gerai atrodys puikiai su dauguma kostiumų ar smokingų. Smulkiam vyrui visada padės dvieilis kostiumas, kuris leis atrodyti šiek tiek „platesniam“. Norint atrodyti lieknesniam reikėtų rinktis kostiumą su įsiuvais ties liemeniu ir vengti šviesių spalvų, nes tamsesnės optinės apgaulės būdu dažnai suplonina keliais kilogramais. Žemesniems vyrams siūloma rinktis dviejų ar trijų sagų, nuleistų šiek tiek žemiau, švarkus ir taip pridėsite kelis centimetrus.  

Taisyklė nr. 4. Kostiumas turi tikti

Net ir pats brangiausias drabužis atrodys siaubingai jeigu jis netinka. Kostiumas jaustis patogiai ir neturėtų varžyti judesiu. Štai keli patarimai, kaip patikrinti ar kostiumas tinkamas:
• Švarko rankovė turi būti ant riešo o po ja turi matytis apie 1,5 cm marškinių rankovės;
• Nugaroje švarkas turi uždengti užpakalį, o skeltukas neturi būti išsižiojęs, priešingu atveju, švarkas yra per siauras;
• Apykaklė turi gulėti kaip nulieta be jokių gauburėliu ar išsipūtimų;
• Kelnės neturėtų sukelti diskomforto nei sėdint nei stovint;
• Kaklaraištis turi būti gražiai prigludęs aplink kaklą;

Taisyklė nr. 5. Jaunikio ir pabrolių apranga turi derėti tarpusavyje

Dažniausiai pabroliai vilkį tą pačią arba bent jau šiek tiek panašią aprangą kaip ir jaunikis. Jeigu neplanuojate, kad pabroliai vilkėtų tokį patį kostiumą kaip ir jaunikis, būtų tikrai ne pro šalį, kad jei vis tiek šiek tiek derėtų tarpusavyje. Atrodytų gana keistai, jei jaunikis vilkėtų  smokingą, o visi kiti paprastus šviesius, lininius kostiumus. Derinimas neapsistoja tik ties vyrais, tad jei nori, kad viskas butų stilinga, reikia nepamiršti pamergių, kurių stilius neturėtų būti priešingas pabroliams.

Taisyklė nr. 6. Jaunikio išskirtinumas

Kai viskas suderinta, svarbu, kad jaunikis nesusilietų su svečiais, reikia ko nors kas išskirtų ji iš minios. Niekas nesako, kad jis turėtų vilkėti ryškiai raudoną kostiumą, šį karta paslaptis slypi detalėse. Jeigu jūsų vestuvėse dominuoja dvi spalvos, jaunikis puikiai atrodytų vilkėdamas vieną, iš jų, tai gali būti tos spalvos liemenė, kaklaraištis, ar varlytė.  Jeigu visi vyrai su smokingus ir juodomis liemenėmis, jaunikis tikrai išsiskirs su balta liemene ir varlyte.  Nepamirškite pridėti asmeninių detalių, kurios turėtų savo istoriją ir papasakotų šiek tiek apie jaunikio hobį arba pomėgius. Tai gali būti ir originalus butonjerės segtukas su gitaromis, jei jis mėgsta roko muziką arba mažas Dartas Veideris, kuris primintų apie jo meilę fantastiniams filmams.  

Parengta pagal theknot.com

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

Jaunikio įvaizdis. Akvilina Photography nuotrauka

JAUNIKIO ĮVAIZDIS: KĄ PASIRINKTI?

Em Ties šilkinis kaklaraištis jaunikiui

SPECIALISTĖ PATARIA: KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINĮ KAKLARAIŠTĮ?

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

VZX Photography nuotrauka

KAIP SUSIRIŠTI VARLYTĘ?

Daugiau
naujienų

ajax loader