Filtras
Darbai jaunikiui. SP fotografija nuotrauka

~2016-07-06~

DARBŲ SĄRAŠAS JAUNIKIUI: 5 PRIVALOMI DALYKAI

Vestuvių planavimas atima daugybę laiko. Ypač jūsų, mielos nuotakos, laiko! Anokia čia naujiena, jog jaunikis ne visada yra toks entuziastingas vestuvių planavime, kaip jaunoji. Nuotakai viskas įdomu, ji prie visko nori prisiliesti ir viską pamatyti savo akimis. Jaunosios darbų sąrašas yra tiesiog nesibaigiantis! Ji turi pasirūpinti savo apranga, pamergių apranga, kvietimais, muzika, gėlėmis ir kt. O ką privalo padaryti jaunikis prieš žengiant altoriaus link?

[SP] fotografija nuotrauka

1. Vestuvinis kostiumas

Pirma ir neginčijama užduotis jaunikiui yra jo paties kostiumas. Šią užduotį tikriausiai pripažįsta visi vyrai, kadangi juk tai jų apranga. Jaunikis tikrai nesilanko su nuotaka dešimtyje salonų ir tikrai nėra geras patarėjas šiuo klausimu. Tačiau jis turi pasirūpinti savo apranga. Jeigu jaunikiui reikia patarimo pasirenkant kostiumą, jis drąsiai gali kreiptis į savo būsimą žmoną – net neabejojame, jog ji ir šią užduotį įgyvendins. Tačiau, pasiimti vestuvių kostiumą prieš pat vestuves - tai jau Jūsų užduotis.

2. Aksesuarai

[SP] fotografija nuotrauka

Vestuvinis kostiumas dar ne viskas, turite pakelti savo įvaizdį į aukštesnį lygį. Pasirūpinkite visais aksesuarai, kurių gali prireikti. Ir patikėkite, jaunikiui, kaip ir nuotakai, reikia aksesuarų. Su aksesuarais viskas pasidaro kitaip ir įvaizdis taip pat gali stipriai pasikeisti. Pavyzdžiui, pasirinkus įdomesnes sąsagas, laikrodį tam tikros spalvos kojines. Apie kaklaraištį ar peteliškę tikriausiai net neverta kalbėti. Tiesiog, Jūs privalote pasirūpinti savo įvaizdžiu ir jį užbaigti iki galo.

3. Šukuosena

[SP] fotografija nuotrauka

Dar viena Jūsų įvaizdžio detalė, kuria Jūs privalote pasirūpinti patys, tai Jūsų plaukai. Tačiau, nekirpkite ir neformuokite plaukų, likus vienai dienai iki vestuvių. Galbūt plaukai bus nutrumpinti per daug, todėl jiems reikės laiko ataugti. O jeigu norite būti visiškai užtikrintas dėl savo šukuosenos, pasikonsultuokite su plaukų specialistais – neabejojame, jog gausite atsakymus į visus klausimus. Taip pat, jeigu auginate barzdą, ja pasirūpinti privalote taip pat. Yra tam tikri kirpimai ar formos, kurios atrodo tvarkingai ir bus derinami prie Jūsų šukuosenos. Apsilankykite pas profesionalius barzdaskučius, kurie pagalba bus ne tik naudinga, bet ir padės atsipalaiduoti.

4. Nuotaka

[SP] fotografija nuotrauka

Ne, jums nereikia ja pasirūpinti, bet kalbame apie staigmeną. Staigmeną JAI – Jūsų būsimai žmonai. Suplanuokite kažką ypatingo būtent vestuvių dieną. Tai gali būti tam tikra staigmena ar dovana, kurią galėtumėte įteikti nuotakai vestuvių rytą ar vakare, kai jau būsite sumainę aukso žiedus. Patikėkite, ji taip pat paruoš Jums staigmeną. Galbūt tai bus erotiška jos fotosesija, o gal prabangus laikrodis apie kurį svajojate jau kurį laiką. Turėkite tai omenyje, pasirūpinkite dovana savo mylimajai.


5. Įžadai

Tai dar vienas dalykas, su kuriuo turėsite susidoroti pats. Juk kitaip ir negali būti. Niekas kitas negali taip gerai išreikšti Jūsų jausmų, kaip tik Jūs pats. Tačiau negalvokite, jog užtenka pasakyti Aš tave myliu, turite padirbėti ties tuo. Jūsų būsima žmona tikrai tikėsis išgirsti daugiau nei tik tai. Pasakokite jai viską ką jaučiate ir tai darykite taip nuoširdžiai kaip tik galite. Ji tą tikrai įvertins.

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

Jaunikio įvaizdis. Akvilina Photography nuotrauka

JAUNIKIO ĮVAIZDIS: KĄ PASIRINKTI?

Em Ties šilkinis kaklaraištis jaunikiui

SPECIALISTĖ PATARIA: KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINĮ KAKLARAIŠTĮ?

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

VZX Photography nuotrauka

KAIP SUSIRIŠTI VARLYTĘ?

Daugiau
naujienų

ajax loader