Filtras
Nude Mood Photography nuotrauka

~2016-12-30~

IŠSAMUS VESTUVINIŲ DARBŲ SĄRAŠAS... JAUNIKIUI!

Pasiruošimas vestuvėms - užduotis ne iš lengvųjų daugeliui stipriosios lyties atstovų. Suprantama, jog visas jaunųjų dėmesys skirtas nuotakos suknelei ir įvaizdžiui, tad “kostiumo ir kaklaryšio reikalai” vis atidėliojami. Tačiau neginčijama tiesa - norint gerai atrodyti savo vestuvių dieną, reikia iš anksto viską suplanuoti.

Nude Mood Photography nuotrauka

Kad nieko nepamirštumėte, mieli jaunikiai, jums paruošėme išsamų sąrašą dalykų, kuriuos įvykdę papunkčiui, viską suspėsite.

4-3 mėnesiai iki vestuvių

-tikėtina, kad su išrinktąja jau išsirinkote savo vestuvių stilių ir spalvinę gamą. Nuspręskite, koks įvaizdis jums labiausiai tiktų ir patiktų: elegantiškas smokingas su varlyte, klasikinis kostiumas ar  laisvalaikio tipo apranga casual smart stiliuje. O geriausia pasitarti su nuotaka ir sužinoti, kaip ji įsivaizduoja jus prie altoriaus.

-pagalvokite, kokie aksesuarai suteiks jūsų įvaizdžiui individualumo natą: vienspalviai ar spalvoti mraškiniai, ryški butonjerė, atspindinti jūsų interesus, kepurė/skrybėlė, kišeninis laikrodis, stilingos kelnės ar tiesiog apsiribosite tradiciniu kaklaryšiu. Nepalikite daiktų pirkimo paskutinei minutei.

-aptarkite savo vestuvinį įvaizdį su draugais, kurie dalyvaus jūsų šventės ceremonijoje. Svarbiausia, kad jūsų kostiumo ir įvaizdžio detalės harmoningai derėtų!

-jeigu nusprendėte kostiumą ar smokingą siūdintis, pats laikas susirasti profesionalų meistrą. O jei ruošiatės nuomotis, rinkitės tik patikimą nuomos saloną, išsirinkite tinkamą modelį ir iš anksto užsirezervuokite.

Nude Mood Photography nuotrauka

1 mėnuo iki vestuvių

-jei perkate vestuvinį kostiumą, įsitikinkite, kad turite pakankamai laiko reikalingiems pataisymams. Jei siūdinatės pagal užsakymą, verta užsiregistruoti paskutiniam matavimui ir numatyti galutinę pasiūdinto kostiumo datą. 

-Pirkdami kostiumą ir visas įvaizdžio detales, dukart patikrinkite, ar išsirinkote tinkamą dydį. Kalbame ne tik apie švarką, kelnes, marškinius, kaklaryšį, liemenę, bet ir apie diržą, batus, sąsagas ir net kojines!

-metas užsirašyti į kirpyklą bei higieniniam manikiūrui likus savaitei iki šventės. Jei auginate barzdą, derėtų užsirašyti vizitui pas profesionalų barzdaskutį.

Eglės Jociūtės eglejo.lt nuotrauka

1 savaitė iki vestuvių

-būtinai apsikirpkite - geriausia likus kelioms dienoms iki vestuvių.

-pats metas apsilankyti manikiūro salone. Taip taip - vyrai irgi ten lankosi!

-nepamirškite nusipirkti tinkamus apatinius.

1 diena iki vestuvių

-pasiimkite vestuvinį kostiumą iš nuomos salono. Įsitikinkite, kad jūsų tėtis, brolis, draugas ar kitas žmogus, atsakingas už žiedų įnešimą per vestuvių ceremoniją, jau turi savo kostiumą.

-jei vestuvių rytą suplanavote ne namuose, susidėkite visus reikalingus daiktus. Turite pasiimti: šampūną ir plaukų formavimo priemones, prausimosi ir higienos priemones (dušo želė, dezodorantą, kvepalus), švarką, kelnes, marškinius, marškinėlius, kaklaraištį, diržą, liemenę, sąsagas, laikrodį, apatinį trikotažą, kojines ir batus. Žinoma, nepamirškite reikalingų dokumentų ir vestuvinių žiedų!

FotoPlunksna“ nuotrauka

Vestuvių rytas

-jeigu negalite pasigirti vešlia ir gražia barzda, būtinai nusiskuskite.

-nusiprauskite po kontrastiniu dušu: jis ne tik atgaivins, bet ir galutinai pažadins bei suteiks jėgų.

-nepamirškite dezodoranto! Nes vestuvių dieną kur kas daugiau “paprakaituosite”, nei sporto salėje.

-vestuvinai žiedai! Dėžutę su jais iškart įsidėkite į švarko kišenę, kad reikiamu momentu prieš ceremoniją galėtumėte perduoti atsakingam asmeniui.

-nesitenkite pritvirtinti butonjerės prie švarko atlapo pats! Tai turi padaryti nuotaka, kai jai įteiksite puokštę.

-svarbiausia - nesijaudinkite. Giliai įkvėpkite ir dar kartą pasižiūrėkite į veidrodį. Jūs jau pasiruošęs susitikti su pačia gražiausia nuotaka!

E&M Ties“ peteliškės

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

Jaunikio įvaizdis. Akvilina Photography nuotrauka

JAUNIKIO ĮVAIZDIS: KĄ PASIRINKTI?

Em Ties šilkinis kaklaraištis jaunikiui

SPECIALISTĖ PATARIA: KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINĮ KAKLARAIŠTĮ?

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

VZX Photography nuotrauka

KAIP SUSIRIŠTI VARLYTĘ?

Daugiau
naujienų

ajax loader