Filtras
Kaklaraištis ar peteliškė EM TIES

~2016-03-22~

JAUNIKIO APRANGA: KAKLARAIŠTIS AR PETELIŠKĖ?

Ne tik nuotaka, bet ir būsimas jaunikis savo vestuvių dieną nori ir turi atrodyti išskirtinai ir ypatingai. Vieni renkasi prabangius kostiumus ar net smokingus, priklausomai kokio stiliaus ir kur vyksta vestuvės, o kiti mėgsta pabrėžti savo originalumą. Svarbu, kad pasirinktas stilius patiktu pačiam vyrui.

Vienas iš esminių aprangos akcentų - kaklaraištis arba peteliškė (varlytė). Ką rinktis, pataria marškinių ir vyriškos aprangos aksesuarų ženklo “E&M Ties“ vadovė Irina:

„Jeigu vyras puošiasi kostiumu, ką rinktis - kaklaraištį ar varlytę, turi nuspręsti pagal tai, kaip patinka šie aksesuarai. Kai kuriems būna nedrąsu puoštis peteliškę ir tuomet jis vestuvių dieną jausis nejaukiai. Geriau pasirinkti širdžiai mielą aksesuarą.

Daug „griežtesni“ reikalavaimai keliami jaunikiui dėvinčiam smokingą. Smokingas reikalauja specialių marškinių su sąsagomis ir apykakle pritaikytą peteliškei. Peteliškė turi būti surišama. Tarpusavyje gali būti derinami peteliškė ir smokingo diržas. 

Taip pat daug klausimų iškyla dėl fantazijos - nosinaitės švarko kišenėje. Ji tinka visuomet, išskyrus, jeigu sega gėlių puokštelę, butonjerę, į švarko atlapą. Tuomet reikia rinktis tik vieną akcentą - arba fantaziją, arba butonjerę. 

Fantaziją derinti galima įvairiai, bet pagrindinė taisyklė, kad fantazija derinama prie aksesuaro, o ne aksesuaras prie fantazijos. Jeigu aksesuare yra kelios spalvos, reikėtų rinktis vienspalvę fantaziją. Jeigu norite, galima fantazijos spalvą suderinti su marškiniais.

Būkite laimingi, būkite stilingi su E&M TIES“

Saloną rasite: Vilniaus Senamiestyje, Etmonų g. 1/Didžioji 39.

http://emties.lt/

1552661266jaunikio_ivaizdis_sp_fotografija.jpg

JAUNIKIO ĮVAIZDŽIO TENDENCIJOS 2019

E&M ties vyriški marškiniai ir aksesuarai

MADINGIAUSI VYRIŠKI AKSESUARAI 2016-tais

1444833220paroda04.JPG

6 PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI TOBULĄ PETELIŠKĘ VESTUVĖMS

Konkursas

KONKURSAS: DALINKIS SAVO VESTUVIŲ NUOTRAUKOMIS IR LAIMĖK KAKLO PAPUOŠALĄ

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader