Filtras
Kaklaraištis ar peteliškė EM TIES

~2016-03-22~

JAUNIKIO APRANGA: KAKLARAIŠTIS AR PETELIŠKĖ?

Ne tik nuotaka, bet ir būsimas jaunikis savo vestuvių dieną nori ir turi atrodyti išskirtinai ir ypatingai. Vieni renkasi prabangius kostiumus ar net smokingus, priklausomai kokio stiliaus ir kur vyksta vestuvės, o kiti mėgsta pabrėžti savo originalumą. Svarbu, kad pasirinktas stilius patiktu pačiam vyrui.

Vienas iš esminių aprangos akcentų - kaklaraištis arba peteliškė (varlytė). Ką rinktis, pataria marškinių ir vyriškos aprangos aksesuarų ženklo “E&M Ties“ vadovė Irina:

„Jeigu vyras puošiasi kostiumu, ką rinktis - kaklaraištį ar varlytę, turi nuspręsti pagal tai, kaip patinka šie aksesuarai. Kai kuriems būna nedrąsu puoštis peteliškę ir tuomet jis vestuvių dieną jausis nejaukiai. Geriau pasirinkti širdžiai mielą aksesuarą.

Daug „griežtesni“ reikalavaimai keliami jaunikiui dėvinčiam smokingą. Smokingas reikalauja specialių marškinių su sąsagomis ir apykakle pritaikytą peteliškei. Peteliškė turi būti surišama. Tarpusavyje gali būti derinami peteliškė ir smokingo diržas. 

Taip pat daug klausimų iškyla dėl fantazijos - nosinaitės švarko kišenėje. Ji tinka visuomet, išskyrus, jeigu sega gėlių puokštelę, butonjerę, į švarko atlapą. Tuomet reikia rinktis tik vieną akcentą - arba fantaziją, arba butonjerę. 

Fantaziją derinti galima įvairiai, bet pagrindinė taisyklė, kad fantazija derinama prie aksesuaro, o ne aksesuaras prie fantazijos. Jeigu aksesuare yra kelios spalvos, reikėtų rinktis vienspalvę fantaziją. Jeigu norite, galima fantazijos spalvą suderinti su marškiniais.

Būkite laimingi, būkite stilingi su E&M TIES“

Saloną rasite: Vilniaus Senamiestyje, Etmonų g. 1/Didžioji 39.

http://emties.lt/

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

Jaunikio įvaizdis. Akvilina Photography nuotrauka

JAUNIKIO ĮVAIZDIS: KĄ PASIRINKTI?

Em Ties šilkinis kaklaraištis jaunikiui

SPECIALISTĖ PATARIA: KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINĮ KAKLARAIŠTĮ?

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

VZX Photography nuotrauka

KAIP SUSIRIŠTI VARLYTĘ?

Daugiau
naujienų

ajax loader