Filtras
Jaunikio įvaizdis. Akvilina Photography nuotrauka

~2017-07-28~

JAUNIKIO ĮVAIZDIS: KĄ PASIRINKTI?

Vestuvės – ypatinga šventė, kurioje svarbiausias vaidmuo – jaunavedžių. Nors daugiausia kalbama apie nuotakos įvaizdį, į šalį nereikėtų nustumti ir jaunikio aprangos klausimų, nes abu jaunavedžiai turi atrodyti tobulai. Kaip ir nuotakų, taip ir jaunikių įvaizdžio tendencijos kinta kasmet, pažerdamos ir klasikinių, ir inovatyvių perliukų. Kokios jos šiais, 2017-ais – metais?

Akvilina Photography nuotrauka

Klasikinis švarkas

Klasikinis dviem sagutėm susegamas švarkas, kurį rekomenduojama ir dėvėti užsisegus. Vienoje švarko pusėje – dvi kišenės, kitoje – viena.

Klasikinio kirpimo kelnės

Šįmet madingos klasikinės – tiesios – kelnės, tinkančios visokio ūgio ir sudėjimo vyrams.

Smokingas

Tikram džentelmenui visada tiks smokingas, kuris, tikriausiai, iš madingųjų sąrašo nedings. Jei vestuvių šventei ieškote kažko ypatingo ir tikrai ne kasdienio – smokingas bus puikus pasirinkimas. Jei manote, kad tai per didelė investicija, smokingą galite išsinuomoti. Juk ne paslaptis, kad vyrai vestuvinį kostiumą ar jo dalis kartais panaudoja ir kitoms progoms, o štai smogingo į eilinį balių juk nesivilksi.

Trijų dalių kostiumas

Trijų dalių kostiumą sudaro kelnės, liemenė ir švarkas. Liemenės visuomet madingos, jos suteikia elegancijos, puikiai tinka romantiškam įvaizdžiui kurti. Juo labiau jei vestuves švenčiate vasarą, tai švarko gali nė neprireikti. Vien su marškiniai – gana banalu, o štai liemenė suteikia solidumo arba savotiško žaismingumo, priklausomai nuo pasirinkto audinio ir stiliaus. Galite įsigyti visą komplektą, siūtą iš vienos medžiagos, o galimas variantas – dviejų dalių (kelnės ir švarkas) kostiumas ir kiek kitokio audinio liemenė – žavinga.

Spalva

Didžiąją dalį jaunikiams skirtų kostiumų asortimento sudaro mėlyni ar pilki, įskaitant ir populiariausius šių spalvų atspalvius. Jos yra madingos, bet jei norite išskirtinio įvaizdžio, pasirinkite iš platesnės spalvų paletės, pavyzdžiui: švelni ruda, žalia, alyvuogių spalvos. 2017 metais madingi ir raštai: langeliai, linijos, ornamentai ir pan.

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

Em Ties šilkinis kaklaraištis jaunikiui

SPECIALISTĖ PATARIA: KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINĮ KAKLARAIŠTĮ?

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

VZX Photography nuotrauka

KAIP SUSIRIŠTI VARLYTĘ?

Daugiau
naujienų

ajax loader