Filtras
1582986166vyr_kostiumai_foto_Saules_pieva.jpg

~2020-02-29~

JAUNIKIO ĮVAIZDŽIO TENDENCIJOS 2020

Nuotakos ir jaunikio įvaizdis vestuvių dieną yra visuma, o siekiant harmoningo ir įstabaus įvaizdžio visos tos visumos detalės turi būti nepriekaištingos. Todėl ne tik nuotakos suknelės pasirinkimas yra didysis įvykis – ne mažiau reikšmingi ir jaunikio apdarai. Besidomintiems naujausiomis tendencijomis pateikiame pluoštą aspektų, vyraujančių šių metų jaunikio įvaizdžio kontekste.

Spalvos: drąsiai ir ryškiai

Jaunikis su tamsiai mėlynu, juodu ar pilku kostiumu – įprasta, daugelis net pasakytų banalu. Nors tai nereiškia, jog šios spalvos nebemadingos ir tokie kostiumai turėtų būti vengtini. Tikrai ne! Jei esate klasikos gerbėjas, vestuvėse drąsių sprendimų esate linkę vengti, tuomet pirmyn – minėtos spalvos madingos ir sveikintinos! Tačiau naujausi madų vėjai į jaunikio kostiumų koloritą įpučia šį tą išskirtinio – įstabią smaragdinę žalią, romantišką rožinę, itin ryškią oranžinę, solidžią vyšninę ar gaivią turkio spalvą. Rinkitės iš plačios paletės, tik nepamirškite, kad jaunikis, o tiksliau – abu jaunavedžiai, turi derėti šventės spalvų visumoje.

Slim fit tipo kostiumas

Dailiai įliemenuotas, „tarytum nulietas“ – tokius apibūdinimus išgirsite, jei vilkėsite slim fit tipo kostiumą, kuris šiemet ant bangos! Ne paslaptis, kad tokio tipo kostiumas bus kur kas patogesnis, o laisvesnis stilius leis priderinti žaismingesnius aksesuarus ar net avalynę.

Slim fit tipo kostiumai dėkingi tuo, jog gali padėti sukurti solidų klasikinį įvaizdį arba kiek laisvesnį ar net nerūpestingą.

Audinys

Žinoma, visuomet madingi prabangūs audiniai. Bet šiais metais verta atsigręžti ir į tokius audinius kaip tvidas. Nors jo populiarumas tendencingai auga jau kelerius metus, šiais metais tvido kostiumai tikrai bus nepaprastai populiarūs. Jie visada puikus pasirinkimas rustic, vintage stiliaus vestuvėms.

Taip pat šiais metais verta išskirti languotą audinį – tokie kostiumai jaunikiams yra šaunus ir stilingas pasirinkimas.

Margas švarkas? Taip!

Šįmet mados žinovai siūlo daugiau dėmesio skirti švarkui, puikus sprendimas – visame kostiumo kontekste išsiskiriantis švarkas, pavyzdžiui, gėlėtas, ryškių spalvų, margas švarkas prie vienspalvių marškinių ir kelnių.

Jaunikiai, nebijokite eksperimentuoti!

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

Jaunikio įvaizdis. Akvilina Photography nuotrauka

JAUNIKIO ĮVAIZDIS: KĄ PASIRINKTI?

Em Ties šilkinis kaklaraištis jaunikiui

SPECIALISTĖ PATARIA: KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINĮ KAKLARAIŠTĮ?

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

VZX Photography nuotrauka

KAIP SUSIRIŠTI VARLYTĘ?

Daugiau
naujienų

ajax loader