Filtras
Fotopasaka.lt kostiumas

~2016-11-07~

JAUNIKIO KOSTIUMAS. KOKIĄ SPALVĄ RINKTIS?

Jaunikio apranga yra lygiai tokia pat svarbi, kaip ir nuotakos, todėl prieš įsigyjant kostiumą reikėtų pasidomėti tendencijomis, spalvomis ar kirpimais. Žinoma, šią informaciją jums tikriausiai suteiks ir kostiumų salone, tačiau nereikėtų jo pirkti aklai. Kostiumą taip pat reikėtų derinti prie jaunosios stiliaus, šventės tematikos, o galbūt net ir odos spalvos tono. Šį kartą norime jums pristatyti 5 pagrindines kostiumų spalvas, kurias galėsite rinktis bet kuriuo metų laiku.

Fotopasaka.lt nuotrauka

Rolando kostiumai nuotrauka

Juoda

Jeigu jūsų vestuvės vasarą, juodos spalvos kostiumą, tikriausiai, patį pirmą išbraukėte iš sąrašo. Nereikėtų to daryti! Juoda spalva tai klasikos ženklas, nepriklausomai nuo metų laiko. Lygiai taip pat kaip ir juoda suknelė! Ji netampa nebe madinga vien todėl, kad po pavasario ateina vasara. Jaunikis pasirinkęs juodą kostiumą, taip pat niekada neprašaus pro šalį. Jis atrodys elegantiškai ir klasiškai. Tiesiog turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, jog šiltuoju metų laiku jūs galite rinktis lengvesnių spalvų kostiumą. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį, kokiu metu bus jūsų vestuvės. Jeigu jos planuojamos gražią vasaros popietę, rinkitės šviesesnes spalvas, jeigu vakarą - tamsesnes.

Mėlyna

Rolando kostiumai nuotrauka

Jeigu juodą spalvą titulavome kaip klasikinę, mėlyną spalvą turėtumėme pavadinti protinga spalva. Ką mes turime omenyje? Mėlyną kostiumą yra labiau pamėgę protingi vyrai, kurie užima aukštas pareigas, kadangi tai daugiau ofiso spalva. Šiuo atveju mes kalbame apie karinio jūrų laivyno aprangos spalvą. Šios spalvos kostiumas vestuvėms puikiai tiks, jeigu norite išlaikyti pusiausvyrą tarp formalios išvaizdos ir mažiau įpareigojančios. Pavyzdžiui juoda spalva yra labiau įpareigojanti. Su tokios spalvos kostiumu reikia būti pasitempusiam, na o mėlyna spalva leidžia išlaikyti balansą tarp  formalumo ir labiau kasdieniško stiliaus.

Pilka

Suitsupply nuotrauka

Šiuo atveju mes kalbame apie pilką anglies spalvą. Ši spalva yra nepaprastai universali ir kiekvienas vyras savo spintoje turėtų turėti pilkos spalvos kostiumą, kurį galėtų apsivilkti nepriklausomai nuo progos. Pilkos spalvos kostiumas yra pakankamai formalus vilkėti verslo susitikimuose, ofise, svarbioje šventėje ar vestuvėse. Pieštuko pilkumo spalvos kostiumą galite drąsiai vilkėti ir paprastos vakarienės restorane metu ar darbo vakarėlyje. Tai išties labai praktiška spalva. Ši spalva taip pat atrodo turtingai. Mes norime pasakyti, jog pilkos spalvos kostiumas atrodo prabangiai ir gali išryškinti tam tikrą socialinį statusą. Jeigu norite atrodyti turtingai, elegantiškai, o kartu ir rafinuotai - rinkitės pilką spalvą.

Ruda

Ruda spalva, mūsų nuomone, yra per daug nuvertinta ir jai yra skiriama per mažai dėmesio. Ši spalva yra daug universalesnė nei jums atrodo. Sutinkame, jog prie juodos spalvos kostiumo derės beveik visų spalvų marškiniai arba kaklaraiščiai, tačiau norint atrodyti kitaip ir išsiskirti iš klasikinių, bei ofisuose sėdinčių vyrų, ruda – puikus pasirinkimas. Ši spalva puikiai dera su balta ir su beveik visų atspalvių mėlyna. Jeigu norite būti neeilinis jaunikis, o ruda spalva nesipjauna su jūsų šventės tematika ir jaunosios suknele, galite drąsiai rinktis rudos spalvos kostiumą.

Balta

Suitsupply nuotrauka

Kadangi jau aptarėme, jog juoda – klasikos spalva, mėlyna – jūrų laivyno spalva, pilka – prabangos, o ruda – unikali spalva, beliko aptartį baltą spalvą! Balta spalva, tikriausiai yra labiausiai įpareigojanti spalva, kadangi kaip ir kitą šios spalvos drabužį reikia labiausiai saugoti ir prižiūrėti. Tačiau, negalime nepaminėti, jog šios spalvos suteikiamas efektas yra išties dangiškas. Baltas kostiumas suteiks švaros ir aukštosios klasės įspūdį, kadangi baltą spalvą noriai renkasi ne kiekvienas vyras. Su baltu kostiumu jūs atrodysite pasitempęs ir išsiskiriantis. Taip pat, balta spalva puikiai tiks vestuvėms vasarą, kuomet aplink vyrauja šviesios spalvos, o kūnas yra įdegęs. Tačiau įdegęs ne per daug! Jeigu jūsų oda yra blyški, balta spalva ją dar labiau išbalins, na o jeigu oda tamsi, šalia baltos spalvos ji atrodys dar tamsesnė. Todėl baltą spalvą rinkitės atidžiai.
 

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

Jaunikio įvaizdis. Akvilina Photography nuotrauka

JAUNIKIO ĮVAIZDIS: KĄ PASIRINKTI?

Em Ties šilkinis kaklaraištis jaunikiui

SPECIALISTĖ PATARIA: KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINĮ KAKLARAIŠTĮ?

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

VZX Photography nuotrauka

KAIP SUSIRIŠTI VARLYTĘ?

Daugiau
naujienų

ajax loader