Filtras
Fotogidas nuotrauka

~2016-10-10~

PATARIMAI JAM: KAIP IŠSIRINKTI TOBULĄ KOSTIUMĄ?

Nesvarbu koks gražus tavo mylimojo kostiumas atrodo ant pakabos, nes tai nereiškia, jog jis jam tiks. O juk gražiausiai atrodo tie jaunikiai, kuriems kostiumas tinka it nulietas. Nes jeigu net ir pats brangiausias kostiumas bus per didelis, per ilgas ar per siauras - vaizdas liks nekoks. Todėl tiksliai sužinokite kokio dydžio ir kaip išsirinkti kostiumą. Šį tekstą duokite perskaityti savo išrinktajam.

Svarbiausia

Štai ko reikėtų ieškoti:

1. Kostiumo švarkas

Jis turi tikti tau tobulai - pečiai turi būtent ten, kur baigiasi ir tavo pečiai, kaklo iškirpimas turi nesmaguti. Užsisek švarką ir pabandyk su juo atsistoti ir atsisėsti.

2. Marškiniai

Nuo pusės iki vieno centrimetro marškinių rankogaliai turi išlįsti iš už švarko rankovių. Jie taip pat turi nesmaugti, pečiai turi būti savo vietose ir nesiskirti per juosmenį.

Okto Phography nuotrauka

3. Liemenė

Liemenės sagos turi būti toje pačioje linijoje, kaip ir užsegto švarko sagos. Jos neturi veržti ir skėstis. Liemenės apačia sutampa su kelnių juosmeniu. Kostiumo liemenės plotį dažniausiai galima reguliuoti dirželiu jos nugaroje. Gerai apžiūrėk liemenės nugaros dalį - juk vakarinėje dalyje švarkas nukeliaus ant kėdės atkaltės ir tu liksi tik su liemene. Todėl svarbu, kad ir nugaroje liemenė siektų kelnių juosmenį ir svečiams netektų gėrėtis tavo išlendančiais marškiniais.

4. Kelnės

Pabandyk su jomis atsisėsti ir pajudėti. Jos turėtų uždengti 1/3 tavo batų viršaus (turi matytis 2/3 tavo bato priekio).

5. Varlytė

Visada pamėgink susirišti pats prieš pirkdamas ar išsinuomodamas. Jos plotis tobulai tikti aplink tavo apykaklę.

6. Batai

Jurgita Lukos Photography nuotrauka

Prisimink, kad geriausias laikas matuotis batus yra dienos pabaiga, kuomet tavo kojos yra pavargusios ir šiek tiek patinusios (jos tokios bus ir vestuvių dienos vakarą). Geriau šiek tiek per dideli, nei šiek tiek per maži.

Patogumo patarimai

Tau turi būti patogu judėti - apsirengęs kostiumą apsisuk, pabandyk padaryti keletą šokio judesių, iškelk rankas ir panašiai. Juk tu vilkėsi šį kostiumą bent dešimt pilnų emocijų ir įvykių valandų.

Dydis

Būtinai pasimatuok išsirinktą kostiumą bent dvi dienos prieš vestuves. Skamba keistai?  Nustebtum sužinojęs kiek pasikeičia tavo kūno svoris prieš didžiąją dieną. Jeigu kostiumas tau netiks, per šias kelias dienas bus laiko jį grąžinti atgal į nuomą ir išsirinkti kitą ar paprašyti pataisyti. 

Pagrindinės nuotraukos autoriai "Fotogidas"

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

Jaunikio įvaizdis. Akvilina Photography nuotrauka

JAUNIKIO ĮVAIZDIS: KĄ PASIRINKTI?

Em Ties šilkinis kaklaraištis jaunikiui

SPECIALISTĖ PATARIA: KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINĮ KAKLARAIŠTĮ?

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

VZX Photography nuotrauka

KAIP SUSIRIŠTI VARLYTĘ?

Daugiau
naujienų

ajax loader