Filtras
Em Ties šilkinis kaklaraištis jaunikiui

~2016-02-17~

SPECIALISTĖ PATARIA: KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINĮ KAKLARAIŠTĮ?

Pripažinkime, kad dažnai šis iššūkis gula ant nuotakos pečių. Vienos jį derina prie suknelės, kitos prie vestuvių temos, o kas iš tiesų dera jaunikiui? Dalinamės paprastais patarimais, į ką atkreipti dėmesį įsigijant vestuvinį (ar tiesiog šventinį) kaklaraištį, kurį bus galima pasirišti ne kartą.

Pataria E&M Ties emties.lt vadovė Irina:

1. STILIUS

Renkantis kaklaraištį vestuvėms būtina atsižvelgti į kostiumo kirpirmą ir spalvą. Žinoma, norintys gali derinti aprangą tarpusavyje pagal nuotakos suknelę ar puokštės spalvas. Pagrindinė taisyklė - jaunikio kaklaraištis turi būti tamsesnis už marškinius ir šviesesnis už švarką.

2. FORMA

Kaklaraiščio plotis gali svyruoti nuo 8 iki 10 cm. Stambesnio sudėjimo jaunikis gali ryšėti platesnį kaklaraištį, bet nepamirškite išlaikyti proporcijų. Liekniems neaukštiems vaikinams puikiai tiktų vienspalviai arba vertikalaus rašto kaklaraiščiais. Labai liekniems ir aukštiems jaunikiams - horizontalaus rašto puošmena. Stambesni ir neaukšto ūgio jaunieji gali sau leisti ryškesnius ir margesnius kaklaraiščius.

3. ŠILKAS

Nuo senų laikų šilkas laikomas prabangiausia natūralia ir ilgaamžia medžiaga, kuri tinka kaklaraiščiams, kaklaskarėms, peteliškėms ir fantazijoms.  „E&M Ties“ aksesuarai siuvami iš šiaurės Italijos (Komo regiono) aukštos kokybės šilko. Medžiaga audžiama iš gryno, be jokių sintetinių priemaišų šilkinio siūlo, o specialia įranga tikrinama, kad 4 km ilgio siūlas neturėtų nei vieno mazgelio ar sustambėjimo. Tokios griežtos šilko gamybos kontrolės rezultatą mes matome gaminiuose. Šilkas šiltai blizga, keičia atspalvį priklausomai nuo apšvietimo, be galo švelnus ir labai patvarus.

4. KIRPIMAS

Visada rinkitės rankų darbo trijų dalių kirpimo kaklaraištį su slenkančiu siūlu ir šilkiniu pamušalu.  Jis visada puikiai atrodys, išlaikys formą ir ilgai tarnaus. Jeigu norite prabangesnio kaklaraiščio - įsigykite septynių ir daugiau klosčių kaklaraiščius. Jiems pagaminti vientisas šilko gabalas simetriškai lankstomas iki klasikinės kaklaraiščio formos ir susiuvamas rankomis. Kuo daugiau klosčių – tuo prabangesnis kaklaraištis.

5. RAŠTAS

Šilkinis kaklaraištis tinka bet kokiai progai, ko negalima pasakyti apie kaklaraiščio spalvą ir raštą. Kuo subtilesnis raštas - tuo oficialesnis kaklaraištis. Smulkiai suausti, kontrastuojančių spalvų kaklaraiščiai sudaro gražų įspudį ir puikiai tinka dalykinei aprangai ar iškilmingoms progoms, tokioms, kaip vestuvės.

6. ILGIS

Būtina atkreipti dėmesį į kaklaraiščio ilgį. Užrištas kaklaraištis turi būti keliais centimetrais žemesnis už diržą. Jis savimi uždengti tarpą tarp marškinių paskutinės sagos ir diržo.

AUKSINĖ TAISYKLĖ: Vestuvėms rinkitės ne per daug ryškų ir margą, būtinai geros kokybės, ir, svarbiausia, ne vienam kartui kaklaraištį!

Būkite laimingi, būkite stilingi su E&M TIES

Saloną rasite: Vilniaus Senamiestyje, Etmonų g. 1/Didžioji 39.

emties.lt

 

1552661266jaunikio_ivaizdis_sp_fotografija.jpg

JAUNIKIO ĮVAIZDŽIO TENDENCIJOS 2019

E&M ties vyriški marškiniai ir aksesuarai

MADINGIAUSI VYRIŠKI AKSESUARAI 2016-tais

1444833220paroda04.JPG

6 PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI TOBULĄ PETELIŠKĘ VESTUVĖMS

Konkursas

KONKURSAS: DALINKIS SAVO VESTUVIŲ NUOTRAUKOMIS IR LAIMĖK KAKLO PAPUOŠALĄ

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader