Filtras
Pako Lorente

~2020-11-09~

Vyrų vestuvinė apranga: sugrįžtančios tendencijos ir amžina klasika

Nors atrodo įprasta, kad savo įvaizdžiui daugiau dėmesio skiria nuotaka, iš tiesų išskirtinai atrodyti ir jaustis ypač gerai turi abu jaunavedžiai. Vyriškų kostiumų kūrėjai „Pako Lorente“ vestuvių sezonui siūlo naują kolekciją, kurioje šventinį apdarą ras ir ieškantys modernaus stiliaus, ir tie, kurie vertina klasiką.

Viskas vienoje vietoje

Salone „Pako Lorente“ būsimas jaunikis ir vestuvių svečiai galės pasipuošti nuo galvos iki kojų. Derinant vakarinius smokingus, stilingus kostiumus ir liemenes lengvai galima susikurti asmeninį trijų dalių rinkinį.

„Pako Lorente“ išsirinksite ne tik tinkantį kostiumą, bet ir rasite įvairiausių aksesuarų, kurie vestuvių stilių papildys išraiškingais akcentais.
Kokį stilių vyras turėtų rinktis savo vestuvių dieną? Niekada nenusivils pasirinkę klasiką, ypač tokios svarbios ceremonijos proga. Bijote atrodyti nuobodžiai? Papildykite savo apdarą idealiai tinkančia ir prie kostiumo derančia liemene bei aksesuarais. Žinoma, nepamirškite ir avalynės – dažniausiai prie kostiumo vyrai renkasi lakinės odos arba oksfordo tipo batus.

Amžinai madingas – tamsiai mėlynas kostiumas

Pastaraisiais metais populiariausias vyrų aprangos modelis – klasikinis tamsiai mėlynas kostiumas. Šį elegantišką derinį labai lengva stilizuoti, pakanka pasirinkti įdomesnius marškinius, ryškesnį kaklaraištį ar varlytę, priderinti fantaziją.

Vyrams patinka praktiški sprendimai, todėl jie mielai renkasi kostiumą, kurį po šventės ne kartą vilkės darbe ar kitose šeimos šventėse, nes pakeitę aksesuarus kaskart susikurs naują įvaizdį. Toks modelio universalumas yra ir jo populiarumo paslaptis.

Antra pagal populiarumą vyriškų vestuvių kostiumų spalva – grafito arba tamsiai pilka. Tai labai elegantiška spalva, prie jos dera bet kokios spalvos aksesuarai ir subtilių raštų marškiniai. Šią spalvą dažnai renkasi vyrai, kuriems tamsiai mėlynas kostiumas atrodo per daug tradicinis, tačiau jie nori likti ištikimi klasikai.

Liemenių atgimimas

Trijų dalių – švarko, kelnių ir liemenės – kostiumų komplektai puikiai tinka dabartinėms tendencijoms. Nors kurį laiką liemenė buvo primirštas kostiumo elementas, ji vėl tampa vestuvių aprangos dalimi.

Liemenė ne tik puikiai papildo eilutę, bet gali pagelbėti ir vakarinės dalies metu, kai norisi pagaliau nusimesti oficialų švarką. Vienmarškinis jaunikis gali jaustis nelabai smagiai, o liemenė tokiu atveju puikiai jį išgelbės.

Ateinantį sezoną jaunikio marškiniai gali būti nuo klasikinės baltos iki prislopintos pastelės spalvų – mėlynos, rožinės, violetinės. Jei kostiumas vienspalvis, derės ir subtilaus rašto marškiniai. Pasirinkusiems raštuotą kostiumą geriau derinti vienspalvius marškinius.

Ieškantiems kažko itin išskirtinio tiks smokingas. Tik reikia nepamiršti vienos svarbios taisyklės – jis dėvimas tik po 18 valandos. Vestuvių šventės dažnai prasideda anksčiau, todėl jaunikiai šį variantą renkasi rečiau. „Pako Lorente“ atstovai siūlo rinktis kostiumą ceremonijai, o šventinei vestuvių daliai, ypač jei ji išskirtinė ir vyksta prabangioje aplinkoje, persirengti smokingą. Vestuvių svečius tikrai nustebinsite, o nuotaką sužavėsite.

PAKO LORENTE salonas

"Ogmios miestas"
Verkių  31C, Vilnius

Dėl kitų miestų teirautis

tel. +370 656 04 400
e-mail: e.sekmokas@pakolorente.lt

 

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

Jaunikio įvaizdis. Akvilina Photography nuotrauka

JAUNIKIO ĮVAIZDIS: KĄ PASIRINKTI?

Em Ties šilkinis kaklaraištis jaunikiui

SPECIALISTĖ PATARIA: KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINĮ KAKLARAIŠTĮ?

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

VZX Photography nuotrauka

KAIP SUSIRIŠTI VARLYTĘ?

Daugiau
naujienų

ajax loader