Filtras
Diana Zak ka-daryti-jeigu-lis-22.jpg

~2016-03-04~

KĄ DARYTI JEIGU LIS?

Profesionali vestuvių fotografė Diana Zak pataria, ką daryti jei vestuvių dieną pasitaiko lietinga.

Lietus vestuvių dieną laikomas pinigų, turtų, laimės pranašas. Kai kuriose šalyse,  netgi sakoma, kad tai paskutinės jaunosios ašaros. Kalbant apie "paskutines ašaras", dauguma ištekėjusių/vedusių žino, kad tai deja, ne tiesa :)

Jaunosios ir jaunojo požiūris į lietų vestuvių dieną, ar kitus neplanuotus nesklandumus tiesiogiai atspindi jų santykius. Patikėkite manimi, geriau jau mažas lietus, nei  pykčiai šeimoje, ar neplanuoti vizitai pas medikus, nesibaigiančios dramos. Lietus vestuvių dieną - tarsi pirmas jūsų jaunos šeimos išbandymas. Kaip su juo susitvarkysite, priklausys tik nuo jūsų.

Štai prieš keletą metų, Renatos ir Manto vestuvėse, lijo visą dieną. Nuo pat mūsų susitikimo ir dar ilgai po paskutinio apsikabinimo. Jų vestuvės yra puikus pavyzdys, kaip jaunieji išlaiko gerą nuotaiką, net tuomet kai lyja visą dieną. Esu tikra, jeigu jaunieji būtų buvę pikti ir nusiminę dėl lietaus, lėktų pildyti plano B, o gal netgi plano C, niekam nebūtų buvę smagu. Taip pat ir svečiams, kurie mato tokias savo artimųjų nuotaikas. Labai džiaugiuosi, kad nepuolėm lakstyti ieškodami sausesnės vietos, kad galėjome džiaugtis Renatos ir Manto  nuoširdžiomis šypsenomis, jų meile. Ne tik jaunieji, bet ir aš ir mano asistentas, peršlapome kiaurai. Techniką taip pat reikėjo džiovinti. Bet šias vestuves atsimenu kaip vienas gražiausių, ir nuotaikingiausių.

 

Profesionalus vestuvių fotografas nuramins, kad lietus planų nekeičia ir viskas gali įvykti taip, kaip suplanuota. Žinoma, būna išskirtinių atvejų, kai gamta ypač stipriai įsisiautėja ir iškyla pavojus saugumui, bet apie tai galima iš anksto sužinoti sekant orų prognozes. Susidarius tokioms nepalankioms sąlygoms, reikėtų ieškoti alternatyvų fotosesijos laikui arba vietai. Žinoma, geriausia tai daryti iš anksto, ne paskutinę akimirką. Susikurkite planą B. Viešbučiai, restoranai, muziejai, dvarai – puikiai tiks lietingai dienai tiems, kas nenori sušlapti.

Na, o jeigu vestuvių dieną orų prognozės nepranašauja stiprių audrų ar vėtrų, tik nedidelį lietų – nusiraminkite ir prisiminkite, kad jo bijoti tikrai neverta. Skėtį vis dėl to rekomenduočiau turėti. O visa kita ne taip ir svarbu, kai esi su mylimu žmogumi, ar gi ne taip?

Nusišypsokite ir išnaudokite lietų: palakstykite po balas, pastovėkite romantiškai po skėčiu. Geras fotografas išnaudos lietų tikrai gražiems ir neeiliniams kadrams. Neabejoju, kad žiūrėdami savo šventės nuotraukas, džiaugsitės matydami švytinčius savo veidus.

Dar keli patarimai lietingai dienai:

-turėkite linksmą/spalvingą avalynę (lietaus batus)

-skėtis tiesiog būtinas

-paklauskite savo visažisto, ką galėtų patarti kad makiažas lietingą dieną išsilaikytų kuo geriau. Gal būt galima susitarti ir su visažistu susitikti dar kartą, pataisymams, prieš vakarinę dalį.

-pagalvokite apie planą B, jeigu lytų itin smarkiai

-turėkite popierinių rankšluosčių

-atsipalaiduokite, nusišypsokite ir pasitikėkite savo fotografu ;)

Svarbiausia nepamirškite, kad tai jūsų vestuvių diena, ir šią dieną jūs IŠTEKATE, ir daugiau niekas nesvarbu, kad ir kas nutiktų.  Svarbūs esate tik JUDU.

p.s. Tiesa, nepamirškite, kad vestuvių fotografai tokie pat žmonės kaip ir jūs, jie nėra magai ar stebukladariai, ir jie tikrai negali sustabdyti lietaus.

 

Straipsnio ir nuotraukų autorė: DIANA ZAK PHOTOGRAPHY 
 
 
 

Harmony Park - erdvė vestuvėms

Tobula erdvė vestuvėms - kiekvienam skoniui

1618808543inesa_(1).png

VIDEO: VESTUVIŲ DEKORAS IR GĖLĖS

16165726872021-03-06_egidijus6091.jpg

DIZAINERIO EGIDIJAUS RAINIO 2021 VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA

nuotaka vestuviu planuotoja

AR VERTA SAMDYTI VESTUVIŲ PLANUOTOJĄ?

1607580425I0003.jpg

9 VESTUVIŲ DEKORO PATARIMAI, KURIE PAD$S SUTAUPTYI PLANUOJANT ŠVENTĘ

Pako Lorente

Vyrų vestuvinė apranga: sugrįžtančios tendencijos ir amžina klasika

1597125728netradiciniai_pamergiu_ivaizdzio_sprendimai_Isteku.lt.jpg

PAMERGIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJOS

Daugiau
naujienų

ajax loader