Filtras
Diana Zak kaip-tinkamai pasiruosti fotosesijai

~2016-03-04~

KAIP TINKAMAI PASIRUOŠTI FOTOSESIJAI?

Fotosesija atrodo labai smagus ir lengvas dalykas. Visi tikimės gražių, profesionalių nuotraukų, kuriose sau patiksime ir būsime gražūs. Tačiau, tam kad tai įvyktų reikia ne tik gero fotografo, bet ir modelio pasiruošimo. Taigi apie viską nuo pradžių.

Bandyti – bandyti – ir dar kartą, bandyti!
Gal nustebsite, bet netgi profesionalūs modeliai praleidžia nemažai laiko prieš veidrodį, tam kad žinotų kokios veido išraiškos, kūno pozos jiems labiausiai tinka. Labai svarbu žinoti kaip atrodo ir jaučiasi jūsų veidas kai jūs juokiatės, šypsotės, ar būnate rimta. Taip pat ir kūnas. Tik bandydami sužinosite kas jums labiausiai tinka.

Labai įdomu ir netradiciška yra tai, kad profesionalai siūlo savo kūną pažinti prieš veidrodį stovint nuogam. Taip taip – nuogam. Kai esate su drabužiais jūsų rankos turi prie ko „prikibti“ - apykaklės, kišenės ir taip toliau. Būdami be drabužių, turėsite išmokti rankas padėti taip kad kūnas atrodytų gražiai ir jaustųsi puikiai.

Asmeniškai aš, visada patariu savo klientams kaip pozuoti. Bet jūs daug labiau savimi pasitikėsite, jeigu turėsite bent kažkokius pagrindus.

Pasiruoškite drabužius, avalynę. Viską derinkite, kad tiktų tarpusavyje. Drabužiai turi būti išlyginti ir švarūs. Neatsivežkite į fotosesija visos savo spintos, nes visgi fotosesija ne apie jūsų drabužius, o apie jus. Pagalvokite, gal jūsų įvaizdį gali papildyti kokie nors atributai. Jie nuotrauką paverčia realistiškesne, taip pat jums paprasčiau, nes turite kur padėti rankas :)

Prisiminkite, kad žadą atimančios fotografijos neatsiranda iš niekur, joms būna ilgai ruoštasi.

Makiažas, turbūt vienas svarbiausių dalykų garantuojančių gerą fotosesijos rezultatą. Netaupykite profesionaliam visažistui.

Jeigu fotosesija bus atviresnė, pasirūpinkite, kad ant kūno nebūtų nereikalingų plaukelių. Ypač jeigu pozuosite su apatiniu trikotažu ar maudymosi kostiumėliu.

Jeigu seniai buvote pas kirpėją, gal pats laikas apsilankyti? Ypač jeigu pastebite išsišakojusius galiukus, ar formą praradusį kirpimą. Jeigu plaukai sausi, būtinai juos padrėkinkite kaukėmis ar kitomis priemonėmis. Labai svarbu, kad prieš fotosesiją nebandytumėte naujų spalvų, ar naujo kirpimo.

Sekantis punktas būtų nagai. Gražiausiai žiūrisi ne per ilgi, ir neutralios spalvos nagai (nude spalvos lakas, arba prancūziškas manikiūras). Ryškios, rėkiančios nagų spalvos sugadins fotografijas. Pedikiūras taip pat ne paskutinėje vietoje ;)

Nepamirškite gerti daug vandens, nevalgyti labai sūriai ir nevartoti alkoholio bent 48 valandas prieš fotosesiją, tam, kad jūsų oda atrodytų kaip įmanoma gražiau, ir kad išvengtumėte nepageidautino skysčių susikaupimo.

Prašau, pasistenkite gerai išsimiegoti prieš fotosesiją. Maišeliai po akimis, tamsūs paakiai, ar paraudusios akys sugadins fotografijas.

Gerai jaustis ir gražiai atrodyti padės kasdienė mankšta bei dieta. Tačiau į fotosesiją, ypač jeigu ji truks ilgiau atvažiuokite bent šiek tiek pavalgiusi, kad alkis negadintų nuotaikos.

Viską susumavus, svarbiausi aspektai kuriais reikėtų pasirūpinti būtų šie:

-veidas, makiažas (graži antakių linija, švarūs dantys, bei sudrėkintos lūpos)

-plaukai (kirpimas savaitė, arba 3 dienos iki fotosesijos)

-manikiūras, pedikiūras (neutralios spalvos, ne per ilgi nagai)

-oda (pamaitinta, sudrėkinta)

-drabužiai (suderinti, švarūs, išlyginti)

 

Straipsnio ir nuotraukų autorė: DIANA ZAK PHOTOGRAPHY 

Tel.: +37063513536

Fb.: https://www.facebook.com/dianazakphotography

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

161846534820201001GFT_2557.jpg

VIDEO: INTERVIU SU KUNIGU ALGIRDU TOLIATU APIE BAŽNYTINĘ SANTUOKĄ

Santuoka bažnyčioje AA Studio

KĄ TURITE ŽINOTI, JEI TUOKIATĖS BAŽNYČIOJE

1615188567elvis-bekmanis-WJc87MVcDaA-unsplash.jpg

KAIP PASIRINKTI VESTUVIŲ VALANDĄ

Kristupas Daunys foto 4

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS: NUOTRAUKOS TURI PERTEIKTI EMOCIJĄ

Tobula zmona

BŪSIMOMS NUOTAKOMS - FILMAS "TOBULA ŽMONA"

1595242753E._Lasio_nuotr._Vasarvidzio_nakties_sapnas.jpg

GĖLIŲ FESTIVALIS - ĮSPŪDINGA VIETA VESTUVIŲ FOTOSESIJAI

Daugiau
naujienų

ajax loader