Filtras
Fotogidas

~2016-03-16~

KIEKVIENAS FOTOGRAFAS VILNIUJE TURI IDĖJŲ VESTUVIŲ FOTOSESIJAI

FOTOGIDAS.LT fotografai dalinasi savo mintimis apie vestuvių fotosesijas.

Vestuvių fotosesijos metu profesionalus vestuvių fotografas Vilniuje nori užfiksuoti kiekvieną jaunųjų šypsnį, bučinį, nuotykį. Vestuvinėse nuotraukose įamžinamos išskirtinės jaunųjų emocijos, kurios bus prisimenamos visą gyvenimą. Nors eksperimentavimas vestuvių fotosesijose labai sveikintinas, tačiau vis dėlto fotosesija turi būti gerai suplanuota, todėl pirmenybę visada reikia teikti fotosesijos planui, o eksperimentavimui – mažiau dėmesio. Taigi, pakalbėkime apie tai, kokių idėjų vestuvių fotosesijai gali pateikti fotografas Vilniuje. 

Fotografai vienareikšmiškai teigia, kad geriausia surengti vestuvių fotosesiją lauke, kadangi lauke padarytos nuotraukos būna pačios geriausios, nes čia tinkamiausias apšvietimas. Be to, geras oras nėra būtinybė. Patyręs profesionalas moka panaudoti bet kokias oro sąlygas savo naudai, todėl net ir didžiausias lietus gali sukurti labai romantišką atmosferą. Pavyzdžiui, jeigu lyja lietus, fotografas gali patarti jauniesiems lakstyti basomis po senamiesčio balas ir įamžinti šią akimirką. Tokia nuotrauka bylos apie tai, kad jaunųjų porai nesvarbu, kas vyksta aplinkui, nes jie yra kartu.

Fotogidas.lt nuotrauka

Įspūdingą fotosesiją galima surengti ir miške. Tiesa, tokia praktika labai populiarėja pastaruoju metu. Tokią fotosesiją vestuvių fotografai rekomenduoja tiems, kurie mėgsta paslaptingumą ir natūralumą. Fotografuojantis miške vasarą nuotraukose būna pilna kontrastų, gamta suteikia joms gaivumo. Fotografuotis miške rudenį fotografai pataria tuomet, kai lapai tik pradeda kristi – tai spalvingiausias metas, o samanos vis dar yra žalios. Be to, vienas gražiausių akcentų nuotraukose rudenį – aprasoję voratinkliai – tai stebuklinga ir magiška! Žiemą irgi galima fotografuotis miške. Nors žiemą miškas atrodo nykesnis, tačiau naudojant tam tikrus papuošimus, pavyzdžiui, ant medžio užrištą raudoną kaspiną, galima padaryti labai gražią fotosesiją. O jeigu netyčia pradės snigti – fotosesijos sėkmė garantuota! Pavasarį patariama fotografuotis tada, kai gamta žydi ir žaliuoja.

Fotogidas.lt nuotrauka

Vestuvinės nuotraukos padarytos pajūryje atrodo išties įspūdingai. Pajūris vestuvių dieną atrodo labai įkvepiantis ir romantiškas. Jeigu ruošiatės surengti fotosesiją Lietuvos pajūryje, vietą reikia rinktis labai rūpestingai, kad prie kranto nebūtų zujančių žmonių ar kitų dėmesį blaškančių veiksnių. Gerai paieškojus galima rasti paplūdimį, kur nebūna žmonių. Ideali idėja tokiai fotosesijai – tai lengva, plazdanti balta nuotakos suknelė, basas jaunikis, saldi cukrinė vata ir vėjas. Be abejo, galima rinktis ir pašėlusią kelionę pajūriu su keturračiu arba surengti fotosesiją apleistame Nidos oro uoste.

Atrakcionų parke taip pat galima surengti žaismingą ir dailią fotosesiją. Aišku, pačių ekstremaliausių atrakcionų reikėtų atsisakyti, šiuo atveju geriau tiks senoviška karuselė su arkliukais. Čia padarytos nuotraukos bus kupinos romantikos ir sentimentų. Taip pat galite nusifotografuoti ant sūpynių – čia labai gražiai plazdės vestuvinė suknelė, nuotraukos nebus statiškos, o atvirkščiai, dinamiškos ir kupinos gyvybės. Jaunavedžiai, trokštantys ekstremalumo, gali rinktis ir senas elektrines mašinėles. 

Fotogidas.lt nuotrauka

Straipsnio ir nuotraukų autorius: Fotogidas.lt 

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

161846534820201001GFT_2557.jpg

VIDEO: INTERVIU SU KUNIGU ALGIRDU TOLIATU APIE BAŽNYTINĘ SANTUOKĄ

Santuoka bažnyčioje AA Studio

KĄ TURITE ŽINOTI, JEI TUOKIATĖS BAŽNYČIOJE

1615188567elvis-bekmanis-WJc87MVcDaA-unsplash.jpg

KAIP PASIRINKTI VESTUVIŲ VALANDĄ

Kristupas Daunys foto 4

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS: NUOTRAUKOS TURI PERTEIKTI EMOCIJĄ

Tobula zmona

BŪSIMOMS NUOTAKOMS - FILMAS "TOBULA ŽMONA"

1595242753E._Lasio_nuotr._Vasarvidzio_nakties_sapnas.jpg

GĖLIŲ FESTIVALIS - ĮSPŪDINGA VIETA VESTUVIŲ FOTOSESIJAI

Daugiau
naujienų

ajax loader