Filtras
1528259309modernus_kvietimai.jpg

~2018-06-06~

17 MODERNIŲ KVIETIMŲ SVEČIAMS

Visi esame matę tradicinius kvietimus į vestuves – baltas fonas, juodas tekstas ir įmantrus rėmelis. Nieko blogo, jei prioritetą teiksite klasikai. Bet vestuvių standartai nuolat tobulėta, jaunavedžiai į savo šventę įlieja vis daugiau modernumo, originalumo, išskirtinių akcentų. Kvietimai – ne išimtis. Kinta ne tik spalvos, bet ir kvietimų dizainas, tekstūros, formos, net medžiagos.

Siūlome modernių kvietimų idėjų:

1. Vis dar populiari akvarelė, tad naudojant ją sukuriamas spalvotas kvietimo fonas, ant kurio įrašomas kvietimo tekstas, trumpas ir konkretus.

2. Įprastą juodai baltą kvietimą paįvairinkite įvairiais raudonos spalvos atspalviais, auksine. Irgi galite naudoti akvarelę.

3. Permatomas kvietimas – ant skaidraus popieriaus kvietimo tekstą rašykite balta spalva. Tekstas bus matomas kvietimą padėjus ant tamsaus pagrindo.

4. Naudokite sidabrinę, plieno spalvas, derinkite jas su balta, o kvietimo bent vieną kraštinę darykite tarsi natūraliai nuplėštą.

5. Kvietimas su būsimų jaunavedžių portretais, bendra nuotrauka (gali būti vestuviniais ar panašiais į vestuvinius drabužiais).

6. Auksas... kvietimai, dekoruoti auksine folija.

7. Kvietimas ant sendinto popieriaus, įkurdintas odiniame voke.

8. Tegyvuoja minimalizmas – kvietimo tekstas atspaustas ant plonytės akrilo plokštelės, be jokių įmantrumų, spalvų paletės ir pan.

9. Madingas kvietimas – trumpas, lakoniškas kvietimo tekstas baltame ar pastelinės spalvos popieriuje, puoštas mados eskizais.

10. Minimalistinis ant balto popieriaus lapo kvietimas, įvyniotas į natūralios odos skiautę.

11. Prabangūs kvietimai – pastelinėmis spalvomis pieštas jaunavedžių portretas ant kvietimo pagrindo ir įmantriu šriftu (švelnių, grakščių linijų) užrašytas kvietimo tekstas.

12. Auksinis kvietimas – auksinėmis raidėmis užrašytas kvietimo tekstas, pats kvietimas dedamas į popierinį, auksinius nėrinius imituojantį voką arba aukso spalva dekoruotą dėžutę.

13. Šįmet vestuvių dekoravime populiarus marmuras, tad kvietimui pasirinkite marmurą imituojantį popierių ir / ar voką.

14. Kvietimas su jaunavedžių nuotrauka ant nedidelės drobės.

15. Kvietimas-paso imitacija. Pagaminkite kiekvienam svečiui imitacinius pasus su jų nuotraukomis (galite pasitelkti ir humorą), informacija apie šventę.

16. Kvietimas-laikraštis – nepersistenkite, šiam laikraščiui užteks vieno lapo, kuriame dėmesys kryps į skelbimą (vestuvių kvietimo tekstas), o kitą laikraščio ploto dalį gali užimti kokia smagi jaunavedžių istorija ar jų gyvenimo, pažinties, draugystės faktai.

17. Kvietimą pateikite ant specialaus žemėlapio arba pastarąjį prisekite atskirai, šiame žemėlapyje pažymėkite savo pažinties, sužadėtuvių ir vestuvių vietas (gal turite ir kitų reikšmingų Jums vietų).

1588049768kvietimai.jpg

ORIGINALIŲ KVIETIMŲ IDĖJOS

1526009967kvietimai.jpg

VESTUVIŲ KVIETIMAI: KAIP TEISINGAI PAKVIESTI

Mediniai atvirukai vestuvių kvietimas

KAIP SUKURTI VIENTISĄ VESTUVIŲ STILIŲ?

OKTO photography nuotraukos. Kaip sutaupyti per vestuves?

40 PATARIMŲ, KURIE PADĖS SUTAUPYTI PER VESTUVES

Jurgita Lukos Photography nuotrauka - vestuvių mitai

10 TAISYKLIŲ, KURIAS GALIMA SULAUŽYTI

Gidas

GIDAS: KAIP NAUDOTIS IŠTEKU.LT

Daugiau
naujienų

ajax loader