Filtras
1579496180Screen_Shot_2020-01-20_at_06.55.58.png

~2020-01-20~

POPULIARIAUSIOS IR ĮDOMIAUSIOS KVIETIMŲ FORMOS

Nepatikėsit, bet naujas vestuvių sezonas jau čia!

Dabar pats metas pasirūpinti vestuviniais kvietimais. „Bruknės vestuvės“komanda, jau septynerius metus kurianti vestuvinius kvietimus jūsų šventėms, dalinasi idėjomis ir pasakoja apie kvietimų formų įvairovę.

Renkantis kvietimo dizainą svarbu suprasti, kokia kvietimo forma jums patinka, nes ji tarsi baltas lapas, kuriame dėliojame dizaino elementus, spalvas, iliustracijas bei tekstus. Formos pasirinkimas padiktuoja tolimesnius sprendimus ir labai palengvina kvietimų kūrimo procesą. Tad pristatome keletą pagrindinių kvietimų formų, jų privalumus bei galimas variacijas.

Standartinės/dažniausiai naudojamos: 

Dažniausiai naudojama, universali, klasikinė kvietimo forma. Puikiai tinka tuo atveju, kai teksto kiekis nėra didelis. Tokiu atveju visą informaciją galima aiškiai ir koncentruotai pateikti vienoje kortelės pusėje. Esant poreikiui, tokio tipo kortelė gali būti ir dvipusė: vienoje pusėje galima pateikti tik jaunųjų vardus, datą, inicialus ar iliustraciją, kitoje – pagrindinę kvietimo informaciją. Taip pat, antroji kortelės pusė gali būti naudojama šventės dienos programai bei papildomoms detalėms.

Klasikinio stiliaus kvietimo forma, primenanti atviruką. Dažniausiai priekinė kvietimo pusė – viršelis, skiriamas pagrindiniam dizaino elementui : iliustracijai, jaunųjų monogramai, herbui ar stilizuotiems jaunųjų vardams, šventės datai. Tuo tarpu, vidinėje kvietimo dalyje lieka nemažai erdvės pagrindinei kvietimo informacijai, šventės programai ar kitoms svarbioms detalėms pateikti.

Papildoma variacija – atviruko tipo kvietimas su kišenėle – forma panaši kaip atverčiamo kvietimo, tačiau su galimybe pateikti papildomą mažesnio formato kortelę. Puikiai tinka tuo atveju, kai norite atskiros RSVP kortelės, kurią svečiai gali užpildyti bei perduoti ar išsiųsti Jums atgaliniu adresu. Tokio tipo kortelėje patogu gauti ne tik informaciją apie svečių dalyvavimą šventėje, bet ir apie jų maisto pasirinkimą, galimas alergijas ar nakvynės poreikį.

Įprastai visų standartinių formų kvietimai dedami į klasikinį stačiakampio formos voką su trikampiu uždarymu. Vokas gali būti dekoruojamas stilizuotu įkliju, vaško antspaudu, papildoma kreipinių/adresatų spauda.

Kelių dalių kvietimai:

Labiausiai tinkamas kuomet informacijos pakankamai daug ir ją norisi sugrupuoti bei išskirti. Atskirose kortelėse gali būti pateikiamas pagrindinis kvietimo tekstas, šventės programa, šventės vietos žemėlapio iliustracija, RSVP detalės. Tokios formos kvietimas ypač praverčia kelių dienų šventės atveju – pavyzdžiui, kiekvienos dienos informacijai pateikti naudojama po vieną atskirą kortelę. Tarpusavyje jos gali būti perrišamos, su įmaute arba tiesiog dedamos į voką.

Forma tokia pati kaip anksčiau minėtoji, tačiau nepaisant kortelių gausos kvietimas yra vientisas – segamas arba rišamas kaip knygelė. Ši ypatybė suteikia kvietimui išskirtinumo: naudojamos papildomos, kitos tekstūros detalės: kniedės, varžteliai, virvutės. Taip pat ši forma puikiai išpildo kvietimą, kuriame įterpiamos kalkinio popieriaus detalės: susegta su kitos tekstūros popieriumi, kalkės kortelė atrodo tvirtesnė, išryškėja ant jos esanti spauda bei sukuriamas peršviečiamumo (transparent) efektas.

Kvietimas, kaip dovana:

Išskirtinė, moderni kvietimo forma, atrodanti solidžiai ir stilingai – kaip dovana. Dėkliuko viršelis gali būti naudojamas įvairiems dizaino elementams: monogramai, inicialams, iliustracijai arba tiesiog gaminamas iš ryškesnės spalvos popieriaus. Dėkliuke įprastai dedama viena kortelė, tačiau gali būti ir kelios arba papildoma mažesnio formato. Esant kelioms kortelėms rekomenduojama gaminti dėkliuką su juostele kortelių ištraukimui.

Žaisminga, interaktyvi forma, išpakuojama kaip dovana. Kvietimo tekstas gali būti spausdinamas ant paties sulankstomo voko (kvadrato formoje) arba į jį gali būti dedama papildoma kvadratinė kvietimo kortelė. Įdomu ir netikėta yra tai, jog tekstą bei dizaino detales galima spausdinti ir ant trikampių dėkliuko-voko dalių. Taip pat įmanoma ir stačiakampė šios formos kvietimo variacija. Sulankstytas kvietimas gali būti užtvirtinamas lipduku, vaško antspaudu arba perrišamas virvute.

Išskirtinis sprendimas su netikėta papildoma detale – sagutėmis ir virvute sulankstymo užtvirtinimui. Pagrindinė kvietimo informacija pateikiama kvietimo viduje, ant viršelio dažniausiai nugula jaunųjų inicialai bei kiti dizaino elementai. Tokios formos kvietimus labai smagu išpakuoti – kaip ir prieš tai minėta forma, jie turi interaktyvumo aspektą, tad puikiai tinka tuo atveju, kai norisi nustebinti savo svečius.

1588049768kvietimai.jpg

ORIGINALIŲ KVIETIMŲ IDĖJOS

1526009967kvietimai.jpg

VESTUVIŲ KVIETIMAI: KAIP TEISINGAI PAKVIESTI

Mediniai atvirukai vestuvių kvietimas

KAIP SUKURTI VIENTISĄ VESTUVIŲ STILIŲ?

OKTO photography nuotraukos. Kaip sutaupyti per vestuves?

40 PATARIMŲ, KURIE PADĖS SUTAUPYTI PER VESTUVES

Jurgita Lukos Photography nuotrauka - vestuvių mitai

10 TAISYKLIŲ, KURIAS GALIMA SULAUŽYTI

Gidas

GIDAS: KAIP NAUDOTIS IŠTEKU.LT

Daugiau
naujienų

ajax loader