Filtras
Nuotrauka iš zazzle.com

~2016-12-28~

“SAVE THE DATE” - KAS TAI?

Užsienyje populiari tradiciją randa kelią ir Lietuvoje. Kas tai ir kam skirta?

“Rezervuotukai” arba "Primintukai"

Taip, būtų galima meiliai lietuviškai pavadinti “save the date” lapelius. Jie skirti svečiams, kai vestuvių data yra aiški - juk pirmiausiai ir pradedate planuoti vestuves keliaudami į bažnyčią ar civilinę metrikaciją -  bet kitos detalės dar derinamos.
Pavyzdžiui, Ona ir Jonas žino, kad tuoksis 2014 metais birželio 30 dieną, bet nežino nei kur, nei kaip tai vyks. Jie siunčia atvirukus su prašymu svečiams rezervuoti tą dieną savo kalendoriuje, neplanuoti atostogų ar kitų išvykų. Dažniausiai laiškelio apačioje parašoma, kad tikrieji kvietimai svečius pasieks netrukus. Tuomet kai jau išaiškėja šventės vieta, atspausdinami dailūs kvietimai, jie prieš keletą mėnesių keliauja pas svečius.

Kokie būna?

“Rezervuokite datą” prašymas gali būti įvairiausiais pavidalais - tiesiog kalendoriai su vienoje pusėje jūsų nuotrauka, o kitoje - apibrauktu mėnesiu ir diena, atvirukai, lapeliai ar net knygų skirtukai su pasirinkta data.
Ekspermentuokite ir patys save nustebinsite - nebijokite papiešti, pridėti kaspinėlį ar mielą žodį. Galite pridėti mielą smulkmenėlę - saldumyną, pieštuką, kriauklelę ar kitą su jūsų vestuvių tematika susijusį daiktą.
Jei visi jūsų svečiai naudojasi šiuolaikinėmis technologijomis “rezervuotuką” galite įrašyti linksmu video vaizdeliu ir įkelti į youtube arba tiesiog nusiųsti smagų elektroninį laišką. Tiesa, tikėtina, jog popierinis priminimas labiau įsirėš būsimų svečių atmintyje ir jie pasižymės šią datą.
 

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

balionai

7 IDĖJOS KAIP PANAUDOTI BALIONUS VESTUVĖSE

Mediniai atvirukai vestuvių kvietimas

KAIP SUKURTI VIENTISĄ VESTUVIŲ STILIŲ?

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

Lidesign kvietimai

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVIŲ KVIETIMUS?

VZX nuotrauka

11 IDĖJŲ TEMINĖMS VESTUVĖMS

Daugiau
naujienų

ajax loader