Filtras
Prabangūs vestuviniai kvietimai

~2015-12-11~

VESTUVINIAI KVIETIMAI - KOKIE JIE BUS 2016 METAIS?

Vestuviniai kvietimai reikalauja idėjų, kūrybos, o kartais visa tai tampa ir didžiausiu galvos skausmu. Turint idėją – viskas paprasta, tačiau ką daryti kai nežinai nuo ko pradėti? Ogi pradėti nuo pradžių! Pačioje pradžioje siūlome jums susipažinti su tendencijomis, kurios bus itin populiarios ateinančiais metais. Galbūt čia ir rasite idėjų, kurios bus ne tik madingos, tačiau ir itin skoningos! Taigi, kokių kvietimų galime tikėtis ateinančiais metais?

Blizgučiai

Ateinančiais metais bus itin madingos metalų spalvos bei įvairūs blizgučiai, todėl nenuostabu, jog ši tendencija galios ir pakvietimams. Šiuo atveju kalbame apie blizgučius ir spindėjimą, kuris 2016 – aisias bus tiesiog ant bangos. Darykite savo pakvietimus blizgančius, tviskančius ir visaip mirguliuojančius, kadangi jie turi tiesiog suspindėti ir apakinti jūsų svečius.

Gamtos dvasia

Tikriausiai jau teko girdėti, jog natūralumas, gamtos elementai ir žaluma vis labiau užvaldo vestuvių sferą. Jaunavedžiai nori savo vestuvėse žalumo, medienos, natūralių gėlių, žolelių ir visko kas yra natūralu. Todėl ateinančiais metais bus itin populiaru, jeigu kvietimai bus gėlėti, o nuo jų tiesiog dvelks bohemiškumo ir natūralumo dvasia.

Vokas

Jūsų pakvietimas tikriausiai bus voke, todėl nereikėtų pamiršti ir jo. Tai yra pirmasis dalykas, kurį pamatys jūsų vestuvių svečiai, kuomet gaus pakvietimą, todėl vokas yra ne mažiau svarbi detalė. Ateinančiais metais vokus puošime labai originaliai. Tiksliau tariant – voko vidų. Bus madinga, jog tik atidarius voką, pasimatytų itin išradinga jo vidinė dalis. Tai turėtų būti ne šiaip vienspalvis voko vidus, jis turėtų palikti įspūdį, būti raštuotas, gėlėtas ar originaliai išpieštas.

Prabanga

 

Prabanga ir elegancija tikriausiai niekada neišeis iš mados, kadangi tai labiau klasika nei tendencija. Ateinančiai metais prabanga turėtų atsispindėti ir jūsų vestuviniuose kvietimuose. Kvietimą įpakuokite į prašmatnų vokelį, kurio iškarpymai primena nėrinius, o jį perriškite prabangia grosgrain juostele ar kitu prabangos suteikiančiu kaspinu. Taip pat įkomponuokite savo vestuvių spalvos detales ar tam tikrus akcentus.

Kaimo akcentas

Dar praeitais metais itin suspindėjusios kaimiško stiliaus vestuvės, atnešė šią tendenciją ir į kvietimų sferą. Jeigu savo vestuves taip pat planuojate kaimiško stiliaus, galbūt vienkiemyje ar nuostabiame klėtyje su kaubojiškais batais ir galybe lempučių, tai žinokite, jog bent kokį kaimišką akcentą turite panaudoti ir savo kvietime. Galite naudoti medienos akcentus ar net gi natūralius augalus.

Grafinės ir geometrinės figūros

Galime teigti, jog tai yra modernus kvietimo variantas. Itin populiarios bus įvairios formos ir figūros kvietimuose. Tai kvadratai, trikampiai ir kitos geometrinės figūros. Galbūt iš jų išdėlioti jūsų vardai ar vestuvių data. Tokie pakvietimai dvelkia ne romantika ar prabanga, o šiuolaikiškumu ir modernumu. Todėl, jeigu organizuojate itin modernias vestuves, ši tendencija jums turėtų patikti.

Brangakmenių spalvos

Brangakmenių spalvos ir jų atspalviai tobulai tiks rudens ir žiemos vestuvėms, todėl jeigu jūsų vestuvės vyks rudenį arba žiemą, šias spalvas turėtumėte įsiminti. Pakvietimai gali būti safyro mėlynumo, rubino raudonumo ar smaragdo žalumo. Nuspręsti turite patys, na o pasirinkimas išties ne mažas.

Jūsų nuotrauka

2016 – aisiais metais taip pat bus itin populiaru vestuvių pakvietimą komponuoti kartu su judviejų nuotrauka. Tai galite padaryti išties originaliai ir labai išradingai. Jeigu darysite prieš vestuvinę fotosesiją išsirinkite vieną ar keletą bendrų judviejų nuotraukų ir tiesiog iš jų padarykite pakvietimus. Galite iš jų daryti koliažą ir įkomponuoti tekstą arba pasirinkti vieną nuotrauką, kuri atstos foną ir ant jos perkelti tekstą. Viskas priklauso tik nuo jūsų kūrybinių sugebėjimų bei fantazijos galių!

Sėkmės!

1588049768kvietimai.jpg

ORIGINALIŲ KVIETIMŲ IDĖJOS

1526009967kvietimai.jpg

VESTUVIŲ KVIETIMAI: KAIP TEISINGAI PAKVIESTI

Mediniai atvirukai vestuvių kvietimas

KAIP SUKURTI VIENTISĄ VESTUVIŲ STILIŲ?

OKTO photography nuotraukos. Kaip sutaupyti per vestuves?

40 PATARIMŲ, KURIE PADĖS SUTAUPYTI PER VESTUVES

Jurgita Lukos Photography nuotrauka - vestuvių mitai

10 TAISYKLIŲ, KURIAS GALIMA SULAUŽYTI

Gidas

GIDAS: KAIP NAUDOTIS IŠTEKU.LT

Daugiau
naujienų

ajax loader